wmaraci reklam
lidertakipci

FurkanDanaci.com ile SEO'da Yeni Olanlar !

3 Mesajlar 491 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

furkand67 furkand67 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci + Web Master
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba. Uzun süredir kişisel web sitemi açmayı planlıyordum. Nihayetinde açtım ve SEO'ya yeni başlayanlar için 10 adet ilk içeriklerimi hazırladım. Gerçekten herkesin anlayabileceği dilde içeriklerimi oluşturduğumu düşüyorum.

https://www.furkandanaci.com/

İçeriklerim ile olumlu - olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
İçerikler ve tasarım gayet iyi görünüyor, ayrıca yan taraftaki sidebar kısmına yeşil ile gösterdiğim iki elementi sabitlerseniz sayfayı aşağı kaydırdıkça daha güzel bir görünüm ortaya çıkar düşüncesindeyim.

Birde içeriklerdeki resimleri çok fazla sıkıştırmamanızı öneririm. Resimler için lazy load aktifse zaten aşırı optimize resim ile az optimize edilmiş resim arasında sayfa yüklenmesi açısından uçuk farklar olmaz. Resimlerinizin çoğu yazı barındıran resimler olduğu için en az kayıpla sıkıştırmalısınız bence. Hayırlı olsun bu arada.
furkand67

kişi bu mesajı beğendi.

furkand67 furkand67 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci + Web Master
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

İçerikler ve tasarım gayet iyi görünüyor, ayrıca yan taraftaki sidebar kısmına yeşil ile gösterdiğim iki elementi sabitlerseniz sayfayı aşağı kaydırdıkça daha güzel bir görünüm ortaya çıkar düşüncesindeyim.

Birde içeriklerdeki resimleri çok fazla sıkıştırmamanızı öneririm. Resimler için lazy load aktifse zaten aşırı optimize resim ile az optimize edilmiş resim arasında sayfa yüklenmesi açısından uçuk farklar olmaz. Resimlerinizin çoğu yazı barındıran resimler olduğu için en az kayıpla sıkıştırmalısınız bence. Hayırlı olsun bu arada.

Değerli yorumun için teşekkür ederim, sitenin bir kaç eksiği var dediğiniz şekilde. En kısa sürede eksikleri gidermeye çalışacağım, tekrardan öneriniz için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al