wmaraci reklam
lidertakipci

Son Dakika: Youtube, Twitter, Netflix için düğmeye basıldı sizin düşünceleriniz nedir?

41 Mesajlar 4.670 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
yav arkadaş bir rahat bırakın. yasaklanacak onlarca şey varken. tiktok u falan yasaklayın. belli bir düzenleme yaparsın neyse. tamamen engellenmesine karşıyım
darknov4 SezerAkkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Facebook ve netflix herşeye boyun eğer daha önce olduğu gibi ama özellikle amerikaya bile kafa tutan twitter pek iplemez. youtube ise muamma da kalır. Daha önce yedikleri cezanın acısı hala mevcut sonuçta

mail: barisdogaan@gmail.com

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
Durmak Yok VPN Kullanmaya devam :) ... Kendini bilmez insanlar ne için sosyal medyada ona buna küfür eder, sataşır, saldırır anlamıyorum... Bilinçli kullanmak gerek... Yıllarca Wiki'ye VPN kullanarak girdim, ne zararı vardı? Yoktu... Demek neymiş? Faydalı da olsa, faydasız da olsa sosyal medyaya düşman bir hükümetimiz var... Keşke böyle olmasaydı, keşke o kendini bilmezler kalkıp da damarlarına basmasaydı insanların... Herkesin bir onuru gururu var sonuç da ama bunlar bana gündem oyalaması gibi de gelmiyor değil yani... Ne bileyim, kafam da deli sorular :) Her şeyin hayırlısı diyelim.

GokhanPoyraz GokhanPoyraz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
izlesene.com büyük bir umutla bekliyor :D:D:D
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

<? $Sensin ?>
wmaraci
wmaraci

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Dröztürk adlı üyeden alıntı

Yaşasın Hitler Faşizmi Konuyla Alakası Yoktur. İçimden Geldi Yazmak İstedim Konuyla Alakalı Çözüm Olarak Da Elon musk Uyduları dizesiye kadar vakti var usta ondan sonra çatıya bir anten vpn falan da gerek yok :D Alsana Çözüm El Birligi ile de Bunun Reklamını Yapsak Hani o malum firmalardan ceplerini dolduranlar varya görürüm ben onları o zaman.

Tabi ki hocam bu arada antenlerin fiyatlarına baktınız mı hiç ?

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

safakbskn adlı üyeden alıntı

şu kendi kültürümüz goygoyunu bir bıraksak fena olmayacak aslında. kendi kültürümüz derken kimin kültüründen bahsediyorsunuz? ya da hangi kültüre göre neyin yasak olup olmayacağına nasıl karar veriyorsunuz? kendi kültürünüze uygun değilse siz kullanmayın kardeşim bu kadar basit.

Kimse goygoy yapmıyor kültüre goygoy demeniz seviyenizi belli etmiştir.Türk kültüründen bahsediyorum, neyin yasak olup olmayacağı değil neyin bizim ahlakımıza yaşam tarzımıza geleneklerimize uygun olup olmadığıdır ve bunlar yazılı olmayan kanunlardır gibidir sanırım hiç okumadınız sizin için yazayım
Kültür:

Kültür, insanoğlunun maddi ve manevi olarak ürettiği, yarattığı herşey: Geleneleri, görenekleri, dili, dini, edebiyatı, giyimi, mimarisi, yemekleri vs.

Bir toplumun duyuş ve düşünüş birliğini oluşturan, gelenek durumundaki her türlü yaşayış, düşünce ve sanat varlıklarının topu.

Kültür, toplumların kendilerine özgü olan ve gelecek nesillere aktardıkları maddi veya manevi her şey.

safakbskn safakbskn Okuma&Yazma Bilir Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 51
  • Ticaret 8, (%100)
benim goygoydan kastım kültürün bir goygoy olduğu değil. kültür kisvesi adı altından insanların ne izleyeceğine, ne giyeceğine ve nasıl yaşayacağına karar verme yetkisini kendinde gören hadsizlerin yaptığı goygoydur. bu kişisel bir mevzudur. kültüre aykırılık ile de bir alakası yoktur. nasıl ki benim seviyem hakkında konuşarak şahsi alanıma dil uzatmanız sizin haddiniz değilse, akıl baliğ yetişkin insanların, anayasa göre kendi kararlarının bütün sorumluluğunu alan insanların neyi izleyeceklerine karar vermekte kimsenin haddi değildir.
MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Ya şimdi sosyal medya da onlarca küfür yiyen insan var bi tek sen değilsin ki ekmek kapımızla bari oynama be

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Sosyal medyalar kesinlikle kapatilamaz kapatmak demek milyonlarca kişiyi karşina almak demektir. Bu yüzden sosyal medyaya anca kısıtlama getirilebilir. O yüzden herkezin içi rahat olsun.

Muratcamoglu.com

sagiir sagiir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 18 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

Sosyal medya forumunda sorduğunuz soruya bakın :) sanırım % 100'ü şu an küfür ediyordur. Hepimizin ekmek kapısı buralar. Düşüncem ise bence yapamayacaklar, olmayacak, kısıtlayamayacaklar. Zaten doğru mu yanlış mı diye fikrimi yazmıyorum bile...

Girenler memur olamayacak desinde bak nasil yapiyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al