wmaraci reklam

Bilinmeyen oyunlar için projem var.

14 Mesajlar 2.399 Okunma
wmaraci reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar çoğu arkadaşlarımız bilinen oyunlardan usanmıştır. Bende, düşündüm taşındım. 4 haftadır kafayı yedim, ama karar verdim. Kişisel blogtan uzak bir portal açacağım.

Arkadaşlar aynı zamanda, bilinmeyen oyunları sade paylaşmayacağım. O oyunun dil dosyasına ulaşabilirsem Türkçe tercümesi yapacağım. Ayrıca, bilinmeyen oyunları inceleyeceğiz. Bu projeme ne dersiniz?

Bu proje planlanmıştır. İsmi ise opengame düşündüm. İsim önerilerine de açığım.

wmaraci
reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Ben çok iyi olur zaten oyunlar pek bilinmediği için kolaylıkla sıralama ve hit yapabilirsin ;)

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

burakisci adlı üyeden alıntı

Ben çok iyi olur zaten oyunlar pek bilinmediği için kolaylıkla sıralama ve hit yapabilirsin ;)

Teşekkürler hocam ayrıca oyunları tercüme edeceğim. O bana artı özellik olur mu?

Brknkn Brknkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
selam kardeş benim bir oyun sitem var açalı 4-5 ay oldu.Pagerank 2 Alexa 970 k civarlarında.

www.magicgameworld.com/blog adlı adresteki bütün yazılar özgündür istersen bir inceleyebilirsin.Sitenin günlük en düşük hiti 500 son 3 gündür 1 k yı görüyor.Seo açısındanda oldukça iyi.Ayrıca Adsense reklamalrıda bulunuyor günde ortalama 0.50 dolar civarı kazanıyorum.Toplam 26 dolar filan var şu anda.Eğer istersen ortak olabiliriz diye düşünüyorum.Tek kişi oldukça zor oluyor.Ben tamamen özgün yazılar yazıyorum oyunlarla ilgili.Ama dediğim gibi tek kişi bu işler zor para benim için sıkıntı değil.benim amacım iyi bir site oluşturmak.Ayrıca sitenin flash oyun bölümüde var ama onu subdomaine taşıyıp inceleme sitesinide ana domaine taşımayı düşünüyorum.2 senelik bir web deneyimim var.az çok herşeyden anlıyorum.Eğer ilgilenirsen iyi bir ekip olabiliriz.Bu arada yaş 19.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

Brknkn adlı üyeden alıntı

selam kardeş benim bir oyun sitem var açalı 4-5 ay oldu.Pagerank 2 Alexa 970 k civarlarında.

www.magicgameworld.com/blog adlı adresteki bütün yazılar özgündür istersen bir inceleyebilirsin.Sitenin günlük en düşük hiti 500 son 3 gündür 1 k yı görüyor.Seo açısındanda oldukça iyi.Ayrıca Adsense reklamalrıda bulunuyor günde ortalama 0.50 dolar civarı kazanıyorum.Toplam 26 dolar filan var şu anda.Eğer istersen ortak olabiliriz diye düşünüyorum.Tek kişi oldukça zor oluyor.Ben tamamen özgün yazılar yazıyorum oyunlarla ilgili.Ama dediğim gibi tek kişi bu işler zor para benim için sıkıntı değil.benim amacım iyi bir site oluşturmak.Ayrıca sitenin flash oyun bölümüde var ama onu subdomaine taşıyıp inceleme sitesinide ana domaine taşımayı düşünüyorum.2 senelik bir web deneyimim var.az çok herşeyden anlıyorum.Eğer ilgilenirsen iyi bir ekip olabiliriz.Bu arada yaş 19.

Benim ki az bilinen ve ya hiç bilinmeyen oyunlar üzerine kurulacak bir portal düşünüyorum. Eğer gelmek isterseniz kapımız size her zaman açıktır.

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Benim ki az bilinen ve ya hiç bilinmeyen oyunlar üzerine kurulacak bir portal düşünüyorum. Eğer gelmek isterseniz kapımız size her zaman açıktır.

Benim sitemdede az tanınan birçok oyun hakkında özgün yazı var.Özellikle Might And Magic serisi pek bilinmez ben 10 senedir bu oyunla haşır neşirim.Demek istediğim para mesele değil host var domain var.Domainin az çok bir değeride var benimkinin.Benim amacım iyi bir site yaratmak ama bu tek başına bu kadar oluyor.Ben herşeyi karşılarım tek istediğim siteyle ilgilencek birkaç kişi ya da en az bir kinin daha olması.0 dan bir site açınca o sitenin oturması zaten en az 6 ay alıyor.Ben tüm yetkileri ve tüm bilgileri paylaşmaya hazırım.İlgilenirseniz bu siteyi çok daha iyi yerlere getirebiliriz hocam.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

Brknkn adlı üyeden alıntı

Benim sitemdede az tanınan birçok oyun hakkında özgün yazı var.Özellikle Might And Magic serisi pek bilinmez ben 10 senedir bu oyunla haşır neşirim.Demek istediğim para mesele değil host var domain var.Domainin az çok bir değeride var benimkinin.Benim amacım iyi bir site yaratmak ama bu tek başına bu kadar oluyor.Ben herşeyi karşılarım tek istediğim siteyle ilgilencek birkaç kişi ya da en az bir kinin daha olması.0 dan bir site açınca o sitenin oturması zaten en az 6 ay alıyor.Ben tüm yetkileri ve tüm bilgileri paylaşmaya hazırım.İlgilenirseniz bu siteyi çok daha iyi yerlere getirebiliriz hocam.

Aslında güçlerimizi birleştirebiliriz diyorsun bana sitenin geçmişi ile bilgilendiren bir özel posta atabilir misiniz?

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
atabilirim yalnız size özel mesaj atılmıyor.Benim düşüncem çalıntı içerikten uzak incelemeler ve bilgilerde bulunmak.Son zamanlarda bir site bir konu açıyor 50 tanesi copy paste yapıyor.Biz özgün içerikte bulunursak site bu oranda yükseliyor.Ben bunun en güzel örneğini bu sitede görüyorum her geçen gün hit katlanıyor hocam.Msn adresiniz varsa atabilirsiniz ben size özel mesaj atamıyorum

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Özel posta gönderiniz, tamam. Amacım sadece inceleme değil. İndirmede olacak.

• Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ben sitede indirme paylaşsaydım hit 2-3 kat olurdu.Yalnız indirme işi biraz sakat adsense açısından ban yeme olayı çok yüksek hatta %100 de %100.Siz hangi bilgileri göndermemi istiyorsunzu onları yazın analytics adsense vs?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al