wmaraci reklam
lidertakipci

🔥 Smm Panel Danışmanlığı 15 Günde 2500 TL Kazanç Hedefi✅ Aksi Taktirde %100 İade Garantisi✅

3 Mesajlar 2.626 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gokhanimre gokhanimre Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** I**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 3, (%67)

[SIZE=3][COLOR=#2C82C9]SON 1 AYDA 20 DEN FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞILMIŞTIR.[/COLOR][/SIZE][COLOR=#2C82C9]
[/COLOR]ŞEFFAF OLMAK İÇİN BİZDEN ŞİKAYETÇİ OLAN BİR MÜŞTERİMİN ŞİKAYETİNİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM
HİZMET VERDİĞİMİZ ANDAN İTİBAREN SADECE 2 MÜŞTERİ TARAFINDAN KÖTÜLENDİK VE HAKSIZLIĞA UĞRADIK
KONUYU OKUMADAN ÖNCE ŞİKAYET EDEN MÜŞTERİMİN VE DİĞER ÇALIŞTIĞIMIZ İNSANLARIN YORUMLARINIZI OKUMANIZI İSTİYORUM.
BU MÜŞTERİM İLK GÜN 550 TL KAZANIP ARDINDAN 14 GÜNDE SADECE 350 TL KAZANDIĞINI SÖYLEYİP BİZDEN İADE TALEP ETMİŞTİR VE MÜŞTERİ TÜM BİLGİLERİNİ DEĞİŞTİRMİŞTİR.
YANİ NE KAZANIP, KAZANMADIĞINI KONTROL EDEBİLİCEĞİMİZ HİÇBİR ALAN KALMAMIŞTIR.
- TRADE VEREN MÜŞTERİM HAKKIYLA VERMEMİŞTİR BAŞIMIZ DİK BİR ŞEKİLDE KONUMUN VE TİCARET ALANIMIN EN ÜSTÜNE KOYUYORUM.

[COLOR=#41A85F]ŞİKAYET KONUSUNU OKUMAK İÇİN TIKLA[/COLOR]

[COLOR=#B8312F]BURADA GÖRDÜĞÜNÜZ RAKAMLAR SİZİ 1 ANLIK HEVESLENDİRMESİN VE KOLAY KAZANILDIĞINI ASLA DÜŞÜNMEYİN.[/COLOR]
[COLOR=#B8312F] EMEK VE İSTİKRAR OLMADAN HİÇBİR KAZANÇ ELDE EDİLMEZ. [/COLOR]
[COLOR=#B8312F][SIZE=3]BEN BURADA KİMSEYE KOLAY KAZANÇ VAADİ VERMİYORUM. EMEK HER İŞTE OLDUĞU GİBİ OLMAK ZORUNDA[/SIZE][SIZE=3] DEVAMLILIĞINIZ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMANIN HER SEKTÖRDE OLDUĞU KAZANDIRDIĞI BİR SEKTÖRDÜR. [/SIZE][/COLOR]
[CENTER][CENTER]
KAZANÇ İSTATİSTİKLERİ MÜŞTERİLERİMİZ İSTEDİĞİ TAKTİRDE PAYLAŞILICAK, PAYLAŞILMAYA DEVAM EDİCEKTİR.

EN ÜSTE 17 YAŞINDAKİ GENÇ BİR KARDEŞİMİN KAZANÇ TABLOSUNU KOYMAK İSTİYORUM
2. GÜN SATIŞ RAPORU
KENDİSİ FORUM DIŞI EN GENÇ MÜŞTERİM
[COLOR=#B8312F][B][COLOR=#1ABC9C][SIZE=4][COLOR=#B8312F]#3[/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=#1ABC9C][SIZE=4][COLOR=#B8312F] KAZANÇ DURUMU; [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=#1ABC9C][SIZE=4]PLUS****.COM [/SIZE][/COLOR][/B]
[CENTER]

[/CENTER]

[COLOR=#B8312F][SIZE=3]03 Temmuz 2020 [/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#B8312F]Güncelleme; [/COLOR]
[COLOR=#000000] ******hop.com 2 Günlük NET CİRO 800 TL[/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#2C82C9]Müşterim kendini belirtmek isterse açık şekilde paylaşılıcaktır.[/COLOR]

[CENTER]

