Merhaba, koltuklu merdiven asansörü fiyatlarını merak edenler için sitemde fiyatları yayınladık. Bu fiyatlar ortalama veya bilgi mahiyetindeki fiyatlardır. Normalde keşif yapılıp, ölçü çıkarıldıktan sonra kesin fiyat belirleniyor. Ancak merak edenler için bir alt sayfa yaparak, fiyatları belirttim. Umarım ihtiyacı olanlara faydası olur. fiyatlar hakkında yorum yapmamanızı rica ediyorum, çünkü fiyatlar benim ile alakalı değil, hem paramızın değerinin düşüklüğünden dolayı ve hem de merdivene özel üretildiği yani butik çalışıldığı için ortaya çıkan fiyatlardır. Ben burada sadece bilgi amaçlı bir site yaptım. ilginize teşekkürler.
-----------
Merdiven Asansörü Fiyatı;
Fiyatlar koltuk modellerine, merdiven tipine, uzunluğuna, dönüş adetlerine, diğer bazı şartlara ve istenen özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir; belirtilen fiyatlar bilgi amaçlıdır.
Doğru fiyatlar için lütfen bizi arayınız! +90 549 608 00 70 – 0212 608 00 70

1 kat Düz merdivenler için (Yüksek giriş gibi) ortalama 1.800 – 2.800 euro civarındadır. (iç mekan için)

1 kat “L” veya “U” şeklinde merdivenler için merdiven asansörü fiyatı ortalama 5.000 – 6.500 euro civarındadır.

2 kat “U” şeklinde merdivenler için merdiven asansörü fiyatı ortalama 7.000 – 10.000 euro civarındadır.

3 kat “U” şeklinde merdivenler için merdiven asansörü fiyatı ortalama 8.000 – 12.500 euro civarındadır.

4 kat “U” şeklinde merdivenler için merdiven asansörü fiyatı ortalama 10.000 – 14.000 euro civarındadır.

5 kat “U” şeklinde merdivenler için merdiven asansörü fiyatı ortalama 13.000 – 18.000 euro civarındadır.

Yüksek giriş veya düz tip merdivenler için 1 kat iç mekan merdiven asansörü fiyatı ortalama 1.800 – 2.800 euro civarındadır.

Yüksek giriş veya düz tip merdivenler için 1 kat ve 5 m ray uzunluğu için dış mekan merdiven asansörü fiyatı ortalama 2.700 – 3.500 euro civarındadır.

Not: Koltuklu merdiven asansörü fiyatları, asansör modeline, tipine, montaj yerine, ray uzunluğuna, dönüş sayısına, park noktalarına (park duruşu), taşıma kapasitesine ve kullanıcının ihtiyacı olan bazı özelliklere göre değişkenlik gösterebilir…ayrıca merdiven asansörü hakkında detaylı bilgilere ve merdiven asansörü fiyatlarına burada belirtilen adreslerden de ulaşabilirsiniz. teşekkürler.