wmaraci reklam

Android Studio'da Android ve Gradle yok

12 Mesajlar 1.595 Okunma
smmexpress

sahinyghs sahinyghs sahinenes.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci , Android Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 45 / 93
  • Ticaret 3, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

dün windows 7 ye format atıp windows 10 kurdum ve sdk,jdk ve android studioyu tekrar kurdum durum aşağıda ki gibi devam ediyor.

burada build gradle dosyaların görünüyor. proje klasöründeki build.gradle dosyası proje düzeyinde. app klasöründeki build.gradle dosyası modül app.

Profesyonel Android uygulama yazımı.

wmaraci
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
Konu belki hort olacak gibi ama yazayım yinede;
stabil sürümde indirseniz studio bu aralar sapıtıyor. ben android R ye geçeyim dedim bir pc de herşey tamam diğerinde source yüklenmemiş görünüyor sdk tools da. çokenteresandır her iki pc de aynı özellikte aynı marka model vs...

Daha öncede başıma gelmişti bu tür şeyler. İstediğin kadar indir kur sil vs.. değişmiyor. kafasına göre bir bakıyorsun düzeliyor.

ama senin dosyalarınla/internet bağlantınla alakalıbir sorun gibide duruyor. anlık kesintilerde(ki studio kullanınca farkediliyor) kütüphaneleri indiremeyince yapabiliyor. yani bir sürü olasılık var. en kötüsü kafasına göre takıldığı belirsizlik. umarım çözmüşsündür.

Ben 30+ da yaptığımı başka pc de 30+yüklenmediği için düzenleyemiyorum. işin kötüsü öbürü de gitti :) şimdi R den Q ya çevirdim mecburen.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al