wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni alan adım için proje veya fiyat değerlendirmesi

5 Mesajlar 804 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Yaklaşık 2 aydır takip etmekte olduğum alan adını kayıt etmeyi başardım. Daha önce de bir tanıdık vasıtasıyla erişimim olmuştu ancak alamamıştım. Şuan tekrardan kayıt edebildim ve değerlendirmekten yana düşüncelerinizi bekliyorum. Fiyat tekliflerine açıktır.

Alan adı: Seotif.com

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri
wmaraci
reklam

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
+güncel

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Seo kelimesi, farklı kombinasyonlarla onlarca alan adı bulabileceğiniz kelimelerden bir tanesi... aldığınız alan adı daha önce bir firma tarafından kullanılmış; indexi yok, backlinki yok, puanları ortalama vs vs

Bu alan adında sizi çeken ne oldu acaba bizim görmediğimiz, farklı bir alternatif aramaktansa iki ay takip etmişsiniz...

Benim görüşüm; salt domain olarak fazla bir şey ifade etmiyor. Ancak içerik olarak destekler, siteye hit kazandırırsanız o zaman sizin için daha kazançlı olacağını düşünüyorum. Başarılar...
Praticaret

kişi bu mesajı beğendi.

CCTNKY CCTNKY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 10 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
İki ay takip edip, aldıktan sonra fiyat tekliflerine açıktır diye paylaşmanız da enteresan olmuş. Hayırlı olsun.
Praticaret

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)

aries adlı üyeden alıntı

Seo kelimesi, farklı kombinasyonlarla onlarca alan adı bulabileceğiniz kelimelerden bir tanesi... aldığınız alan adı daha önce bir firma tarafından kullanılmış; indexi yok, backlinki yok, puanları ortalama vs vs

Bu alan adında sizi çeken ne oldu acaba bizim görmediğimiz, farklı bir alternatif aramaktansa iki ay takip etmişsiniz...

Benim görüşüm; salt domain olarak fazla bir şey ifade etmiyor. Ancak içerik olarak destekler, siteye hit kazandırırsanız o zaman sizin için daha kazançlı olacağını düşünüyorum. Başarılar...

Hocam ilk öncelikle aldığınız alan adı daha önce bir firma tarafından kullanılmış; indexi yok, backlinki yok, puanları ortalama vs vs bunu bilerek aldım. Çünkü kullanan firmayı biliyorum. Eğer tekrar kayıt etmek gibi bir düşünceleri olursa geleceklerdir. Tekrar kayıt edeceklerdir.

CCTNKY adlı üyeden alıntı

İki ay takip edip, aldıktan sonra fiyat tekliflerine açıktır diye paylaşmanız da enteresan olmuş. Hayırlı olsun.
Hocam amaç zaten satış için kayıt etmekti. Bu sebeplede gelen tekliflere açığım.

Bunların dışında satış harici genel bir blog olarakta değerlendirebilirim diye düşünüyorum. Eğer satış sağlayamazsam.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al