wmaraci reklam

Wp temam siliniyor.

3 Mesajlar 637 Okunma
wmaraci reklam

sinankk sinankk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Lisanslı bir wp teması kurdum.Üzerinde düzenlemeleri yapıp kafama göre görselleri vs yerleştirip düzenleyip bitiriyorum herşey normal buraya kadar fakat sitemi bazan merak ettiğim başka temalarda görmek isityorum ve tekrar üzerinde çalıştığım temaya geri döndüğümde yapmış olduğum bütün o güzelim çalışma yok olmuş oluyor.Bir daha baştan yapmaka zorunda kalıyorum.

Bu sorunu düzelmek için alt tema bile kurdum fakat olmuyor.Belki bir bilginiz vardır.
Teşekkürler

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Child tema bu bahsettiğiniz sistem için kullanılmaz zaten. Normalde yazılar, sayfa düzeni gibi şeyler kaybolmaz. Kaybolanlar derken sanırım değiştirdiğiniz temaya özgü bazı özellikler olduğu için onlar sıfırlanıyor olabilir.

Bunu yapabilmenin çok daha basit ve net yöntemleri mevcut:
- Temayı ön izle yaparak canlı canlı test edebilirsiniz.
- Ya da ücretsiz MAMP programını yükleyerek bilgisyarınızdaki localhost üzerine WordPress kurabilirsiniz. Sonrasında gerçek sitenizi klonlayarak bilgisayarınızda istediğiniz kadar test edebilirsiniz.
birsevda sinankk

kişi bu mesajı beğendi.

sinankk sinankk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Cevabınız için teşekkür ederim.Temayı zaten defalarca test ettim ,üzerinde çalışma yapıpı başka temaya geçiş yapınca kendini sıfılıyor.Bunu biliyorum.Ayrıca local host kurmak pek işime gelmiyor..15 sene önce yapıyordum artık online şekilde çözümlerin olması gerektiği gibi olacağına inanıyorum.

Temanın kendini fabrika ayarlarına çevirmesinin önüne geçen bir çözüm vardır ama ben bilmiyorum.Belki style ,function vs dosyaları üzerinde kod ekleme..artık ne ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al