wmaraci reklam

İyi Bilginin Yeni Adresi: Blogsym.com

2 Mesajlar 603 Okunma
wmaraci reklam

bbthns bbthns ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Adsense Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
İyi Bilginin Yeni Adresi: Blogsym.com

Blogsym; eğitimden sinemaya, teknolojiden kişisel gelişime çeşitli alanları tek bir çatı altında harmanlayan zengin bilgi platformudur. Bilginin paylaştıkça çoğalacağını bilen; temellerini güvenilirlik, doğruluk ve insanlara faydalı olma üzerine kuran Blogsym, bir blogdan çok daha fazlasıdır. Standart blog sitelerinin aksine Blogsym, yazılarını hazırlarken yalnızca somut bilgi vermeyi değil, aynı zamanda ziyaretçilerinin ruhuna dokunmayı amaçlamaktadır. Birilerinin hayatında bir iz bırakabilmek, tek bir kişinin bile olsa bir şeyleri değiştirmesine vesile olabilmek için yola çıkan Blogsym, onlarca kategorideki yüzlerce içeriğiyle bu hedefini adım adım gerçekleştirmekte, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Binlerce Çiçekten Süzülmüş Bal Gibi!
Muhtelif kaynakları tarayarak ziyaretçileri için iyisini değil, en iyisini hedefleyen Blogsym; âdeta binbir çiçekten toplanan bal gibi zengin içerikli bir web sitesidir. Tamamen özgün ve orijinal olmayı ilke edinen Blogsym, farkını hem eğlenceli hem öğretici yazılarıyla ortaya koymaktadır. Gezi yazılarıyla size ‘gitmiş kadar oldum’ dedirtecek olan Blogsym, sağlık konusunda da aradığınız sorulara cevap vermektedir. Doğru bilginin yeni adreslerinden biri olan Blogsym; çeşit çeşit kategoride hiç duyulmamış bilgilere, en merak edilen soruların yanıtlarına ev sahipliği yapmaktadır. Doğru bilinen yanlışlara temas eden, farkında olunmayan küçük ama önemli ayrıntıları gün yüzüne çıkaran, toplumun kanayan yaralarına parmak basan ve her zaman güncelliğini koruyarak trend olan konuları geniş bir perspektiften yorumlayan Blogsym; tüm bunları yaparken ziyaretçilerinin hem bilgilenmesini hem de güzel vakit geçirmesini gâye edinmiştir.

Size Göre, Sizin İçin
Blogsym belirli bir gruba hitap eden bir site olmayıp, tam tersine kapılarını herkese sonuna kadar açmıştır. Zira herkes, burada kendi ilgi alanına göre bir şeyler mutlaka bulacaktır. İster gezmeyi seven, yeni yerler keşfetmeyi isteyen biri olun; isterseniz de teknoloji tutkunu… Ya da güncel konularda ‘her kafadan bir ses çıkıyor, biz kime inanacağız?’ diye düşünenlerden biri de olabilirsiniz. Belki de film ve dizilerle çok içli dışlısınız. Yoksa tam bir spor sevdalısı mısınız? İnanın bunlar bizim için hiç farketmez; çünkü hepiniz için hazırladığımız ayrı ayrı sürprizler var! Farklı ilgi alanlarına göre onlarca içerik, Blogsym ile bir tık kadar yakınınızdadır. Bilginin en kestirme yolu olan Blogsym, yanlış veya içi boş; kimseye bir katkısı olmayan içeriklere şiddetle karşı çıkmaktadır. Henüz yeni bir platform olmasına karşın Blog siteleri arasında ön plana çıkmayı başaran Blogsym; misyon ve vizyonunu hiç bozmadan ilerlemeye kararlıdır. Yani bizim defterimizin sayfalarında kara leke yoktur!

Süper Yazıların Merkezi
‘Blog’unu anladık ama sonundaki SYM ne demektir, açılımı nedir?’ diye düşünmeniz gayet doğaldır… Biz buna ‘Süper Yazıların Merkezi’ diyoruz ancak siz başka bir şey de diyebilirsiniz. Çünkü içeriklerimizi okudukça, ‘sanki benim için yazılmış’ veya ‘ben de bunu arıyordum’ diyecek; sitemizi de kendinize göre tanımlayacaksınız. O yüzden açılımının ne olduğu kişiden kişiye göre değişecektir. Zaten önemli olan da içeriklerimizin kalitesidir.

Bilgi Sofrasını Kurduk, Hepiniz Davetlisiniz!
Beden sağlığımız için iyi beslenmemiz gerektiği gibi, ruh sağlığımız için de iyi bilgi almamız gerektiğinin bilincinde olan sitemiz, kısa bir süre önce bilgi sofrasını kurmuştur. –Deyim yerindeyse- bu sofraya her gün yeni lezzetler gelmekte; menümüz her geçen gün biraz daha çeşitlenmektedir. Bilgiler okunup paylaşıldıkça hiç azalmamakta, bilakis daha da pekiştirilmektedir. Siz de bu ziyafete katılmak, özgün içeriklerimizden doya doya faydalanmak istiyorsanız daha fazla beklemenize gerek yoktur. Hadi soğutmadan, sıcak sıcak okuyun! Eminiz çok beğenecek ve bu bilgi sofrasının müdavimlerinden biri olacaksınız…

WordPress Adsense Reklam Yerleşimi Yapılır

wmaraci
reklam

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)
Ben sitenizi çok güzel buldum, portal tarzı gayet hoş ve başarılı.
Genel kategori biraz fazla yoracak sizi ama sabır varsa güzel şeyler çıkarırsınız. Başarılar dilerim.
bbthns

kişi bu mesajı beğendi.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al