[COLOR=#1ABC9C][COLOR=#B8312F]#1[/COLOR][COLOR=#B8312F] KAZANÇ DURUMU; [/COLOR][/COLOR][COLOR=#B8312F]VO------.COM[/COLOR]

hozgultekn adlı üyeden alıntı

Gökhan hocama şimdiden çok teşekkür ediyorum :)Arkadaşlar inanın bana ilgilendiğinizde, emek verdiğinizde başaramayacağınız iş yok. Adam akıllı 2 gün ilgilendim reklamlar da zaten 2 gün düzgün şekilde yer aldı, ve kazancım ortada işte shopier hesabımda biriken para;

Şimdi soranlar olacaktır ne kadar maliyet oldu, maliyetler toplam ADS ve panel masrafları; 350 tl, toplam kar 559 tl, 2 günde olan rakamı söylüyorum.Grafikteki son nokta gecenin cirosu :) 372 tl bakalım günü nasıl tamamlayacağız :)

[COLOR=#1ABC9C][COLOR=#B8312F]#2[/COLOR][COLOR=#B8312F] KAZANÇ DURUMU; SOOSYAL******[/COLOR][/COLOR][COLOR=#B8312F].COM[/COLOR]

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3]10 Haziran Güncelleme;[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] Yukarı da bulunan istatistikler vo-----.com'a ve soosyal******.com'a aittir.
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3]soosyal******.com'nın kazanç durumu ilk gün 500 TL ciro net kar 250 TL'dir. Müşterimin banka hesabına aldığı 200 TL shopier'de yoktur kendisi yorum ile paylaşmak isterse ekleyeceğim..[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3]Bol kazançlar diliyorum. [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3]Daha şeffaf olması adına paneldeki sipariş listesini ve Shopier'de aldığı ödeme&kazanç listesi yukarı da göründüğü gibidir.[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][B][SIZE=3]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black]15 Haziran Güncelleme; Kazanç Tablosu [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black]Müşterim sitesini paylaşmak istemediğinden dolayı gizli tutulucaktır.[/FONT][/COLOR][CENTER]

[COLOR=#000000][COLOR=#28324E]

[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#1ABC9C][COLOR=#B8312F]#5[/COLOR][COLOR=#B8312F] KAZANÇ DURUMU; [/COLOR][/COLOR][COLOR=#2C82C9]MÜŞTERİ İSTEĞİNDEN DOLAYI İSİM GİZLİ TUTULACAKTIR. [COLOR=#B8312F]21 HAZİRAN GÜNCELLEME[/COLOR][/COLOR]

[/CENTER]

[FONT=Arial Black]TARAFIMA AİT KAZANÇ VE HARCAMA RAPORUM ;[/FONT]
[FONT=Arial Black][B]Sistemde görünmeyen banka hesabım üzerinden aldığım ortalama 600 TL ödemeyi eklemediğimi belirtmek istiyorum.[COLOR=#28324E][/COLOR][/FONT][/B]

[/CENTER]
Bayi harcama raporu;

ADWORDS ÜZERİNDE EK OLARAK 60 TL DAHA HARCANMIŞTIR. BUNA GÖRE TOTAL KAZANÇ AŞAĞIDADIR.

[CENTER]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000] Soru: Neden sizinle çalışmalıyım?[/COLOR][/COLOR]
✅ Cevap : Siteniz eğer 1 Hafta içerisin de 1500 TL'yi kazandırmaz ise bana ödediğiniz tutar %100 olarak iade edilicektir. Benim burada aldığım risk ortalama 700 TL bazında masrafların şahsım tarafından karşılanacağı anlamına gelir ve yapılan masraflardan asla sorumlu olmazsınız + olarak sizin için kurulan tüm sistem yine size ait olur bu da benim size hediyemdir. ''Bunun değeri 700TL'dir.'' .✅[COLOR=#28324E][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000] Soru: Nasıl bir hizmet alıcağım?
✅Cevap: Aldığınız hizmet üzerinde tüm sisteminizin detaylarını, fiyatlandırmasını piyasaya göre en iyi şekilde sizin adınıza ben pazarlayacağım. Paket fiyatlarınız, kampanyalarınız,paket isimleriniz tarafımca hazırlanıcak dilerseniz bunlarda kendiniz değişiklik yapabilirsiniz.

