wmaraci reklam

Bu İsim Bu Kadar Ucuza Gitmemesi Gerek; Bir Terslik Var Bu İşte (: Açık Artırma İle Satıştadır.

2 Mesajlar 392 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

desqerado desqerado & www.istanbullu.net & Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)

SATIŞ YAPILMIŞTIR. KONU KİLİTLENEBİLİR.

Uzantısı: NET

Kayıt Firması: Güzel Net (Firma içi ÜCRETSİZ aktarım yapılır. Diğer türlü alıcıya aittir)

Ban/Engelleme Durumu: Yoktur/Bulunmamaktadır. (Kontrol yine de teklif verip alacak kişiye aittir/Sorumluluk kabul edilmez)

Domain Hakkında: Açık artırma ile satışa sunuyorum. Başlangıç fiyatını çok rağbet olacağı için gerçekten domaine kıyasla DÜŞÜK tuttum. İnşallah hak ettiği FİYATA gider. 6 Uzantısı DOLU, .Art uzantısı PREMİUM olarak geçmekte. Domain 3 karakterli ve NET uzantılı ayrıca markalaşmaya çok müsait. Zamanım olmadığı için kendim projelendiremeyeceğim. İsterseniz yatırımlık olarakta saklayabilirsiniz. Zemin güzel şartlar uygun arkadaşlar (: İnşallah PROJELENDİRİLMİŞ halini görmek nasip olur

Açık Artırma Başlangıç Fiyatı: 40 ₺ (bedavadan biraz pahalı)

Açık Artırma Artış : Yalnızca 1 ₺ veya üzeri (Fazlasını verene can feda)

Açık Artırma Sonlanma: Son teklifiniz üzerinden 48 saat sonradır.

Hemen Al : 349 ₺ (Benim gözümde domainin hak ettiği minimum değeridir)

Ödeme Durumu: SADECE VAKIFBANK HESABINA HAVALE veya EFT şeklinde ödeme kabul edilmektedir. (Başka herhangi bir hesabım yoktur, farklı bir hesabınız var mı diye sormayın. önce ÖDEME sonra DEVİR işlemi gerçekleşir)

NOT: Konuyu baltalayanlar hakkında ŞİKAYETTE bulunacağımı şimdiden belirtmiş olayım. Bugün GECE 00:00 kadar herhangi bir teklif gelmezse konuyu ilandan kaldırma hakkımı saklı tutarım. ALANA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİM. HERKESE İYİ FORUMLAR DİLERİM.

wmaraci
reklam

desqerado desqerado & www.istanbullu.net & Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)
41 TL ile açık artırma devam ediyor. Günceldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al