wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni site hit ?

15 Mesajlar 1.347 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hasan34fb hasan34fb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni acilmis bir site konular giriliyor hergun ozgun tahmini ne zaman organik hit almaya baslar

wmaraci
reklam

halilahmad halilahmad Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç belli olmaz ama tahmini 1 ay kadar yapım aşımanız sürer.

Profesyonel Web Tasarım
HA Bilişim

hasan34fb hasan34fb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 34 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Yaptim siteyi herseyi tamam hocam 30 makale girdim bkliyom

XSEO XSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 3, (%33)
Ön görmeden analiz görmeden içerik ve kategori görmeden vs. net ve kesin bir şey söylemek zor hele ki yıl olmuş 2020 Google bir çok güncellemeler getirdi. SEO uzmanları bile her şeyi takip etmekte zorlanırken kalkıp kesin ve net konuşmak yanlış olur.

Tabi ya net fikir almak bilgi almak istersen daha derin açman lazım yada sende gizli kalsın analiz et sürekli istatikleri kendin gör ve fikir edin.
birsevda hasan34fb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

BlogFaresi BlogFaresi TeknoBloGG.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)
Benim NeArarsan.ORG sitesi de ilk haftalar özgün girmeme rağmen şu an 1 ay olucak takribi, 50 ortalama ziyaretçiye sahibim. İçerik, seo kalitesi, anahtar kelimede yükselme vs değişiklik sağlar.

TeknoBloGG.com - Blog, Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Haberler

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1000
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)

BlogFaresi adlı üyeden alıntı

Benim NeArarsan.ORG sitesi de ilk haftalar özgün girmeme rağmen şu an 1 ay olucak takribi, 50 ortalama ziyaretçiye sahibim. İçerik, seo kalitesi, anahtar kelimede yükselme vs değişiklik sağlar.

Sana önerim var kardeşim.. Şuan arkadaşım film sitesi yüzünden mahkemeler de uğraşıyor. Uzak durmanı öneririm.. 40k para istiyorlar uzlaşmak için
Yol yakınken uzak durman lazım

BlogFaresi BlogFaresi TeknoBloGG.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)

Tabiya adlı üyeden alıntı

Sana önerim var kardeşim.. Şuan arkadaşım film sitesi yüzünden mahkemeler de uğraşıyor. Uzak durmanı öneririm.. 40k para istiyorlar uzlaşmak için
Yol yakınken uzak durman lazım

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2007/05/20070523-1.htm

Yer sağlayıcı: Hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten gerçek veya tüzel kişileri, ifade eder.

Yer sağlayıcının yükümlülükleri

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Bunlara göre açılmıştır. İhtar geldiği takdirde kaldırılır. Mailler sürekli kontrol edilmektedir. En geç 3 iş günü içinde kaldırılmaktadır. Bununla birlikte daha öncesinden 3 yıllık web sitemiz mevcuttu kapandı ilgisizlikten ve yaklaşık 10k gün içi aktif ziyaretçimiz mevcuttu ve ayda en az 2 telif geliyordu ki bu şekilde gelen telifleri yayından otomatikmen kaldırmaktayız. Yayıncılara ve haklarına saygı duymaktayız. Elbet gelen bilgilendirme ihtarlarını direkt sitemizden kaldırmaktayız. Bakrsınız ki diğer siteler üzerinde de bu mevcuttur. Birçok filmde ihtar sebebi ile kaldırılmıştır ibaresini bulabilirsiniz.

Arkadaşınız nasıl birşey yaptıysa bilemiyorum belki gelen ihtara rağmen kaldırmadı belki gelen maillere bakmadı vb her durum söz konusu olabilir fakat her site şu an bu şekilde hizmet vermekte ve yer sağlayıcılığı yapmaktadır.

ÖRNEK BİR WEB SİTESİ : TEKİL HİTİ 70-80K GÜNLÜK YAKLAŞIK 6 SENEDİR AÇIK -----> limitsizamca.org

TeknoBloGG.com - Blog, Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Haberler

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1000
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)

Yer sağlayıcı: Hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten gerçek veya tüzel kişileri, ifade eder.

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Bunlara göre açılmıştır. İhtar geldiği takdirde kaldırılır. Mailler sürekli kontrol edilmektedir. En geç 3 iş günü içinde kaldırılmaktadır. Bununla birlikte daha öncesinden 3 yıllık web sitemiz mevcuttu kapandı ilgisizlikten ve yaklaşık 10k gün içi aktif ziyaretçimiz mevcuttu ve ayda en az 2 telif geliyordu ki bu şekilde gelen telifleri yayından otomatikmen kaldırmaktayız. Yayıncılara ve haklarına saygı duymaktayız. Elbet gelen bilgilendirme ihtarlarını direkt sitemizden kaldırmaktayız. Bakrsınız ki diğer siteler üzerinde de bu mevcuttur. Birçok filmde ihtar sebebi ile kaldırılmıştır ibaresini bulabilirsiniz.

Arkadaşınız nasıl birşey yaptıysa bilemiyorum belki gelen ihtara rağmen kaldırmadı belki gelen maillere bakmadı vb her durum söz konusu olabilir fakat her site şu an bu şekilde hizmet vermekte ve yer sağlayıcılığı yapmaktadır.

Ben sana söyledim : D gerisi sende.
BlogFaresi

kişi bu mesajı beğendi.

Adler Adler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 45 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

ÖRNEK BİR WEB SİTESİ : TEKİL HİTİ 70-80K GÜNLÜK YAKLAŞIK 6 SENEDİR AÇIK -----> limitsizamca.org

Dizi film siteleri hit alma konusunda diğer kategorilere nazaran daha çabuk gelişim gösteriyorlar. Fakat ne olursa olsun benim bildiğim yasal olarak sıkıntılı süreçleri olabiliyor telifidir falan bence sen yinede başka alanlara yönel derim
BlogFaresi

kişi bu mesajı beğendi.

SiyahBeyaz

Adler Adler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 45 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

hasan34fb adlı üyeden alıntı

Yaptim siteyi herseyi tamam hocam 30 makale girdim bkliyom

hocam kategori de site hitini doğrudan etkiliyor. Genelse uzun sürebilir. Umarım en kısa sürede hitlenirsiniz kolay gelsin
hasan34fb

kişi bu mesajı beğendi.

SiyahBeyaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al