wmaraci reklam

Seo çözümsüz kaldım

12 Mesajlar 1.718 Okunma
wmaraci reklam

ksimsek ksimsek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ..
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Zamanında üniversite yıllarında biraz wordpress ile ilgilenmişliğim var diye oturup kendi sitemi kendim açıyım dedim. Neyse siteyi açtım biraz yazılar ekledim. Biraz daha makale eklemem geliştirme yapmam gerekiyor. Birde öylesine Google adsense başvurdum neyse o da kabul oldu ekledim. Ama kaldırcam amacım reklam parası değil. Şimdi esas sorunum şu değerli arkadaşlarım; wmaracindan bir kaç fararklı kişiden backlink VS satın aldım ancak siteye giren çıkan yok. Hiç bir yararını görmedim backlink lerin. Varsa da ben anlamadığım için farkedemedim belkide. İşimle ilgili olarak Google da varılan domain ve sitemle üst sıraya yükselmek istiyorum. Diyeceksiniz ki hepimiz öyle :) bana gösterebileceğiniz bir yol varımdır? Google a reklam vermeyi de düşündüm ama nereye kadar vereceksin ömür boyu reklam verecek halim yok. Ücret konusunda sıkıntı yok. Üst düzey bir işlem istiyorum ve bunu nasıl sağlayabilirim? Kimlerle çalışmalıyım?
Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Web site adresim: https://kenansimsek.net

wmaraci
reklam

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Aldığınız backlinkler spam score u baya bir arttırmış.
Spam score %28
(Spam score ne kadar yüksekse alınan backlinklerin kalitesi o kadar kötüdür.)

Tavsiyem kaliteli sitelerden tanıtım yazısı almanı yönündedir. Tabii öncelikle iç seo ayarlarını yapmanız gerekiyor.

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ..
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli zamanınızı harcayıp cevap verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Peki tanıtım yazısını nasıl alacağım bununla ilgili bir şirket bir kuruluş veya bir kişi varmıdır bunu yapabilecek?

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ..
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ayrıca şimdiden cevap vereyim çünkü bunu söyleyecekler olacaktır, diyeceksiniz ki Google a seo yaz bul bir şirket kurum anlaş seni yukarı taşısın. Tamam ama kim hangisi bunu nasıl bileceğim? Mesela buradaki backlink ile ilgili kişilerden aldığım backlink ler spam scorunu yükseltmiş doğru kişiyi kurumu şirketi nerden nasıl bileceğim bana yardımcı olursanız çok memnun kalacağım teşekkürler

wmaraci
wmaraci

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
ksimsek Rica ederim,
Forumda eksisozluk, wikipedia ve bunlar gibi DA/PA oranı yüksek sitelerden paket olarak satanlar bulunmakta.
Yorumlara bakarak kendinize göre bir paket seçebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html
https://wmaraci.com/forum/tanitim-yazisi.html
https://wmaraci.com/forum/seo-hizmetleri.html

• Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ..
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler Sağolun

Adler Adler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 45 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
hocam şuana kadar hiç tanıtım yazısı almadım. Yakn bir zamanda ara ara ufak ufak almaya başlamayı düşünüyordum. İstersen açılışı senınle yapabiliriz. Site Genel Blog sitesi. 3Aylık değerleri her geçen gün yükseliyor.

Site değerleri:
DA19 PA34
Alexa TR 5,5k
Global 410k

SiyahBeyaz

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar, hayırlı akşamlar. Spam skoru, sadece back-link kaynaklı yükselmez. Back-link, spam skoru yükselişi için kriterlerden sadece bir tanesi. Bir Aherfs veya MOZ raporu edinin. Rapor sonucuna göre spam skoru yüksek bağlantıları ret edin. Detaylı bilgi edinmeniz için;

1. https://bugrayazar.com.tr/spam-skoru-nedir/
2. https://bugrayazar.com.tr/google-baglantilari-reddetme-araci/

*** Google Disavow aracını kullanmak, sitenizin kısa süreliğine sıralamalarda gerilemesine veya arama sonuçlarında kaybolmasına neden olabilir.

Eğer kalıcı ve kaliteli back-ink çalışması istiyorsanız imzamdaki konuları inceleyebilirsiniz.

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Backlink işi zaman gerektiriyor biraz. İndexlenmesi okuması lazım botların. Zaten önemli olan quality backlink almak. Bende uzun bir süredir öğrenmeye çalışıyorum. Ancak 2 backlink bile zamanla etki etti(çok etmedi ama olsun) bende backlink alacağım. Ancak bu forumda her 3 kişiden biri backlink çalışması yapıyor yok 1000 tane whois yok 200 tane instagram yok 15 tane makale 200 tl felan oysa otoriter bi site backlinki 300-400 liraya veriyor. Bu yüzden iyi bir planlama yapman gerekiyor ve **************lara kanma. İyice araştır hatta tek tek ince ele sık doku kendin inşaa et

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Sitede satılan birçok backlink paketi eski. Çöp linkler içeriyor. Spam skoru %100 olan var. Bilmediğiniz yerden almayın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al