wmaraci reklam
lidertakipci

Film Sitesi İçin Hit Arttırma Tavsiyeleri

15 Mesajlar 2.448 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lamartina lamartina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

akrep01 adlı üyeden alıntı

trafik nerden gelior

%95 Google diğeleri de youtube ve sosyal medya.

Türkiye'nin en büyük Müzik Forumu!

wmaraci
reklam

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Sağlam backlinkler almadıkça istediğin kadar içerik gir istediğin kadar indexin olsun 1-2k hit senin için nimet olur. Onun kazancıda 3-5 lira olur.
lamartina

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com

• Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

Sağlam backlinkler almadıkça istediğin kadar içerik gir istediğin kadar indexin olsun 1-2k hit senin için nimet olur. Onun kazancıda 3-5 lira olur.

Yorumunuza saygı duyuyorum. Ancak ben emek verirsem ve gerektiği kadar backlink alırsam büyüyebileceğini düşünüyorum. Çünkü filmler kırıldığında hemen düzenliyorum ve tamamen kullanıcı odaklı düşünüyorum. Dolayısıyla elbet büyüyecek.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
lamartina tabiki emeğinin karşılığında reaksiyon göreceksin. Fakat tamamen farklı bir görünüme ve sunuma sahip olman lazım bana ve tecrübeme göre. Filmleri nasıl ekliyor, botla mı çekiyorsun bilmiyorum fakat bir süre sonra, yani olmasını istediğin seviyelere geldiğinde muhteşem derecede maliyetlerin artacak. Kesinlikle hevesini kırma gibi bir amacım yok; ama bu kadar emeğin karşılığını almaya başladığın an hoop "bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu" nun meşhur mesajını alacaksın.

https://biyokimlik.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)

zangess adlı üyeden alıntı

lamartina tabiki emeğinin karşılığında reaksiyon göreceksin. Fakat tamamen farklı bir görünüme ve sunuma sahip olman lazım bana ve tecrübeme göre. Filmleri nasıl ekliyor, botla mı çekiyorsun bilmiyorum fakat bir süre sonra, yani olmasını istediğin seviyelere geldiğinde muhteşem derecede maliyetlerin artacak. Kesinlikle hevesini kırma gibi bir amacım yok; ama bu kadar emeğin karşılığını almaya başladığın an hoop "bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu" nun meşhur mesajını alacaksın.

Eğer bu son kaçınılmaz ise gerçekten çok kötü. Böyle bir şey var ise Örneğin https://www.fullhdfilmizlesene.com/ bu tarz sitelere neden bir şey anlamıyorum. Ya da 720p izle gibi sitelere yıllardır hiç bir şey olmuyor.

Filmleri botla çekiyorum ancak açıklamarı konuları hepsini kendim yazıyorum.

08.06.2020 tarihin'de 220 Tekil hitle kapattım günü. Çok mutlu oldum ancak sizin bu yazdıklarınız biraz düşündürdü. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al