wmaraci reklam
lidertakipci

Bu insanlar milyon dolarlari nasil kazaniyor?

17 Mesajlar 2.341 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Konuyla alakali bitane yorum yok arkadas.
Kilit

Deneme
wmaraci
reklam

bromed bromed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 74 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Buradaki kimse milyon kazanmıyor. Milyon kazanan adam zaten nasıl kazandığını söylemez. Üstüne üstlük milyon kazanan adamlar millete; yaw bunlar nasıl kazanıyor la söyleyinde biz de kazanalım demiyor. Çay koyup standart hayata devam hocam, milyon bizi aşar :D
EchoBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Konuyu açan arkadaş sitem etmiş kimse alakalı bir şey yazmadı diye. Milyonlar kazanmanın çeşitli yolları var. Özel bir yeteneğin varsa yürüyebilirsin. Şarkıcı, sporcu vb.

Ticaret yapabilirsin, alım satımla başlarsın, üretime geçersin milyonluk olursun.

Günümüz teknoloji devri ve artık 1 milyon tl büyük parada değil. Program, proje kodlama gibi bilgilerin yoksa lazım olsan şey özgüven. Varsa özgüvenin geç kamera karşına onu kışkırttım, bunu dürttüm diye video çek sende milyonluk ol.

Ha beklediğin şunu yaparsan milyonluk olursun cevabı ise boşuna bekleme. Bu cevabı bilen zaten kendi yapar.

bromed adlı üyeden alıntı

Buradaki kimse milyon kazanmıyor. Milyon kazanan adam zaten nasıl kazandığını söylemez. Üstüne üstlük milyon kazanan adamlar millete; yaw bunlar nasıl kazanıyor la söyleyinde biz de kazanalım demiyor. Çay koyup standart hayata devam hocam, milyon bizi aşar :D

Çay mı? :D Whisky'dir o.

s1b3r s1b3r Asker yolcusu Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 70 / 66
  • Ticaret 1, (%0)
Düşünceme göre, ya baban zengin olacak ya da evleneceğin kadın. İkisi de yoksa ************** olacaksın veya çok iyi bir ticari zekan olması gerekiyor. Para sadece ticarette var
MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Meşhur Rockefeller reyizin bir sözü vardır: "Bana ilk milyonumu sormayın, kalan tüm kuruşlarımın hesabını vermeye hazırım." O ilk milyon oldukça önemli. Oyunculuk, şarkıcılık, futbol gibi alanlar dışarıya kolay kazanç olarak görülmekte çoğu kez. Ancak biz hep başarı örneklerini görüyoruz yani milyonda 1 çıkıp, çok başarılı olup çok paralar kazanabiliyor. Bunun dışında açıkçası 1 tane bile hak yemeden iş yapıp milyonlar kazanmış kimseyi görmedim. Yoktur demiyorum, ama ben görmedim. En hak hukuk bilen iş sahibi bile çalışanının sigortasını asgariden gösterir daha az vergi ve prim ödemek için.

Eğer para yönetimini biliyorsanız, azıcık da ticari kafanız varsa para parayı çeker felsefesini çok rahat gerçekleştirebilirsiniz. İlk milyonla yapılacak yatırımlar, ticari girişimler her daim kazançlıdır. Vergi rekortmenlerine bakarsanız %80'i menkul kıymetler borsası zenginidir. Çünkü kimisi elindeki toplu parayla daire alır ve birkaç ay sonra değerlenince hepsini satar, kimisi altın alır, kimisi döviz alır kimisi ise hisse alır. %1 değerlik hisseyi 10 milyona aldığınız zaman değer payı %2 olduğu an 20 milyona satar ve 10 milyon kar elde edersiniz. Hani bir deyiş vardır ya büyük balık kazanır diye. İşte para böyle bir piyasadır.

Eğer ben çalmam, hak yemem, borsada vs oynayacak kadar param yok diyorsanız o zaman tek atımlık şansınız var. Başta birikim yapıp sonrasında biriktirilen tüm sermayeyle bir girişimde bulunmak veya bir girişimi satın almak/ortak olmak. Bu tabi biraz zar atmak gibidir. Şanslıysanız girişim tutar ve yatırımınızın kat be kat karşılığını alırsınız. Ya da girişim batar ve sıfıra tekrar dönersiniz.

Bunun dışında başka bir yol yok. Milli piyango, loto, on numara gibi oyunlara aldanmamanızı naçizane tavsiye ederim. 10 yılda bir göstermelik 1 garibana verirler. Bunun dışında hiçbir devlet durduk yere milyonlarca lirayı yoksul bir vatandaşa vermez. Çünkü o yoksul vatandaş daha önce hiç milyon yönetmemiştir ve nasıl yöneteceğini bilmez. Piyasaya girer, dengeleri bozar ve batıp çıkar. O yüzden kimse bir anda milyonlarınız olmasına izin vermez.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Adını tam hatırlayamadığım, ünlü bir milyoner vardı.

Bir röportajında şöyle diyordu:

Doğru zamanda doğru şeye yatırım yapmak ve bir ürünü/hizmeti alabileceğiniz en uygun fiyata almak.

Diğer yandan, ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almamak. Eğer ihtiyacınız olmayan şeyleri sürekli satın alırsanız, gün gelir gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri satmaya başlarsınız.

Video galiba şuydu:

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler

musaarikanhdd musaarikanhdd Ruh Adam Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Bir açık bulup değerlendirmen gerekir.

Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al