wmaraci reklam
lidertakipci

Siber Güvenlik Eğitim

12 Mesajlar 2.095 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

woqroot woqroot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere yardımcı olmak amacı ile konu açmış bulunmaktayım. Fazla uzatmadan direkt konuya gireyim. Şimdi ufak yaşlardan beridir Siber Güvenlik ve PHP alanlarında çalışmaktayım. Freelancer olarak da e-ticaret işleri ile de uğraşmaktayım. Ben siber güvenlik konusunda bütün herkesin özellikle bu mecrada uğraşan herkesin ufak da olsa bilmesi gereken bir konu olarak görüyorum. Şu zamanlar da websitesi kurmak veya e-ticaret ile ilgili siteler kurup bunlar üzerinden para kazanma hayali güden arkadaşlarımız var ki hepimiz gibi. Şimdi iyi güzel kuruyoruz para kazanıyoruz ama bir gün bi bakıyoruz ki sitemiz çalışmıyor veya erişemiyoruz bilgilerimiz çalınmış veya scriptimiz klonlanmış veriler gitmiş aklınıza gelecek ne kadar kötü senaryo varsa bunların hepsinin geldiğini varsayalım, peki o andan sonra ne yapacaksın? tekrar baştan mı başlayacaksın ? yoksa pes etmeyip nasıl bir senaryonun içine dahil olduğunu mu araştıracaksın ?. Şimdi kendine bi sor hem para kazanıp hem de kendini korumak mı ? yoksa kolay yoldan direkt sadece para kazanıp güvenlikten feragat etmek mi ?. Eğer hem güvenlik hem de para kazanmak istiyorum diyorsan bu yazdıklarımdan sonrasını okuyabilirsin. Arkadaşlar görüyorum ki internet üzerinden bir çok kaynak var siber güvenlik ile ilgili ama özel olarak bi ders veren veyahutta video paylaşıp sorulara yanıt veren maalesef ki yok denecek seviyelerde. Ben bu yıl yks sınavına hazırlanıyorum(2.kez giriyorum). Sınava kadar hem kendimi hazırlıyorum hem de eğitim vermeyi düşünüyorum. Sistem şu şekilde olacak, temel bir giriş ile videolar paylaşacağım. Ardından eğitim videolarını bitiren arkadaşlarla birlikte canlı yayın açarak herkese direkt yapamadığı veya aklında soru işareti kalanlar için anlık bir şekilde yardımcı olup sorunlarını çözeceğim. Yardımcı kendi yazdığım karşılaşılabilecek temel veya binde bir ihtimal olan sorunlarından çözümleri ile alakalı makale paylaşımı yapacağım. Eğitim bitiminde herkesin ne öğrenip ne öğrenmediğini güzel bir sınav şeklinde test edeceğim. Başarılı olan arkadaşlar'a bir kaç püf noktası vererek eğitim süreci sonrasında freelancer olarak ve e-ticaret olarak iş imkanları sağlayacağım. İsteyen kendi işini kurar, isteyen de çalışan olarak para kazanabilir. Tamamen sizin isteğinize bağlı. Şimdi gel gelelim ben bu konuyu neden eğitim sürecine daha 55 gün varken açıyorum. Arkadaşlar şimdi doğru konuşacak olursak bir şekilde herkes parasını kazanıyor, benim de mesleğim ve işim bu. Eğitimde de göreceksiniz ki çok fazla emek harcıyorum. Yaklaşık 100 gün önceden başlayıp adam akıllı nasıl en pürüzsüz ve en net nasıl öğretirim diye kaç hafta kaç gece kafa patlattım. Emin olun eğitim de hiç pişman olmadan ve artık öğrendiklerinize tamamen hakim olmuş bir şekilde ayrılacaksınız.

Ücret olarak en cüzi şekilde ayarladım arkadaşlar.

Bir kere vermek üzere sadece 'x.x' olacak.

Bu arada eğitim sürekli güncellenecek ve her yeni bir şey geldiğin de artık ücretsiz bir şekilde yeni ders alabileceksiniz. Bildiğim bütün konularda sonuna kadar yardımcı olacağım. Emin olun yapabileceğim en düşük fiyatı belirteceğim bir kez vererek bundan sonra bütün alacağınız eğitimler ücretsiz olacak arkadaşlar sadece bu ücretin dışın da eğitimler de isteyen bağış yapabilir isteyen yapmayabilir. Benim tek isteğim bizim ülkemizde ki genç arkadaşlarımız veya bilinçli insanlarımız da kendini sanal dünyadan koruyabilsin kendini savunabilsin.

Eğitim İçeriği kısaca bahsedeyim.

1) Websitelerine sızma(Her türlü website)
2) Website açığı tarama(Sql vb.)
3) İnternette hayalet olmak(Sosyal Medya dahil)
4) Zararlı yazılım yazabilme(sadece redhat hackerlere kullanılmak üzere)
5) Sanal dünya'ya tamamı ile hakim olmak
6) Kriptografi metodolojisine hakim olmak
7) Şifreli programları ve dosyaların şifrelerini kırmak
8) Usb bellek ve anakart entegresi üzerinden sinyal kesici gibi mekanizmalar yapmak
9) Yaklaşık bunlara ilave olarak 4-5 tane daha ders ekliyeceğim.

Beni Instagram üzerinden takip edebilirsiniz. Arkadaşlar ara sıra işe yarayacak storyler atıyorum. Beni şimdiden takip edip mesaj atan arkadaşlara eğitim zamanı ek olarak bir hediyem olacak yararlanmak isteyenler şimdiden takip edip ss alıp bana atsın ben hepsini saklıyor olucağım. Yakında tekrar görüşmek üzere...

E-mail : yusufgunesyt@gmail.com
Instagram : @yusufguness0

iletişim adreslerim bunlar aktif bir şekilde kullanıyorum ulaşmak isteyen arkadaşlar buradan ulaşabilir.

Sorusu olan olursa buyursun yazsın...
Musa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Zanna Zanna WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlısı hocam izninle takipteyim. Ss atamadım ama S.Yılmaz olarak takip ediyorum
woqroot

kişi bu mesajı beğendi.

Metin ve İçerik Yazarı Stajyer | Alanadı Koleksiyoncusu | Blogger/Yardım Sever/Menfaatsiz Kişilik

• Üyelik 25.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Not aldım hocam.

puhuajans puhuajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Fiyat aralığı xxx mi olacak? x.x olarak yazılmışta anlayamadım.
woqroot

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Daha belirlemediğim için rastgele yazdım. İlerleyen süre zarfı içerisinde kesinleştireceğim.

rosqa rosqa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
takipteyiz başarılar hocam
woqroot

kişi bu mesajı beğendi.

Feyyaz Feyyaz MescidiHaram.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek IT
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%100)
mail attım
woqroot

kişi bu mesajı beğendi.

HAKİKİ KARAKOVAN SÜZME BALIMIZ MEVCUDDUR. KONU LİNKİ İSTEYİNİZ.

• Üyelik 25.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

rosqa adlı üyeden alıntı

takipteyiz başarılar hocam

Teşekkürler.

puhuajans puhuajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)

woqroot adlı üyeden alıntı

Daha belirlemediğim için rastgele yazdım. İlerleyen süre zarfı içerisinde kesinleştireceğim.

Hocam eğitimi uzun zamandır bende istiyorum ve takipteyim. Lütfen bize de bilgilendirme yapmayı unutmayın.

• Üyelik 25.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merak etmeyin arkadaşlar hersey hazır olunca başlıyacağız ama şöyle söyleyeyim yks sınavından sonra başlıyacağız net olarak birtek bunu söyleyebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al