wmaraci reklam

Wp fastest cache premium almayı düşünüyorum

5 Mesajlar 675 Okunma
wmaraci reklam

mrfirst mrfirst WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar wp fastest cache eklentisinin premium versiyonunu almak istiyorum ama şuanda 49 dolar olduğu için 300₺ civarı bir paraya denk geliyor. Acaba sizin bu eklentiyi ucuza aldığınız bir yer var mı? Varsa nereden aldınız?

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Yok hocam ucuza satış yapan warez satıyordur zaten

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
En uygun fiyat dediğimiz şey zaten sahte ve virüslü olur. :) Geçen yıl Fastest cache eklentisini denerken fiyatına bakmıştım. Sanırım Türkiye'den kullanıldığı zaman farklı, daha uygun bir fiyat sunuyor. Benim hatırladığım fiyatı 100-150 TL idi.

Eklenti gayet başarılı bir eklenti fakat eğer 350 TL ödeyecekseniz tavsiye etmem, değmez. 350 TL'ye oldukça başarılı bir firmadan Litespeed hosting alarak ücretsiz olarak LSCache eklentisini kullanabilirsiniz. Litespeed Türkiye'de yaygın olduğu için belirttim bunu. Eklentisi de Fastest cache eklentisine oranla on kat daha fazla seçenek sunar. Kendi sunucunuz varsa eğer W3 Cache eklentisiyle devam edebilirsiniz. O da aynı şekilde WP Fastest cachenin sunduğu hemen hemen her şeyi sunuyor (resim optimizasyonu haricinda) fakat ayarlaması biraz zahmetli.
webloggi AzveNet

kişi bu mesajı beğendi.

mrfirst mrfirst WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam sunucu olarak CloudFlare kullanıyorum ve WP Fastest Cache Premium almayı düşünüyorum. Bende 150₺ olarak duymuştum bu eklentiyi o yüzden almak istiyordum zaten. Ancak baktığımda 49 dolar yani 300₺ civarında bir fiyattan satış yaptıklarını gördüm. Acaba Türkiye'de uyguladıkları fiyattan nasıl satın alabilirim bu eklentiyi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

wmaraci
wmaraci

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiye etmem premiumu. Aldığınızda resimleri optimize etmek isterseniz onun içinde kredi almanız gerekir. Had safhada gereksiz bi durum. Ancak ücretsiz sürümde gayet iyi. Premium olmadan kullanılacak bir uygulama. İlk çıktığı zamanlarda daha basitti. Daha hızlıydı. Premiumuda yoktu.
goodestmedya

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al