Soru: Neden sizinle çalışmalıyım?
✅Cevap: Ben kazanç garantisinin yanı sıra size bir de iade garantisi ve tüm sistemi hediye sunuyorum tüm hazırlanmış sistemi, eğitimleri, anlaşmalı olduğum firmalara yapılan tüm ödemeleri kendi tarafımca karşılanıp, aynı zamanda da size hediye edilicek. burda sizin kaybediceğiniz hiç bir şey yok

Soru: Kaç gün destek verilicek?
✅Cevap: Anlaştığımız 1500 TL bandına ulaşana ve 1 hafta boyunca kadar her konu da benden destek almaya devam ediceksiniz. ben süreyi 1 hafta olarak desem de kazancın daha kısa süre de olup, o kazanca erişene kadar tüm sistemi kafanızda oturup siparişlerin ve müşterilerin tam olarak istediği şeyi sunuyor ve sistemi tamamen çözmüş olucaksınız. ortalama 50 - 80 sipariş üzerinde bu rakamlara ulaşıcaz.

Soru: Ne gibi faydası olucak sizinle çalışmamın ?
✅Cevap: Reklam hizmetlerimiz ***'da kendini fazlasıyla kanıtlamış Recep Bey tarafından karşılanıcak. Ortak bir yol izliyoruz bu konu da fiyatlarıyla da danışmanlığımıza destek çıkıcak
Reklam kampanyalarında 450 TL lik bir reklam bedeli için 750 TL'lik reklam paketi sunucaktır size düzenli olarak aynı rakamlardan çalışmaya devam edebiliceksiniz.
firma ismi çok mesaj atılması nedeniyle kaldırılmıştır bizimle çalışma sağlayan müşterilerle paylaşılmakta olucaktır.
Aynı zaman da anlaşmalı bayilerimizin ismini şu anda açıklamıyorum gördüğünüz en uygun bayi rakamlarının %10 altında bayilik hizmeti alıcaksınız bu konuda da anlaşma sağladığımız bayiler mevcut.
[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Soru: Sadece sıfırdan hizmet mi veriyorsunuz?[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]✅Cevap: Hali hazır da mevcut bir siteniz var ise istediğiniz tüm konularda destek verebiliriz. bu sadece eklentiler de olabilir reklam konusu da olabilir gelen müşteriyi elde tutmaya yönelik olan çalışmamız da olabilir.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Soru: Benim yapmam gereken nedir?[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]✅Cevap: Hosting ve domaininizi almak geriye kalan herşeyi tarafımca karşılanıcak . ( Domain seçimini genelde eş zamanlı yapıyoruz uygun bir kalıpta )[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Soru: En kötü senaryo nedir?[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]✅[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Cevap: En kötü senaryo hiç masrafsız şekilde sisteme ödeyeceğiniz tutarı geri almak ve yanında tüm sistemi hediye almanızdır ayrıca süreç boyunca kazanılan tutarda aynı şekilde sizin olur.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Soru: Ödediğim tutarı ne kadar zamanda çıkartabilirim ?[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]✅[COLOR=#28324E][COLOR=#000000][COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Cevap: Bu çok ucu açık bir kavramdır fakat herşey sizin elinizdedir öğretip anlattığım herşeyi düzgün şekilde uygularsanız 2 - 3 hafta aralığında çıkartması nettir. Aşağıdaki tablo benim 3-4 gün içerisinde ve günlük ortalama 3-5 saat aralığında çalışma sağlanarak kazanılmış bir tablodur fakat sizin işe giriş anlamında başlarken her ne kadar herşeyi anlatsam da yaşayarak, çalışarak tecrübe ediceğiniz aa evet doğruymuş diyeceğiniz bir çok husus olucak hafif acemilik sürecini maksimum 1 hafta içerisinde de hemen hemen atabiliceğinizi düşünüyorum.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

KENDİ ADS HESAPLARINIZA REKLAM HİZMETİ VERMEKTEYİZ ÖZEL ÇALIŞMA

SMM Panelleriniz için satış arttırıcı extra eklenti kurulumları da gerçekleştirmekteyiz.
Sayfa sol alt köşe de bulunan yeni sipariş bildirimi
kampanyalarınızı sunabiliceğiniz popup penceresi .jpg .png .gif destekli link atayabiliceğiniz bir popup penceresi

HİZMET İÇERİĞİ NEDİR ?

