wmaraci reklam
lidertakipci

Oyun haberi, teknoloji, siteme ortak arıyorum

7 Mesajlar 873 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Twen Twen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** R**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 46 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba
Bir web sitesi projesi oluşturdum
Domain, hosting, haber ajansı üyeliği ve https// sertifikası masrafı ve sorunu yok web sitesinde oyun haberleri, teknoloji, android oyunlar ve benzeri oyun dünyası ile ilgili içeriklerin oluşturulacağı bir web sayfası olacak karşılıklı fikir alışverişi ile daha etkin ve başarılı bir hale getirilebilir.

Web sitesi oluşturuldu fakat henüz google a tanıtılmadı
Adsense hesabı mevcut.
1000 e yakın aboneli youtube kanalı mevcut.
Yapılacak çalışmaya ortak olmak ve destek vermek isteyenleri bekliyorum.

Projeye en fazla 2 kişi ortak arıyorum
%33.33
Olarak herkesin eşit payda olacağı bir web sitesi olacak ve gelir bu şekilde paylaşılacak ortak olmak isteyenleri bekliyorum. Bana

Whatsapp dan ulaşabilirsiniz. 05453564443

Mevlana'nın “Sen yürümeye başlayınca yol kendiliğinden görünür” sözünü hatırlatıyorum.

ilgilenen herkese teşekkürler.

Vize hocam
wmaraci
reklam

AloneInDark AloneInDark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar sitenize günlük giren ortalama kişi sayısı nedir ? Ayrıca ortaklarınızın ne gibi sorumlulukları olacak belirtirseniz sevinirim.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
merhaba haber ajansı üyeliğide mi alındı, hepsi mi hazır tam anlayamadık, eğer öyle ise bizlere ihtiyaç hangi anlamda var. tam arayışınız yazılım bilen mi vs.. örneğin ben sosyal medyada sağlamam, aklınıza gelen her türlü sosyal medyada çok sağlam hesaplarım var, 2 tane haber sitem var bu tarz biri işe yarar mı? ortaklık olacaka resmi olacak mı? noterden vs?yoksa iş biraz zor olur. herkese iyi forumlar

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** R**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 46 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

AloneInDark adlı üyeden alıntı

Merhabalar sitenize günlük giren ortalama kişi sayısı nedir ? Ayrıca ortaklarınızın ne gibi sorumlulukları olacak belirtirseniz sevinirim.

Site henüz yapım aşamasında belirli kısımları yapıldi hala geliştiriliyor.
Ortaklar web sitesinin gelişmesine destek verecek içerik özgünleştirecek farklı fikirleri varsa geliştirilip uygulanacak yani bir sistem kurulacak iş bölümü yapılacak

Vize hocam
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** R**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 46 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

merhaba haber ajansı üyeliğide mi alındı, hepsi mi hazır tam anlayamadık, eğer öyle ise bizlere ihtiyaç hangi anlamda var. tam arayışınız yazılım bilen mi vs.. örneğin ben sosyal medyada sağlamam, aklınıza gelen her türlü sosyal medyada çok sağlam hesaplarım var, 2 tane haber sitem var bu tarz biri işe yarar mı? ortaklık olacaka resmi olacak mı? noterden vs?yoksa iş biraz zor olur. herkese iyi forumlar

Henüz site yapımı devam ediyor ortak olan arkadaş sitede içerik özgünleştirecek farklı fikirleri varsa hayata geçirilecek siteye şu anda hiçbir masraf yapılmasına gerek yok bu yüzde projeye destek verip bu projenin başarılı olması için çalışacak ortaklara ihtiyacım var bu gibi işleri 1 kişinin yapmasından sa 3 kişi birden daha kordineli ve planlı çalışmanın başarı getireceğini düşünüyorum.
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

Vize hocam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Twen adlı üyeden alıntı

Henüz site yapımı devam ediyor ortak olan arkadaş sitede içerik özgünleştirecek farklı fikirleri varsa hayata geçirilecek siteye şu anda hiçbir masraf yapılmasına gerek yok bu yüzde projeye destek verip bu projenin başarılı olması için çalışacak ortaklara ihtiyacım var bu gibi işleri 1 kişinin yapmasından sa 3 kişi birden daha kordineli ve planlı çalışmanın başarı getireceğini düşünüyorum.

pm gönderildi
Twen

kişi bu mesajı beğendi.

AloneInDark AloneInDark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Twen adlı üyeden alıntı

Haklısınız,ben ortaklık konusunu düşüneceğim.Size dönüş yaparım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al