wmaraci reklam
lidertakipci

PHP Üyeliksiz hesap satış scriptinin haklarını devrediyorum.

3 Mesajlar 607 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Herkese merhaba, yeni kodladığım üyeliksiz hesap satış scrptinin satış haklarını devredeceğim.

Öncelikle yazılım 1 kişiye teslim edilecek ( satın alan isteğe bağlı şifreleyebilir. ) ve bir sitemde ben kullanıyorum, başka kimsede dosyalar yok.
Satış haklarını devrettikten sonra ben kesinlikle satışını yapmayacağım ( ticaret ahlakına uygun değil, yazılımın satış hakkı her zaman 1 kişide olmalı. )

Neden satış haklarını devrediyorum?
Kullanmak için yazdığım bir yazılımdı, yazmışken satışını yapayım dedim. Uzun vadede çok daha fazla kazanç sağlayabilir ama müşteriler ile sürekli irtibatta olup destek sağlamak istemiyorum.
Ayrıca parça parça ödeme yerine tek seferde ödeme almayı tercih ediyorum

Destek nasıl olacak?
Satın alan kişiye bir ay boyunca yazılımsal hatalar ve kullanım için destek sağlayacağım. Herhangi bir hata var ise ücretsiz düzelteceğim.
Zaten 1 ay kullanımdan sonra hata kalacağını sanmıyorum. İsteğe özel ek ücret ile özellik ekleyebilirim ( Örneğin : Blog )

Yazılım Hakkında;

Sosyal medya, oyunlar, canva, aws hatta netflix, spotify gibi platformların hesaplarını üyeliksiz satabileceğiniz bir script. Admin panelinde bulunan otomatik teslimat veya manuel teslimat seçenekleri ile toptan veya stoksuz satış yapabilirsiniz.
Çoklu hesap teslim etme özelliği ile 3-5-10 hesabı tek bir seferde teslim edebilirsiniz.
Eğer otomatik teslimat özelliğini açarsanız otomatik stok takibi yapılır ve stokta yok ise satın al butonunu kapatır. Stok tutmak istemeyen kişiler manuel teslimat özelliğini kullanabilir.

Nasıl kullanılır?
Satışını yapmak istediğiniz ürün için kategori oluşturun. Oluşturduğunuz kategori için ürünler ekleyin. Eklediğiniz ürün eğer otomatik teslimat ise o kategoriye ait hesap eklemelisiniz. Manuel teslimat ise gerek yok.
Örnek vermek gerekirse;
Spotify diye bir kategori oluşturdunuz. Bu kategori altına "Spotify 1 aylık üyelik" adı altında bir ürün eklediniz. Spotify kategorisi için hesap eklediniz ve ürünün teslimat türünü otomatik yaptınız.
Müşteri satın aldığında otomatik olarak teslim edilecektir. Eğer ki kategoriye ait ürün yok ise satın al butonu pasif olacaktır.

Neden kullanmalıyım?
Çoğu kişi biliyordur ki hesap satış sektöründe kâr oranı çok yüksek. Forumda 0.3 TL'ye satılan ( toptan ) minecraft hesapları google'da 3 TL civarında satılıyor. Sanal kartlar ile açılan diğer hesapların gider hiç olmuyor
Bu tarz hesapları sitenize ekleyerek google reklamları ile satabilirsiniz.

Yazılımın Özellikleri;
SMS ile teslimat
Mail ile teslimat
Çoklu hesap teslimatı
Online ödeme ( shoplemo ) alma
Otomatik ve Manuel teslimat seçimi
Admin panelinden yazılımın %90'ını yönetebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
İletişim
Sınırsız Sayfa, Kategori, Ürün oluşturma ve hesap yükleme
Siteye eklenen hesaplar veri tabanında şifrelenir!
Sipariş yönetimi
Hangi siparişte hangi hesaplar teslim edilmiş görme
ve birçok özelliği bulunmaktadır.

Lafı fazla uzatmadan demo vermek istiyorum

Demo : TIKLA

Admin bilgilerini PM İsteyiniz.

Tekliflere açığım. Yazılımı satarak para kazanabilirsiniz. Bütün hakları size ait oluyor.

wmaraci
reklam

aenesktn aenesktn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Reklam , Grafik Tasarım , Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 6 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Düşündüğünüz fiyat nedir

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
PM Gönderildi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al