wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense onay alamıyorum

9 Mesajlar 1.019 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SSky SSky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, 1 yıldan uzun süredir www.sehrinrotasi.com adında bir bloğum var. Yeni açtığımda hemen adsense onayı almıştım. Daha sonra sunucuyu yükselttik hızlansın diye ve adsense onayım askıya alındı. 5 aydır reklam yok öyle kaldı, kodları düzelttik, içeriği düzelttik, yapmadığım şey kalmadı hatta birkaç yazımı silmek zorunda kaldım ama onay gelmedi. 15 gün kadar önce son 30 gün olduğunu, 30 gün içinde onay alamazsam hesabımın iptal edileceği ile ilgili bir mail geldi, wordpress'e geçtim, her şeyi düzenledik defalarca da politikaları okudum, her şeyi kendim fotoğraflayıp yazıyorum hiçbir çalıntı yok, deliricem artık çok az kaldı iptal edilmesine. Belki buradaki biri bir eksik görür yardımcı olur diye yazıyorum, son birkaç başvuruda aldığım cevap da şöyle;
Sitenizde sitenizin henüz reklam göstermeye hazır olmadığı anlamına gelen bazı politika ihlalleri bulduk. Sitenizin AdSense Program Politikaları'na uyduğundan emin olun.

Ne yapacağımı bilemiyorum artık önce onay verip sonra böyle yapmaları beni çıldırttı üstelik bu bikaç ayda da para kazanabilirdim... :(

wmaraci
reklam

remziye1979 remziye1979 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek web seo
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
covid19 yuzunden donusler gec oluyor herkez aynı dert var valla

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)
Ya tema'dan kaynaklanıyor yada telife düşen bir resim olabilir. İletişim alanınız yetersiz. Daha çok bilgi verin.
Site makalelerinizin içinde +18 ile alakalı bir yazı bulunmamasına da özen gösteriniz. Bunların haricinde görünürde sorun teşkil eden birşey yok.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Yazılarınız orjinal, kopya değil, akıcı bir dil ile yazmışsınız... görseller ile desteklemişsiniz güzel...

Şu aşağıdaki alanı biraz hareketlendirin, kategoriler vs olsun, Ankara, Almanya, Burç Yorumları, DIY (evde neler yapabiliriz), fotoğrafçılık vs vs ayrı kategoriler altında olsun...

[img]https://i.hizliresim.com/6J3snP.png" />

[/IMG]

İletişim bölümüne kesinlikle bir mail adresi ekleyin; bana buradan ulaşabilirsiniz info@sehrinrotasi.com gibi...

iletişim ve hakkımızda kısmını header kısmına alın...

***whois bilgileriniz açık olsun (en azından başvuru aşamasında)

Başarılar diliyorum....

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

fistiq adlı üyeden alıntı

Ya tema'dan kaynaklanıyor yada telife düşen bir resim olabilir. İletişim alanınız yetersiz. Daha çok bilgi verin.
Site makalelerinizin içinde +18 ile alakalı bir yazı bulunmamasına da özen gösteriniz. Bunların haricinde görünürde sorun teşkil eden birşey yok.

Çok teşekkür ederim cevabınız için, fotoğrafların hepsini kendim çektim, temadan olma ihtimalini ben de düşünüyorum, iletişimi de daha etkin yapacağım şimdi :angel:
fistiq

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

aries adlı üyeden alıntı

Yazılarınız orjinal, kopya değil, akıcı bir dil ile yazmışsınız... görseller ile desteklemişsiniz güzel...

Şu aşağıdaki alanı biraz hareketlendirin, kategoriler vs olsun, Ankara, Almanya, Burç Yorumları, DIY (evde neler yapabiliriz), fotoğrafçılık vs vs ayrı kategoriler altında olsun...

[img]https://i.hizliresim.com/6J3snP.png" />

[/IMG]

İletişim bölümüne kesinlikle bir mail adresi ekleyin; bana buradan ulaşabilirsiniz info@sehrinrotasi.com gibi...

iletişim ve hakkımızda kısmını header kısmına alın...

***whois bilgileriniz açık olsun (en azından başvuru aşamasında)

Başarılar diliyorum....

Teşekkürler cevabınız için, söylediklerinizi yapıp tekrar deneyeceğim, onay alabilirsem tekrar yazarım :angel:
aries

kişi bu mesajı beğendi.

Feneroin Feneroin kriptonft.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kaynak
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 9 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Whois'dan olacagini sanmam. Benimki de kapali idi, aksam basvurdum, sabah onaylandi 12 saatte
SSky

kişi bu mesajı beğendi.

Labirent Kent: https://labikent.com

ercorc ercorc Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 145 / 145
  • Ticaret 20, (%95)
az önce yine sitenizi inceleyemiyoruz diye mail aldım adsense'dan. Arkadaşlar siteme bir bakabilir misiniz eksik birşey mi var? Politika ihlali yada bir problem mi var onayı engeleyen...
site: gebeliko.com

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
@fistiq 'a ek olarak kullanım koşulları ekle. Bazı araçlarla kopya içerik testi yap. Başvuru yapmadan önce bir kaç forumda başlık aç. Hiti artsın sitenin öyle başvur.

@ercorc siteye baktıkları zamanda bakım çalışma kapanma olduysa doğal olarak inceleyemiyoruz diyebilirler. webmaster toolstada benzer hatalar oluşuyor.
SSky

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al