[COLOR=#28324E]Hizmete alışma açısından ilk sizlerle birlikte satış esnasında canlı destekteyim. sizin eksik kaldığınız her nokta da tamamlamaya çalışıyorum.[/COLOR]
[COLOR=#28324E][COLOR=#000000]Aynı müşteriyi tekrar kazanmaya odaklı, her müşteri için özel bir prensibimiz ile bu şekilde aynı müşteriyi elde tutabiliyoruz bunu 10 müşteri üzerinden 4 ünde başarılı bulduk aynı müşteri izlediğimiz yol ile kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyor ve müşterinin 1 seferlik alışverişten ziyade gerekli olduğu sürece tamamen sizi tercih etmesini sağlayacak ince ve önemli noktaların hepsinin bilgisine sahip olucaksınız. [/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#28324E][/COLOR]Size özel hazırlanıcak 300 Kelimeli 10 Adet anahtar kelimeli blog yazısı
[COLOR=#28324E][/COLOR]Yazılıma ek Popup ekran Kampanyalarınızı sergilemek için .jpg .png .gif formatında desteklemektedir. örn. site : İyi SMM
[COLOR=#28324E]Yazılıma ek [/COLOR]Sol alt köşede bulunan '' 5 dakika önce x kişi x şiparişi verdi '' penceresi iyi bir satış arttırıcılığı vardır. örn: https://hizliresim.com/MIRIWW
[COLOR=#28324E][/COLOR]Satış öncesi ve sonrasında aynı müşteriye tekrardan nasıl sipariş aldırabiliceğiniz hakkında garantili bilgi verilicektir bunu satışlarınız da farkediceksiniz.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Benim işletmem kaydınız tarafımca yapılıcak.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Shopier başvurusu için yardım edilicek.
[COLOR=#000000][COLOR=#28324E] Paket satış yazılımı için @EmreGuven; tarafından sağlanan NivuSoft v2 kullanılıcaktır.[/COLOR][/COLOR][COLOR=#28324E]
[/COLOR][COLOR=#28324E][/COLOR]Shopier apileriniz modül ayarlarınız tamamen eksiksiz tarafımca yapılıcaktır ve shopier üzerinde bilmeniz gereken tüm ayrıntıları size aktarıyor olucağım.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Paywant mobil ödeme başvurunuzda da size yardımcı olucaz.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Müşteriye satış öncesi ve satış sonrasında yapmanız gerekenler anlatılıcak ve bunlar en hassas noktalar bir gelen müşteriyi size abone etmek bu sektörde sizi ayakta tutmaya yarayacaktır.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Canlı destek tetikleyiciniz müşteriyi etkileyici şekilde tarafımca hazırlanıcak.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Tüm fiyat listesi, apiler, paketler ve fiyatları tarafımca yapılıcak ortalama bir kişi bunu hazırlaması 48 saattir tecrübeli arkadaşlar konuya hakimdir.
[COLOR=#28324E][/COLOR]İade Sözleşmesi,kullanıcı sözleşmesi, Gizlilik politikası sayfalarınız tarafımca hazırlanıcak.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Adwords konusunda %75 i bulan reklam harcama kampanya fırsatından faydalanıcaksınız. ve her zaman bu % lerdeki kampanyadan faydalanıcaksınız.
[COLOR=#28324E][/COLOR]Bayilerle piyasanın %10 altındaki rakamlardan çalışıcaksınız.
[COLOR=#000000][COLOR=#28324E][/COLOR][/COLOR][COLOR=#28324E][COLOR=#28324E]Organik bayan takipçi satışları için piyasanın %15 - %20 altında fırsatlarla yaralanıcaksınız yine sadece bu alanda hizmet veren bir firma tarafından aynı rakamlarla çalışmaya devam ediceksiniz.[/COLOR]
[/COLOR][COLOR=#28324E][/COLOR]Bayiler ve servisleri hakkında detaylı bilgi sahibi olup hangi paketin kaliteli ve teslim süreleri hakkında bilgi sahibi olup müşteriye bu konu da bilgiyi rahatlıkla verebiliceksiniz bunun size faydası müşterilerle gereksiz tartışma yaşamamanıza ve yanlış paketler seçip hem cebinizden harcama yapmamanıza yarayacaktır.

