wmaraci reklam
lidertakipci

AMP CDN Eklentisi cdn.ampproject.org İç Link Değişimi

2 Mesajlar 1.183 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emrenogay emrenogay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** N**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar, Wordpress için geliştirdiğim bir eklenti var. Bu eklenti AMP sitenizdeki tüm iç linkleri cdn.ampproject.org yapısı ile değiştiriyor.
Örneğin sub.siteadi.com adında bir siteniz var, sitenin iç linklerini sub-siteadi-com.cdn.ampproject.org/c/s/sub.siteadi.com yapısı ile değiştiriyor.

Bu işleme amp cdn kurulumu adı verilir ve resimde de göründüğü gibi eklenti üzerinden 2 tıklama ile yeni subdomain açabilirsiniz veya iç link yapısını aktif/deaktif edebilirsiniz.

Eklenti lisanslama sistemi ile çalışmaktadır 7 günlük deneme süresi sonrası aktivasyon kodu girmeniz gerekmektedir. Eklentiyi 7 gün için deneyip, test edip beğenirseniz bana ulaşarak satın alabilirsiniz.

1 Site için sınırsız lisans fiyatı 400 TL'dir çoklu alımda indirim yapılmakta ve kurulum sonrası desteğim mevcuttur. Eklenti hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz bana 7/24 ulaşım için skype ve telegram (k.adı: emrenogay) kullanabilirsiniz.

Eklentiyi indirmek için yeşil clone butonuna tıklayıp .zip dosyasını indirin ve wordpress sitenize yükleyin.
https://github.com/emrenogay/amp-cdn-kurulumu

AMP CDN kurulumu hakkında ücretsiz makale ve bilgiler için blogumu takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eklenti Güncelleniyor mu?
Evet. Güncelledikçe dağıtıyorum github sayfam üzerinden de paylaşıyorum kısa bi zaman içerisinde AMP önbelleğine alınmış sayfanın (cache) temizleme işleminin gönderilmesi için bi özellik ekleyeceğim. Şu an beta.

Eklenti Sadece AMP for WP ile mi Çalışıyor?
Hayır. AMP sayfalara sahip tüm eklentilerde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken kurulum yapıp aktif etmek.

Subdomain Açtığımda Çalışır mı?
Evet çalışır. Sunucunuzda wildcard veya diğer adıyla joker subdomain aktifse kutuya sadece sub.domain.com şeklinde yazmanız yeterli eklentimiz sizin için her şeyi halledecektir. Eğer wildcard aktif değilse sunucu paneliniz üzerinden subdomain açıktan sonra domaini üstteki kutuya yazabilirsiniz.

ClassiPress Teması ile Uyumlu mu?
Evet, ClassiPress dahil tüm temalarla uyumludur ancak bu eklenti, alt bir eklenti olduğu için kullandığınız asıl AMP eklentisinin ClassiPress ile uyumlu olması gerekir. Ayarlarını yapmanız yeterli. Özel kurulumlar ve destek için ulaşabilirsiniz.

Zararlı Kod Barındırıyor mu?
Kesinlikle hayır. Zaten eklenti açık kaynak kodlu ve oldukça minimal bi yapıya sahiptir.
ercoxx vitiktom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ercoxx ercoxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Kendisiyle çalıştık daha önce 2 kez hem ürünle ilgili hem sunucuyla ilgili ekstra sorunlar için ilgilendi , sadece satış yaptım giderim ben demiyor daha sonrası için yardımcı oluyor iyi çalışmalar hocam.
emrenogay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al