wmaraci reklam
lidertakipci

Uygulama/Oyun Reskin Hizmeti %100 Müşteri Memnuniyeti!

20 Mesajlar 2.452 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ihaveadream ihaveadream WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 2, (%0)

TuncerK adlı üyeden alıntı

Bizim iş ne olucak yapamadın öyle kaldı yapmıycaksan paramı geri iade et whatsapptanda engellemişsin beni parasında değilim eğer milleti dolandıracaksan Muhammet ismini değiş yakışmıyor

kimseyi hiç bir yerden engellemedim ek olarak warez uygulama olduğunu zaten söyledim size ve warezde sorun olduğunu bildirdim. sizin uygulamayı satın alıp bana whatsappden yazmanız gerek

wmaraci
reklam

TuncerK TuncerK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek insaat
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Konumuz warez değil falan değil Eğer uygulama sorunluysa bana diyeceksin olmuyor hemen o dakka içinde uygulamayı satın alayım ama ben senin bu işlerden anladığını sanmıyorum ve hala whatsaptan engelliyim

• Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 2, (%0)

Konumuz warez değil falan değil Eğer uygulama sorunluysa bana diyeceksin olmuyor hemen o dakka içinde uygulamayı satın alayım ama ben senin bu işlerden anladığını sanmıyorum ve hala whatsaptan engelliyim

wpden egelli olsan 2 tık mı olur ? profil fotosu mu görünür = asıl senin alamadığın belli zaten wpden sorunlu bu uygulama demişim

• Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek insaat
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
uygulama sorunlu olabilir ama bu bana cevap vermiyeceğin anlamına gelmez orda 4 günlük mesaj var ne zaman geri döneceksin 2030 yılındamı neden cevap yazmıyorsun ozaman 100 lira para değil benim için sırf bu yüzden mahkemelik olucaksın haberin olsun

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 2, (%0)

uygulama sorunlu olabilir ama bu bana cevap vermiyeceğin anlamına gelmez orda 4 günlük mesaj var ne zaman geri döneceksin 2030 yılındamı neden cevap yazmıyorsun ozaman 100 lira para değil benim için sırf bu yüzden mahkemelik olucaksın haberin olsun

uygulamayı satın alıp wpden yazabilirsiniz. mahkemeyede gidebilirsiniz tabii bu sizin seçiminiz ama mahkemede ben illegal yoldan elde ettiğim uygulamayı kendisine ısrarla düzelttirmek istedim diyede belirtirsin hocam

• Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek insaat
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Sen bu işlerden anlamıyorsun seninle iş yapmam ve yapamadığın bir iş için benim parama el koyacaksın yok öyle bir dünya

• Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 2, (%0)

Sen bu işlerden anlamıyorsun seninle iş yapmam ve yapamadığın bir iş için benim parama el koyacaksın yok öyle bir dünya

yapmadığın iş derken ? warez uygulama ilettiniz ve sürekli sorun yaşadım çıktısını aldığım apklar bile sorunlu emeğimi karşılığı 100 tl bile değilken 100 tl dedim. dediğim gibi uygulamayı satın alıp tarafıma wpden yazın sizin amacınız uygulamayı satın almakta değil warezini yok fiyata yaptırıp kullanmak

• Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek insaat
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
9 gün oldu sana yazalı Whatsaptan yazdıklarımı ne gördün nede cevap verdin üç kağıtçının önde gidenisin basit uygulamarı yapabilirsin belki ama sıradan bir uygulamayı yapacak kabiliyetin yok İlk dediğimi son kez diyorum Muhammed ismini değiş o isimle dolandırma milleti yakışmıyor

• Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 2, (%0)

9 gün oldu sana yazalı Whatsaptan yazdıklarımı ne gördün nede cevap verdin üç kağıtçının önde gidenisin basit uygulamarı yapabilirsin belki ama sıradan bir uygulamayı yapacak kabiliyetin yok İlk dediğimi son kez diyorum Muhammed ismini değiş o isimle dolandırma milleti yakışmıyor

uygulamayı satın alın whatsappden yazın dedim daha yazmamışsınız bana ************** diyorsunuz amacınız nedir sizin ?

Erdemoglu Erdemoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
pm den iletişime geçermisiniz konu ile

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al