wmaraci reklam

Nasıl para kazanırım? (Önemli Bilgiler)

31 Mesajlar 6.385 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
Foruma ilk üye olduğum günlerde çok aktiftiniz, profil resminiz hala aynı 😂

wmaraci
reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Ellerinize sağlık, güzel bir bilgilendirme olmuş...

kartal1000 kartal1000 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnşaat Tek.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ajans şöyle bir şey mi?
http://www.nonoliveyayinci.com/

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
AJANS OLUP YAYINCI BULUYORSUNUZ VE KOMİSYON ALIP ONA DA ÜCRET VERİYORSUNUZ DİYE BİLİYORUM .

https://www.***.net/internetten-para-kazanma-sanati/2396629-bigo-live-yayinci-olmak-isteyenler-aylik-80-4400-arasinda-odeme.html

Instagram ve Twitch canlı yayınına benzeyen bir uygulama olan Bigo Live'da yayıncı olarak aylık belirli tutarlarda ücretler kazanabilirsiniz.

Taha Özer, Çağatay Akman, Taner Tolga Tarlacı, Ece Mumay, Kerimcan Durmaz ve daha bir çok ünlü ve fenomen de yayın açmaktadır.

Normal Yayıncı için Şartlar:

*En az 10K fasulye/beans toplamak.
*Günde en az 15 dakika, ayda en az 30 saat yayın açma ( Lakin belirlenen kotalar tamamlanırsa geri kalanı geceuyurken sessiz ve görüntüsüz yayın açmak yeterli )

Ücret Tablosu :

10K - 80 $
30K - 200 $
80K - 480 $
120K - 800 $
250K - 1.360 $
380K - 2.000 $
760K - 3.200 $
1.3M - 4.400$

ÖRNEK YAYIN :

https://streamable.com/b12rkd

https://streamable.com/pjay86

https://www.***.net/internetten-para-kazanma-sanati/2396629-bigo-live-yayinci-olmak-isteyenler-aylik-80-4400-arasinda-odeme.html

Hocam tabiki daha iyi anlatır ve aydınlatır Wmaracida da *** da da görmüştüm birazcık araştırıp bilgi edinip gelebilirsiniz forumlarda konusu var

Bende siz gibi bazı sektörlere girip çıktım kiminde kazanamıyorum kiminde devamlı olarak gelir olmuyor :))

Yayıncı bulması bence o kadar kolay değil dinlenen bir kişi olmak gerekiyor siz başarıyorsunuz ama ben yapabileceğimi sanmıyorum

İnternetten en iyi kazanacağımız yerlerden biri bence mobil uygulama ( İddaa Tahmin , Fal , Profilime Kim Baktı , Canlı Yayın )

Bir işte iyi olmak yetmiyor müşteri bulmak o işi pazarlamak daha çok önemli forumdan 1 alıp müşterisini bulup 5 e pazarlayabilirsiniz

Benim tecrübem sınırlı hocamın tavsiyeleri güzel ama ince ayrıntısına kadar inerseniz biz de faydalanmış oluruz :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Açık açık doğruları söylemiş adam😅👍
Bigodaki gibi o açık seçik kızlar ajans kızları diye biliyorum. Sakat iş olmasın hocam bu işlerde 😎

IcerikSepeti IcerikSepeti iceriksepeti.net Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / K
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 8 / 23
  • Ticaret 24, (%96)
Ben 23 kişi çalıştırıyorum, onlarca ulusal gazete ve haber sitelerine içerik sağlıyor, ufak çaplı sitelere içerik hazırlıyorum. Yıllardır ekmeğini yediğim sektöre çöp diyen biri ne kadar ciddiye alınır?

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Arkadaşlar,

Ajans konusunda onlarca mesaj gelmiş, detaylı anlatımlı bir konu açacağım bu sektör için,

Birisi de kategorisine çöp dediğim için, bu insan ne kadar ciddiye alınır demiş. Ve yaptığı işte yazar ekibi toplayıp onların üstünden 100 kelime yazı için 1-2 TL kazanmak 😊

Ciddiye alır mısın almaz mısın bilemem ama 15 yaşımdan berli girmediğim iş kalmadı. Şuan yaşım 27 genç adam tam 12 sene olmuş, aynı işleri bende yaptım. Rekabeti olan bir sektörde kazanman çok zordur, herkesin yaptığı işi yapıp buradan çok para kazanacağını hayal etmen çok zordur, bu sektörde hep ilkler tutar, ön pastayı ilkler yer sonradan girenler pastanın kırıntılarını yer arada ki fark bu. Pastanın kırıntılarını yiyorsun sende , afiyet olsun. 😊
Gokbel

kişi bu mesajı beğendi.

furkanozcn furkanozcn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
hocam kaleminize sağlık... hocam bir sorum olacaktı: dini alanda web site kurmak istiyorum bu konuda fikriniz ne olur ?

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

Economist adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar,

Ajans konusunda onlarca mesaj gelmiş, detaylı anlatımlı bir konu açacağım bu sektör için,

Birisi de kategorisine çöp dediğim için, bu insan ne kadar ciddiye alınır demiş. Ve yaptığı işte yazar ekibi toplayıp onların üstünden 100 kelime yazı için 1-2 TL kazanmak ��

Ciddiye alır mısın almaz mısın bilemem ama 15 yaşımdan berli girmediğim iş kalmadı. Şuan yaşım 27 genç adam tam 12 sene olmuş, aynı işleri bende yaptım. Rekabeti olan bir sektörde kazanman çok zordur, herkesin yaptığı işi yapıp buradan çok para kazanacağını hayal etmen çok zordur, bu sektörde hep ilkler tutar, ön pastayı ilkler yer sonradan girenler pastanın kırıntılarını yer arada ki fark bu. Pastanın kırıntılarını yiyorsun sende , afiyet olsun. ��

36 yıllık hayatımda 95'ten beri bu sektördeyim ilk defa senin gibisini gördüm.. Adam içerik sağlıyor ve insan istihdam ediyor sende çöp diyorsun.. Sen fikrini paylaşıyorsun o kazancını.. Ve o ekmek sağlıyor sen ne sağlıyorsun fırsat mı? Para ile birlikte kibir de kazanmışsın anladığım kadarıyla.. Herkes her işte iyi olamaz.. Ve eklemek isterim rekabeti olan bir sektörde iyisini yaparsan her zaman yükselirsin.. Adsenseye de çöp demen ayrıca bir tuhaf iyi düşün istersen.. neden düşün diyorum şundan

Bu ekran bu yazıyı yazarken aldığım ekran ve adsense getirisini acıklayamam..

Dıyorsun ya haşlık adsense.. Hanı sen yıllarca yaptıgın o tüm işleri düzgün yapamadığını da fark edememıssın..

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 

AlcarazGarfia AlcarazGarfia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 11, (%100)
Economist sen daha meblağ yazmayı bilmiyorsun kalkmış iş önerisi veriyorsun, enteresan.
Mecanique

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al