wmaraci reklam
lidertakipci

Basit ya da Gelişmiş işler için Yardımcılar Aranıyor(uzman) | Wordpress, Seo, Grafik, Editör, Veri Girişi, Ticket, Webmaster vb.

3 Mesajlar 549 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

worldwideweb worldwideweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Hizmetler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,
Sahibi olduğum ya da ilgilendiğim web sitelerinin işlerinde yardımcı olabilecek kendime yardımcı arkadaş arıyorum.
Genelde ofisde çalışıyorum fakat pandemi sebebi ile remote(uzaktan) çalışabiliriz bu yüzden belirli bir süre için şehir lokasyon önemi yok. Aşağıda sıraladığım yetkinlik/nitelik/iş tanımlarından bir veya daha fazla size uygun olabilir size uygun olanları belirterek doğrudan iletişme geçebilirsiniz.
Uzaktan çalışsakta genelde ben kendim ofiste çalıştığım için sizinde ofiste kendinize ait makinanız olacak uzak masaüstü ile bağlanıp iş ve işlemleri buradaki
pc üzerinden yapacaksınız her zaman olmasada bazı iş ve işlemler için buradaki bilgisayarınızı kullabilirsiniz. Aşağıdakilerden hangileri size uygunsa uygun
olanları belirtip kısaca neden seçtiğinizi, size neden uygun olduğunu, neler bildiğinizi ve bu alanda neler yaptığınızı kısaca tecrübelerinizden bahsedebilirsiniz
Çalışma şeklinide siz belirleyebilirsiniz, task ve deadline mantığında da çalışabiliriz, aldığınız işi görevi serbest zamanınıza göre tamamlayabilisiniz bitirme zamanına kadar istediğiniz zamanda tamamlayabilirsiniz ya da günlük, haftalık veya aylık olarak çalışma saati belirleyerek bu süreye göre çalışabilirsiniz örneğin günde 2 saat veya haftada 20 saat vb gibi. Veya aklınızda farklı çalışma şeklide varsa onuda belirtebilirsiniz lütfen gönderdiğiniz mesajda birlikte çalışabiliceğimiz alanı ve çalışma şeklinizi(modelinizi) belirtmeyi unutmayın. Çalışma modülünüze ek olarak açık ve net şekilde istediğiniz ücretlendirmeyide yazınız tek seferde herşeyin adını koyalım
arkadaşlar ben işveren değilim kendime yardımcı arıyorum o yüzden rahatlıkla çalışma şeklinize göre iş bitirme teslim veya süre bazındaki ücret talebinizide yazınız ki yarın para konularını tekrar tekrar konuşmayalım benim içinde bütçeme uygunsa zaten hemen başlarız. Sonuç olarak, hangi işlerde yardımcı olabilirsiniz iş bitirme veya süre bazlı hangi method size uygunsa ücretlendirme talebiylede birlikte bana mesajınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda işler var bir veya daha fazlasını seçip
bu konudaki bilgi birikim durumunuzu ve varsa tecrübenizide paylaşmayı unutmayın. Ek olarak aradığım işler dışındaki yeteneklerinizide ekleyebilirsiniz yarın ihtiyacım olursa direk size soylerim iyi olur, paylaşmak istediğiniz web siteniz
ilanınız üyelik bilginiz vs olursada sizinle ilgili şeyleri ve çalışmalarıda paylaşabilirsiniz, Ekstra olarak paylaşmak istedikleriniz olursa da lütfen paylaşın. Şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar unutmayın sadece bir başlık bile size hitap ediyorsa başvurabilirsiniz.

Başvurulabilecek İş Grupları:

• * Grafik Tasarım (Logo Afiş Banner vb.)

• * Wordpress Opencart Drupal Prestashop vb Bilgisi

• * Php Düzenleme

• * Html/Css Düzenleme

• * htaccess Düzenleme

• * SEO İç/Dış

• * Anahtar Kelime & Organik Seo

• * Backlink/link inşası/paravan blog

• * Cloudflare Detaylı ve Siteye özel Ayarlı

• * Sosyal Medya Yönetim

• * Veri/Ürün Girişi & CopyPaste Upload işleri

• * Canlı Destek & Ticket Destek

• * Editörlük - Yazarlık Hizmetleri

• * Varsa reklam tanıtım çalışmaları neler yapabilirsiniz kendiniz belirtebilirsiniz

Wordpress işleri,

• * Kurulum & Düzenleme

• * Site Taşıma Domain Değiştirme

• * Çoklu Dile geçiş & Site Yapımı

• * Kargo Şirketleri & Sanal Pos Entegresi

• * İç Seo Yapılandırması Hız vb Optimizasyonlar

• * Manuel Veritabanı Temizleme Optimizasyon

• * Güvenlik ve Stabilizasyon

• * Slider Revolution vb. eklentilerde görsel temalar(slider) hazırlanması optimizasyonlu

• * Eklenti Bilgisi temel ayarlamarla değil gelişmiş siteye özel ayarlamalar, eklentide uzmanım diyebilenler

• (Slider Revolution, LiteSpeed Cache, Sucuri, Woocommerce, Rank Math, Yoast Seo All in One Seo, All In One Security iThemescurity, Polylang, ve uzman olduğunuz eklentileride bildirebilirsiniz)

Bildiğiniz ve yapabileceğiniz diğer iş ve hizmetleride ekleyerek worldwide.web@mail.ru adresine mail gönderebilirsiniz. Çalışma metot ve ücret talebinizide iletmeyi unutmayın, ilginize çok teşekkürler arkadaşlar, Saygılarımla

wmaraci
reklam

gazolin gazolin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek serbest
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 11, (%91)
mail atıldı olumlu veya olumsuz geri dönüş bekleniyor.

worldwideweb worldwideweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Hizmetler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Mail için çok teşekkürler
Detaylı geri dönüş yapılacaktır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al