freelance iş ilanları

Katılabileceğim Dijital Ekip Arıyorum

2 Mesajlar 510 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AnkaFaith AnkaFaith WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhabalar,

Yaklaşık 2 yıldır SEO, İçerik pazarlama, Google Ads (Arama ağı), Wordpress üzerine kurumsal bir firmada çalışmaktayım. Firmada yaşadığım bazı sorunlardan dolayı ayrılmayı düşünüyorum ve para kazanabileceğime inandığım bir dijital ekip arıyorum. Maaşlı çalışma modelinin kapitalist sistemde kölelik olduğuna inanıyorum ve emeğimin karşılığını alabilmek için inandığım bir projede çalışmak istiyorum. Aşağıdaki listede bulunan tüm işleri ve iş kollarını şu an bulunduğum firmada tek başıma benim yapmam şirketten çıkmak istememin ana sebeplerinden biridir.

Yapabildiklerim:

1. Wordpress

2. Wordpress Tema kurulumu, tasarımı ve kullanıcı deneyimi tasarımı (RT Theme, TheGem, The7, Woodmart, Saasland ve daha bir çok temaya iyi düzeyde hakimim)

3. SEO optimizasyonu (Genelde Semrush üzerinden edindiğim verilerle yapıyorum),

4. Site hızı optimizasyonu gibi alanlarda oldukça bilgiliyim (WPRocket, WP Fastest Cache, Litespeed Cache, WP Super Cache, W3 Total Cache, CDN kurulumu (Stackpath, Cloudflare) yapabilirim. Gtmetrix ve Google Lighthouse optimizasyonu),

5. WPBakery Page Builder (Aklınızdaki tüm sayfa tasarımlarını responsive olarak oluşturabilirim),

6. İçerik Pazarlama (Anahtar kelime araştırma (Keyword.io, Google Ads Anahtar Kelime planlayıcı), analiz etme, kategorize etme, sayfa içinde kullanım, altbaşlık yapıları, anahtar kelime bazında arama amacı analizi, sayfa içinde anahtar kelime kullanımı, site içi linkleme, SEO title, meta desc, görseller, videolar, HTML tablolar gibi, Şemantik bir makalede bulunması gereken tüm yapıların nasıl kullanılması gerektiğine hakimim. Şu ana kadar 1500-7000 Kelime aralığında 200'ün üzerinde makale yazdım, yazar ekibi ve editör ekibi yönettim. İsteyenlere referans linkler atabilirim.)

7. Semrush, Ahrefs, Screaming Frog (Anahtar kelime araştırması, Site audit, Backlink Audit, Rakip Analizi, Ücretli reklam analizi, Content Gap, ve diğer özellikler)

8. Google Analytics (Hedefler oluşturma, trafik gruplama, performans analizi, SC ve Ads entegrasyonu, Sertifikam bulunmaktadır.),

9. Google Search Console (Tarama bütçesi optimizasyonu, anahtar kelime performans ölçümü ve takibi, Disavow tool)

10. Google Ads ve Google Ads Editor (Arama Ağı üzerine oldukça bilgiliyim ve sertifikam bulunmaktadır. Son 16 ayda 250k Lira harcama yapan bir hesabı tek başıma yönettim),

11. Google Tag Manager (Tüm dönüşüm takiplerini ekran boyutuna, trafik kaynağına ve eylemlere göre ayarlayabilirim),

12. Google My Business,

13. Google Cloud (API kullanımı ve kaydı, sanal makine kurulumları),

14. G Suite Hesap Kurulumu,

15. Yandex Connect Hesap Kurulumu,

16. Yandex Metrika (Genelde ısı haritası gibi teknikler için kullanıyorum)

17. Facebook Business Manager (Instagram ve Facebook üzerinden pazarlamak istediğini tüm hizmetler için hedef kitlesi ayarlanmış bir çok formatta kampanyalar, reklam grupları ve reklamlar hazırlayabilirim),

18. Plesk Panel, Cpanel, Directadmin, Cyberpanel (Sıfırdan bir Wordpress altyapısı oluşturabilirim, PHP.ini ayarları, SSL kurulumu, dosya yönetimi, kullanıcı yönetimi, Reseller yönetimi, Database (Phpmyadmin) yönetimi ve aktarımı yapabilirim, Mail kurulumları, DNS girdilerini yapabilirim),

19. HTML (Tüm HTML yapılarına hakimim, düzenleme konusunda oldukça iyiyim fakat hiç 0'dan HTML yazılacak bir projede bulunmadığım için 0'dan HTML sayfa yazabileceğimi düşünmüyorum. Tüm rel etiketlerine hakimim ve site içinde SEO uyumlu olarak kullanıyorum.)

20. CSS (Sayfa veya site genelinde CSS düzenlemeleri yapabilirim,

21. Chrome Dev Tools,

22. Tüm office programlarına hakimim fakat genelde Google Docs ve Google Sheets kullanmayı tercih ediyorum.

23. ve aklıma gelmeyen bir çok eklenti, websiteyle entegre çalışan sisteme hakimim.

Lütfen benimle çalışmayı düşünen arkadaşlar P.M. üzerinden iletişime geçsin. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

PhilBrooks PhilBrooks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Pazarlaması
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
hocam live:eren_3002 iletişime geçebilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al