wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense hakkında yardım

3 Mesajlar 505 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tamerkaan881 tamerkaan881 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar hepinize selamlar benim sormak istediğim 2016 yılının sonunda bir blog açmıştım bu bloga bir adsense başvurusunda bulundum ve kabul edildi ama fakat 1-2 ay içerisinde bu blogu kapatmıştım şuan bu adsense hesabı hala duruyor sizlere sorum
1.bu pinli adsense felan diyorlar nedemek oluyor?
2.bu hesabı istediğim sitede kullanabiliyormuyum ?
yardımcı olursanız sevinirim.

wmaraci
reklam

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
1- Adsense'den ödeme alabilmek için hesabını doğrulaman gerekiyor. Sana adsense merkezinden bir posta ile pin ini yolluyorlar. Ama genellikle bu kişilere ulaşmıyor bunun yüzünden alternatif olarak kimliğinin fotosunu yolluyorsun falan. Bu soruna net ve daha düzgün cevap için internette araştırma yapabilirsin. Bir sürü kaynak var bu soruna cevap olaraktan...

2- Mevcut adsense hesabından, istediğin her siten için başvuru yapabilirsin. Adsense uygun görüp başvurunu onayladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsin.

Bu sorularının detayına inmek istemedim çünkü araştırma yaparsan bir sürü kaynak bulursun. Aklında bir fikir oluşması açısından basit bir anlatım yaptım. İyi çalışmalar...

tamerkaan881 tamerkaan881 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

YoutubeMagazin adlı üyeden alıntı

1- Adsense'den ödeme alabilmek için hesabını doğrulaman gerekiyor. Sana adsense merkezinden bir posta ile pin ini yolluyorlar. Ama genellikle bu kişilere ulaşmıyor bunun yüzünden alternatif olarak kimliğinin fotosunu yolluyorsun falan. Bu soruna net ve daha düzgün cevap için internette araştırma yapabilirsin. Bir sürü kaynak var bu soruna cevap olaraktan...

2- Mevcut adsense hesabından, istediğin her siten için başvuru yapabilirsin. Adsense uygun görüp başvurunu onayladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsin.

Bu sorularının detayına inmek istemedim çünkü araştırma yaparsan bir sürü kaynak bulursun. Aklında bir fikir oluşması açısından basit bir anlatım yaptım. İyi çalışmalar...

Hocam cevap için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al