wmaraci reklam
lidertakipci

E-Ticaret Sitesi için Kargo Ödemesi Ne Kadar ?

6 Mesajlar 1.338 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
E-ticaret sitemi açmadan önce en çok takıldığım konuyu sormak istiyorum . Kargo ücreti için ne kadar para vermemiz gerek kargo şirketlerine ? ( telefon kutusu büyüklüğünde bir kargo için ) Küçük bir kargo paketi için taahhüt anlaşması yaptığımızda kargo için ne kadar çıkar bizden ?
BOZKANGAL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BOZKANGAL BOZKANGAL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.***.net/dropshipping/2473648-stoksuz-e-ticaret-yapsaniz-nasil-olurdu-urunleriniz-ayni-anda-500-e-magazada-satilsa-nasil-olurdu.html

bende girmeyi düşünüyodum ama
Fatura kesmesi
Vergi Ödemesi
Ürün Bulması
XML bulması
tedarikçi bulması
kargo ayarlaması
Sitenin reklamıydı
Sanal Pos entegrasyonuydu
Okadar site varken ürünü neden benden alsınlar diyodum.

sonra yukarda linkini bıraktığım sistemi öğrenince ordan aldım e-ticaret yazılımını tek seferlik ödeme 1 yıl sonra sadece sunucu parasını ödüyorsun 300TL okadar

06WUU 06WUU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
E-ticaret için kargolama olayında anlaşmalı başlayınız. Yoksa kargoya çok maliyet gider. Ben UPS ile çalışıyorum. Hizmetini beğeniyorum. Kargo kaybolma derdin yok. Garantili hizmetleri. Ayrıca World Wide... Burada rezil olmazsın. Kendim kullandığım için tavsiye ediyorum. Ücretleri belirleme konusunda da dediğiniz kutu büyüklüğü fiyatları belirlemede etkin fakat esas olan bölgeler. Şehirler 1. bölge diye geçer. Şehir içinde ki uzak ilçeler 2. bölge köy ve kırsal alanlar 3. bölge böyle böyle bölgeler var. Buna göre navlun bedeli artırım gösterilebiliyor. İşin güzel yanı ups şubesi bulunmayan bir yere de ups kapıya kadar teslim ediyor. Adamların prensibi var abi. İnşallah böyle bozulmadan devam etsin yeter...

Web Project Master | {Good Code}

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

06WUU adlı üyeden alıntı

E-ticaret için kargolama olayında anlaşmalı başlayınız. Yoksa kargoya çok maliyet gider. Ben UPS ile çalışıyorum. Hizmetini beğeniyorum. Kargo kaybolma derdin yok. Garantili hizmetleri. Ayrıca World Wide... Burada rezil olmazsın. Kendim kullandığım için tavsiye ediyorum. Ücretleri belirleme konusunda da dediğiniz kutu büyüklüğü fiyatları belirlemede etkin fakat esas olan bölgeler. Şehirler 1. bölge diye geçer. Şehir içinde ki uzak ilçeler 2. bölge köy ve kırsal alanlar 3. bölge böyle böyle bölgeler var. Buna göre navlun bedeli artırım gösterilebiliyor. İşin güzel yanı ups şubesi bulunmayan bir yere de ups kapıya kadar teslim ediyor. Adamların prensibi var abi. İnşallah böyle bozulmadan devam etsin yeter...

Peki, fiyatlandırma nasıl ? En çok merak ettiğim şey o . Yani siz ne kadar ödüyorsunuz ? Bir örnek verirseniz çok sevinirim . Ona göre hesap yapmak istiyorum . İnternette detaylı yanıt olmuyor .

wmaraci
wmaraci

06WUU 06WUU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
Kimse anlaşıp çalıştığı fiyatları söylemez. Nihayetinde ticaret yürüyor. Gönderinin 1 ay içindeki sayısına göre değişkenlik gösterir. Ne kadar çok gönderin varsa o kadar az ödersin. Ama ilk etapta herkese %15-%25 arasında uyguluyorlar. Ne yap et %25e diret... Alırsın...

Web Project Master | {Good Code}

kalemsur kalemsur Özgün İçerik Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 16 / 20
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba, ben kafkitap.com dan kitap satışı yapıyorum. MNG kargo ile anlaşmam var ancak anlaşmanı MNG üzerinden yaparsanız bir kitabın ortalama gönderimi 12 TL'ye geliyor. Anlaşmayı Multinet üzerinden yaptım, onların kargo hizmeti de var. Sadece anlaşmayı onlarla yapıyorsunuz, gönderimleri MNG üzerinden yapıyorsunuz yine. Zamdan önce 6,28 TL idi. 1 haftadan beridir zamlı gönderiyoruz. 8,32 TL, denemenizi öneririm.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

https://marj.org

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al