wmaraci reklam

MyBB Ne Yazık ki Bitmiş

33 Mesajlar 5.582 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rootz Rootz Rootzilla Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

ozanakkaya adlı üyeden alıntı

Zevkler ve renkler tartışılır. Zevkinize göre tema bulamadıysan mybbyi kötüleyemezsin. Senin beğenmediğin temayı kullananlar var. Senin kullandığın temayı ben beğenmem.

Hocam ne bu şiddet bu celal. MyBB'yi kötülemedim zamanında severek kullanırdım hatta. Ama bu yeterli tema desteğinin olmamasını dile getirmemize engel değil. Lütfen anlatmak istediklerimi tekrar okuyun. Zevkime göre tema yok da demedim tam responsive tema sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor dedim. Su götürmez bir gerçek var ortada sonuçta. Yoksa geniş ekranlar ile uyumlu çok şık temalar var.

wmaraci
reklam

• Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

ColorOSTürkiye adlı üyeden alıntı

yanlış düşünüyorsun ver parasını yaptır gir benim siteme bir bak bakalım %100 mobil uyumlu özel yapım tema :) hemde her ekran değerinede uyumlu ... hatta her ekran düzeyine göre ayarlı adsense reklamı bile var :) 0 hata seo sunuda yeni yaptırdım ... gece moduda aktif... Temayı yapan arkadaşa footerdaki linkten ulaşabilirsin... hatta şuan aynı temayı vbulletine yaptırıyorum 4.2.5 ne olur ne olmaz :)

Haklısın hocam haksızsın diyemem de temaya para verene kadar ikinci el vB4 lisansı alır devam ederim :) SMF olsun phpBB olsun çok güzel mobile tam uyumlu temaları ücretsiz olarak mevcut. En azından MyBB'de de ücretsiz alternatifleri de olsun isterdim şahsen.

• Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Kodespa adlı üyeden alıntı

Bir dönem Seditio vardı sonra Cotonti oldu, Smf vardı geçti, vBulletin vardı xenforoya aktı, Mybb hala ısrarla aynı sıkıntılarla yürümeye devam ediyor. geliştiricileri neredeyse yok yada umursanmıyor, 3 yıl önceki güvenlik açığı hala var.

Yeni sistemlere şans verilmeli bence.

Ah Seditio ah. PHP-Fusion'un eski versiyonları da gayet sağlamdı yıllar önce hocam. Forum, makale, download modülleri ile kapsamlı çalışabiliyorduk. Yeni sürümleri eskisine göre çok iyi değil bana göre. Nerde o eski sistemler :)
Kodespa

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
turkmaxi kesinlikle, vbulletin kendi kendini bitirdi.
turkmaxi

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ozanakkaya ozanakkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 42 / 52
  • Ticaret 8, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Mybb duyarı da kasmayın burda 😁😁

Nerede kasayım? Nereye ne yazacağımı size mi sormam gerekiyor?

Rootz adlı üyeden alıntı

Hocam ne bu şiddet bu celal. MyBB'yi kötülemedim zamanında severek kullanırdım hatta. Ama bu yeterli tema desteğinin olmamasını dile getirmemize engel değil. Lütfen anlatmak istediklerimi tekrar okuyun. Zevkime göre tema yok da demedim tam responsive tema sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor dedim. Su götürmez bir gerçek var ortada sonuçta. Yoksa geniş ekranlar ile uyumlu çok şık temalar var.

Tema desteği olarak ücretsiz işinizi görebilecek temalar var. Responsive olayı tüm scriptlerde sorun. Tema yapımcısı çok az. Ancak 100 liraya kullanışlı tema bulabilirsin. Ufak tefek hatalarını kendin giderebilirsin.
Rootz

kişi bu mesajı beğendi.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Mybb hiç popülermiydi ki bitsin hocam :)
Rootz

kişi bu mesajı beğendi.

ColorOSTR ColorOSTR ColorOSTurkiye.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar sitemde mybb kullanıyorum yakın dönemde lisans aldım vbulletin full ama yinede mybb bu site tutar sizlerde görürsünüz bedava iş olmaz ayrıca mybb de emin olun vbulletinden daha iyi seoda biraz sorunu var 5.6.2 vbulletin beş para etmez. şuan 4.2 sürümüne tema yaptırıyorum orjinal halide beş para etmez... orjinal temasında her yer kayık ayrıca temasıda 200 px den sonra bozuluyor mobil temasıda beş para etmez ayrı 2 tema kullanmak zorundasın bence vbulletin parasını haketmiyor. Responsive teması yok bi kere 3.8 dışında eklentisi sorun dili sorun... lisansıda bir ton para. Pişman oldum aldığıma... Güvenlik konusuna gelince %100 güvenli sistem yoktur.

Oppo Kullanıcı Platformu - ColorOS Türkiye

• Üyelik 22.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Rootz adlı üyeden alıntı

Haklısın hocam haksızsın diyemem de temaya para verene kadar ikinci el vB4 lisansı alır devam ederim :) SMF olsun phpBB olsun çok güzel mobile tam uyumlu temaları ücretsiz olarak mevcut. En azından MyBB'de de ücretsiz alternatifleri de olsun isterdim şahsen.

benim kastımda şu vb4 beş para etmez diyorum işte şuan tema yaptırıyorum full lisansım var ben beğenmedim. Mybb de çok büyük paralara ihtiyacın yok ki cüzi miktarlarla istediğini yapabilirsin işini bilen biri yetiyor sadece seo sunuda yaptırınca valla yağ gibi oluyor yağ ama bence vbulletine verilen para külliyen zarar. Test etmek istersen bana ulaş sana linki atayım...

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Mybb hiç bir zaman zirveye oynayan bir sistem olamamıştır büyük projeler için kullanmaya değmez. son sözümdür, iyi çalışmalar.
Rootz

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 22.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Zoru başarırız imkansız zaman alır diyorum bu konuyu burada kapatıyorum... Burada yorum yapanların çoğu açık kaynak kodlu android işletim sistemi kullanan telefonlar kullanılıyor tabular yıkılmak içindir :) Saygılar...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al