Fiyat benden istediğiniz organizasyona göre değişiklik göstermekte olucaktır. İş ve sektör konusunda A'dan Z'ye destek alabilirsiniz.
[COLOR=#B8312F] Ancak sıfırdan bir proje için istenilen rakam 3500 TL'dir. dilerseniz +%18 KDV ile fatura kesilicektir. [/COLOR]
[COLOR=#B8312F]
[/COLOR][COLOR=#41A85F][FONT=Arial Black]Garanti istenilmediği taktirde fiyatta değişiklik sağlanabilicektir.[/FONT][/COLOR]
Alıcağınız her hizmet aynı şekilde olucaktır.
Garantili veya garantisiz servis arasında hiçbir değişiklilik eksiklik yoktur.
Bu rakam hedef tutar = istenilen tutar olarakta değişiklik göstericektir. Reklam haricindeki tüm gerekli ödemeler tarafımca yapılıcaktır ve vaad edilen sürede vaad edilen rakamlar ulaşılmaz ise bu sistem tamamen size hediye edilip bana ödediğiniz net rakam da size iade edilicektir.

[CENTER]

WhatsApp: 0544 511 1757 - Gökhan İmre

[/CENTER]

Bu girişimin kötüye kullanılma gibi durumlar olabiliceğini düşünerek şunları belirtmek isterim. Aşağıda belirtilen şeyler art niyetle yaklaşımlar da geçerlidir.

1. Sistem kurulup satışlar başlatıldığında sistem tarafımca takip edilicektir.
2. Reklamların harcama=kazandırma boyutları tahmini rakamlar doğal olarak tahmin edilip bilinmektedir.
3. Reklamlarınız açık iken sistem üzerinden satış yapmazsanız, sohbetleri kaçırısanız, gelen müşteriyle size sunduğum hizmetteki gibi bir yaklaşımlar da bulunmaz, canlı destek hattında müşterilere çözüm üretmekten kaçarsanız iadeniz iptal olur. Bu şekilde bir girişim zaten durumu art niyetli kullanılma göstergesidir.
4. Aynı zamanda sitenizin Analytic, Canlı destek, Site ve Bayi panellerinizi gerekli gördüğümüz alanlarda takip ediyor olucağız. Bu konu iş teslimine kadar siz dilerseniz sürebilir
5. Verilen tarih reklam aktif olduğu andan itibaren başlar ve açık kaldığı süre zarfında hesaplanır.
6. Alınan ödemelerde shopier ve çalıştığınız smm bayiliğiniz gerekli görülürse incelenir, banka hesabınıza aldığınız bir ödemeyi takip etmemiz imkansız bilhassa bunu da asla yapma taraftarı değiliz ancak hizmeti satın alan kişi art niyetli şeffaf olmayan davranışlar ile yaklaşırsa kampanyayı, yönetmek adına kendi bildiğimiz yöntemlerle alışveriş dengesini ölçebilir. kendi araştırmalarımız üzerinden gizlenen ödeme gibi bir şey olursa kampanyadan faydalanırken, yersiz ve haksız şekilde işlemler ile kullanıldığımızı düşünürsek. bizde bunu somut şekilde kanıtlarsak bu sözleşmeyi iptal eder verilicek tüm hizmet iade edilmeksizin iptal olur.hiçbir müşterinin mağdur olması taraftarı değiliz bu durum kötü niyetli yaklaşım sağlayan için geçerlidir.

WhatsApp: 0544 511 1757 - Gökhan İmre

AŞAĞIDA REFERANSLARIMIZI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
[CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

samet12 adlı üyeden alıntı

gökan abiden 10 12 gün önce hizmet alındı işinde başarılı süper bi sistem ve yapmam gerekenlerin metnini teslim etti reklamlarım yayınlandıktan sonra 3 günde 2150 tl lik satış gerçekleştirdim şuanda ads ile onay sıkıntısı yaşamaktayım reklam sorunu olmasa iyi satış yapıyorum

ibrahim10live adlı üyeden alıntı

Çalışmaya başladığımızın ilk günü garanti ettiği rakamın yarısından fazlasını kazandık , teşekkürler hocam .

gokhannn adlı üyeden alıntı

Satışın uzerinden 1 ay gecmesine ragmen hala her konuda yardımcı oluyor.İlgi alaka ve iş ahlakı muazzam.

