wmaraci reklam

ROBOTIG | Dünya'nın En İyi, En Gelişmiş Instagram Masaüstü Programı | Ayarla Gerisini O Halletsin | V7.6 GÜNCELLEME 18.07.2021

80 Mesajlar 27.458 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 138.270
sessos
sessos
30 23.818
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
wmaraci reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Lisanlar bilgisayar için mi oluyor format atınca bilgisayara sorun çıkar mı ?

wmaraci
reklam

Robotig Robotig Robotig.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Lisansı sıfırlayıp aynı bilgisayarda kullanabilirsiniz herhangi bir sorun çıkarmaz efendim bilginize.
İyi günler dileriz.
batukay

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Robotig adlı üyeden alıntı

Merhaba
Lisansı sıfırlayıp aynı bilgisayarda kullanabilirsiniz herhangi bir sorun çıkarmaz efendim bilginize.
İyi günler dileriz.
batukay

Son olarak da vps de kullanıyor değil mi ?

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Önermemekteyiz ip'ler banlıdır.
batukay

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Robotig adlı üyeden alıntı

Önermemekteyiz ip'ler banlıdır.
batukay

Programın proxy özelli var galiba proxy kullanırsak da mı sorun olur ?

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Tedarik edeceğiniz proxylere bağlıdır . Şu proxy leri kullanabilirsiniz gibi bir öneride bulunmamaktayız efendim.
batukay
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

ekremm ekremm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Kullanışlı bir programa benziyor inşallah kısa sürede deneme fırsatımız olacak.
Robotig

kişi bu mesajı beğendi.

Anksiyete Anksiyete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yönetmen
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, eksik bir bilgi olduğundan ötürü göremediğim bir sorunla karşı karşıyayım. Ürünü satın aldım ve indirdim. Fakat sistemim windows değil MAC. Ürün sadece windows için geçerliymiş. Bu durumda destek talebi oluşturdum,lisanslamayı henüz gerçekleştirmedim. Destek talebi için cevap verirseniz sevinirim.

Edit : Destek talebime yanıt gelmedi. Ürün tanıtımı,ürün sayfası,ürün web sitesi dahil hiç bir yerde yazılımın hangi işletim sisteminde kurulacağı ve sistem gereksinimleri mevcut değil.Ürünü satın aldım fakat MAC işletim sistemime kuramadım. Yazılımı windows 7 ve windows 10 ile kurabileceğim 2 bilgisayarda denedim.Malesef satın aldığım lisans dosyasının geçersiz oldugunu ve iletişime geçmemi söyleyen bir uyarı aldım. Bu uyarıyı almakla kalmayıp iki bilgisayarda desktop kilitlendi.

İşletim sistemi gereksinimleri hatası %100 size aittir. Web siteniz dahil hiçbir yerde işletim sistemi gereksinimleri yazmayıp mac sistemime .exe dosyasını indirttiniz bana. Tüm bunların yanında ' Girdiğiniz lisans ücretsiz ' , Sunucuyla bağlantı kurulamıyor hataları alıyorum. Bu soruların cevaplarını almak için destekle iletişme geçtim fakat halen daha kimse cevap yazmadı

Yazılımı aktif edemediğim için para iadesi istiyorum.

Sözleşmenizde bulunan

5. İade ve Değişim:
Robotig adı altında satışa sunulan tüm araçlar için, Lisans numarası girilmiş, aktif edilmiş programların başka bir yazılım ile değiştirilmesi veya iadesi mümkün değildir. Ancak, Robotig araçlarını bilgisayarınızda hiç açılmadı ve lisans numarası girilmedi, aktif edilmedi ise, tarafımızca ücret iadesi yapılabilir.

Bu madde gereği %100 para iadesi istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Edit : Yazılımı İşletim sistemi problemi ve lisanslamamış olmama rağmen,gün boyunca attığım tüm mesajlarda beni programı kullanmaya zorladınız. MAC kullanıcısıyım, Boot camp ile windows kurmamı öyle çalıştırmamı önerdiniz. Bu nasıl bir öneri ? Ben boot camp kurmak zorunda mıyım ? Bunu kuracak yeterli alanım ya da teknik bilgim olmayabilir. Bunu nasıl söyleyebilirsiniz ? Lisanslama yapılmadığı için para iadesi istiyorum fakat açtığım destek bildirimlerine öğlen'den buyana cevap vermediniz.

LİSANSLAMA YAPMADIĞIM İÇİN 5.MADDE OLAN SÖZLEŞMENİZ GEREĞİ İADE İSTİYORUM.LÜTFEN BENİ İADE SÜRECİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ ? 100 TL ÖDEME YAPIP İNSANLARI BÖYLE MAĞDUR EDEMEZSİNİZ.

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Benzer şekilde programı indirmeye çalışan üyeler için gerekli iadeler yapılmıştır sizlere neden iade yapmayalım hızlı geri dönüş için chat bölümü mevcuttur. Sizlere çözüm için boot camp programını kullanarak programı kullanabileceğinizi sizlere ilettim. Arkadaşınızın bilgisayarında sorun yaşanması bizimle alakalı bir durum değildir. Beni Oku da ki klasör içerisinde yer alan eksik programlar yüklü değilse windows üzerinde çalışmamaktadır.
İlgili işlem iptal ve iade edilmiştir.
Anksiyete

Pandoragiyim Pandoragiyim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
Öncelikle amacım kimseyi kötülemek veya elindeki paraya göz dikmek değildir.
Robotig Programı ile ilgili söylemek istediklerimi ve deneyimimi sizlere aktarayım.

Program kullanımıyla ilgili bazı sorularımı mail olarak ilettim (Cevap Verilmedi)
uzun zamandır bekliyorum acaba ne zaman geri dönüş yaparlar diye ama artık önemsemiyorum çünkü programı kullandığım 4K'lık hesabım kapatıldı. 3 aylık paket satın alımı yaptım öylece duruyor program.Şimdi buradan Programı pazarlamaya çalışan yetkili arkadaşlara söylemek istediğim tek şey var.Bir hizmet veriyorsanız arkasında durup müşterilerinizin soru ve isteklerine karşılık vermeniz gerekir.Yoksa şimdi değilse bile ileride sizlere zararı dokunur...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al