wmaraci reklam
lidertakipci

Warning: file_get_contents Hatası

4 Mesajlar 774 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

enessahin enessahin eN Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 13 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba, smm panelimde bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim?

Warning: file_get_contents(https://e.panelingo.com/e.php?a=medyapaneli.com): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable in /home/medyapa1/public_html/vendor/symfony/polyfill-ctype/bootstrap.php on line 30

Warning: file_get_contents(https://e.panelingo.com/error.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable in /home/medyapa1/public_html/vendor/symfony/polyfill-ctype/bootstrap.php on line 34

Daha önce bizimsmm kullanıyorduk arkadaş dolandırdı gitti, panelingo'ya geçtik bu arkadaş da sistemi kapattı gitti kendisine ulaşamıyoruz destek de alamıyoruz. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca bu lisans kırmada yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Sürekli bu şekilde sorun olmasından bıktım artık.

wmaraci
reklam

TheCompany TheCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Ardahan
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 16 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
Siteyi cloudflare arkasına almış haliyle cloudflare bu primitif api bağlantısına izin vermiyor, api bağlantıları cloudflare tarafında proxy edilmemeli.

enessahin enessahin eN Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 13 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Yorumunuz için teşekkür ederim, fakat bu konulara biraz uzağım. Biraz daha açıklayabilir misiniz? veya benim yapabileceğim bir şey var mı?

Cenuta Cenuta Hosting Solutions 💎 Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Kısacası siz istek gönderdiğinizde karşı taraf "503 Service Temporarily Unavailable" olarak yanıt veriyor, bu konuda sizin yapabileceğiniz herhangi bir işlem bulunmuyor. Bağlantı kurmaya çalıştığınız siteye durumu iletmelisiniz.

🌍 Cenuta Telekomünikasyon A.Ş. (AS213252) | 📱0 850 885 33 31 | 📮 info@cenuta.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al