MehmetOzen adlı üyeden alıntı

1 Aydır hizmet almadan rahatsız ediyorum ki her defasında bana sabırlı ve olumlu dönüşler yapıp yardımcı oluyor, Çalışma için anlaşma yaptık kendisiyle daha başlamadan bi nevi öğretmen gibi herşeyi aktardı hocam sağolsun.

gokaybjk adlı üyeden alıntı

Arkadaş konusuna hakim ve bilgili , hayırlı olsun pazartesi başlıyoruz.��

Gökhan hocam ile telefonda görüştüm. Çok açıklayıcı ve pozitif bir kişi. Hayırlısıyla başladık, unutmayalım ki azim, sabır ve çalışkanlılık kaybettirmez. Şimdiden hayırlı olsun, kazançları da ben bu konuda hocamın izni olduğu taktirde sizlere ilerleyen zamanda paylaşacağım.

taylankrgn adlı üyeden alıntı

Çalışma için anlaşma yapılmıştır, kısa zamanda başlıyoruz, Gökhan arkadaşımızın ilgisine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.

mdurmaz adlı üyeden alıntı

Hocamla iki gün önce anlaşma yapılıp hizmet alınmaya baslandi kendisi sağolsun şimdiye kadar bana her konuda yardımcı oldu. Inşallah çalışma sonunda buraya resimleri ekleyeceğim hayırlısı olur inşallah ����

Gökhan hocamdan hizmeti alalı bir gün geçti, ilk olarak güzel bir domain ve sunucu kurulumuyla işlemi başlattık. Yönetim paneli olsun, sitenin görünümü ve kullanışlığı olsun hepsi harika. Sürekli ilgileniyor, gerek mesajla gerek telefonla hizmetini her soruya cevap vererek yapıyor. Reklam aşamasına geçtik, onaylandıktan sonra ilk müşterilerimle ilgilenmeyi dört gözle bekliyorum. Şunu unutmayalım ki, uğraşmadan emek vermeden başarıya ulaşılmaz. Şimdiden bol kazançlar herkese.. devamında yine konuya eklemler yapacağım.

ozgur_ouz adlı üyeden alıntı

reklam onay alma aşamasına bizzat arayarak en ufak ayrıntısına kadar anlattı gözünüz kapalı ticaret yapabilirsiniz her konuda yardım ediyor her soruma anında cevap veriyor çalıştığıma memnun olduğum insanlardan biri

ozgur_ouz adlı üyeden alıntı

smm panel danışmanlığı hizmeti alındı ilgili bir arkadaş her soruma cevap verdi

Kemal adlı üyeden alıntı

iyismm yi geçen günlerde satın aldım sağolsun ne zaman ne sorsam bilgi verdi destek oldu. İş yapılabilir bir arkadaş yani kendileri

heyecan401 adlı üyeden alıntı

kendisinden smm panel danışmanlığı ve kurulumu hizmeti aldım herşeyiyle sorunsuz bir şekilde yardımcı oluyor, çok kaliteli hizmet veriyor tavsiye ederim

OgKush adlı üyeden alıntı

Kendisiyle ticaretim oldu. Güvenilir birisi sözünü verdiğinden fazlasını yaptı teşekkür ederim kendisine tekrardan.

[CENTER]

[/CENTER]
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Sadece tek bir sorunun cevabı için ne kadar ücret istersiniz? Soru şu: Eksiksiz ve hızlı şekilde uygun fiyaat gönderim yapan bayi öneriniz var mıdı?

Çalıştığım bayiler bazen 1k yı hemen yolluyor bazen 1k yı 6 saatte yolluyor, bazende 3 gün boyunca hiç yollamayıp iade geçiyor. Gelen siparişlerin %100 oranında düşmesi de cabası. Hâlâ hızlı bir şekilde siparişi tamamlayan bir bayi bulamadım.

Birde benim bir sitem var sitenin gelişmesi için talep ettiğiniz ücret ne olur. Ayrıca bayiye eklenecek ana bakiyeyi biz mi karşılıyoruz? Son olarak benim kendi yazılımım var, bahsettiğiniz eklentileri kendi yazılımıma entegre edebiliyor musunuz?

gokhanimre gokhanimre Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** I**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
ASametYildirim Elbette ekleyebiliriz hocam whatsapp üzerinden iletişime geçin daha detaylı yardımcı olmaya çalışalım
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al