wmaraci reklam
lidertakipci

⭐Teknolojiyle Yetişen Nesile Özel Teknoloji Sitesi - Yeni Site⭐

3 Mesajlar 580 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)

Herkese merhaba, uzun zamandır farklı sektörde yer alan sitelerin gelişimini sağladım. Sıra teknoloji sitesinde yeni açmış olduğumuz sitemiz benle birlikte toplamda 2 yazardan oluşuyor. İlerleyen zamanlarda siteye destek amaçlı bir YouTube kanalı planlamaktayız. YouTube-Websitesi ile birlikte gelişimimizi çok daha iyi bir şekilde yapacağımızı planlıyorum. Sitemiz Technesil sloganımız ise teknoloji ile yetişen nesil. En güncel teknoloji haberlerini en kısa sürede okurlara aktarmaya çaba gösterecek, farkımızı da yazılarda göstereceğiz, hayırlısıyla. Eleştirilere açığım, şimdilik siteye sadece yazı gireceğiz ilerleyen aylarda off-page SEO'ya özenecek, sosyal medya ile destekleyeceğiz. Önerileriniz, eleştirileriniz ve site ile ilgili görüşlerinizi bekleriz. Özellikle de siteye atacağınız yorumlar bizler için çok değerli, kalın sağlıcakla

Ek Olarak: Sitede üyelikler çalışmaktadır.İlerleyen süreçte en aktif üyeye ödül vermeyi planlıyoruz her hafta ya da ay. Sizce nasıl yansıyacaktır?

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: editörüm (20.02.2022 19:53)

sifuhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
uzun zamandır foruma girmiyordum.
Şöyle bi gezineyim dedim.
Konuyu görünce bakayım dedim teknoloji merakımdan dolayı.
Tek kelimeyle site harika. Şuan bu siteye tasarım anlamında hiç birşey yapmanıza gerek yok, bence fazlası ile yeterli.
ve hemen üye oldum. ancak size iki tavsiyem olacak.
1. si: üyelik kısmı artık bu şekilde olmuyor. insanlar en kolay yoldan üye olmayı tercih ediyor. mesela face ile giriş yap filan olabilirdi.
2. si: sitenizi yavaş yavaş tanıtın. tanıtım yapın derken forumlarda veya çevrenizden değil, reklam yapın yavaş yavaş.
Ben bu sitenin az çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılar dilerim. Sık kullanılanlara ekledim.
editorum

kişi bu mesajı beğendi.

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
systemkruger Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, tasarımsal yenilikler yapmaya ve her geçen gün kullanıcı odaklı gelişim sarf etmeye devam ediyoruz. Üyelik kısmında dediğiniz çalışmaları ilerleyen zamanlarda da uygulayacağız. Tanıtım yazısı alımları birçok ünlü teknoloji sayfalarında yapılmaya başlandı. Site birinci, ikinci aylarına gelirken de SEO işlemlerine ağırlık vereceğiz. Güzel yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim. Takipte kaldığınız için de ayrıca teşekkürler.
Özgün ve kaliteli içeriklerimizi çok daha hızlı takip etmek isterseniz; Google News'den bizi takip edebilirsiniz. İyi akşamlar :)
systemkruger

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al