wmaraci reklam

🔥 Artık bir anlayın şu olayı!

21 Mesajlar 3.631 Okunma
wmaraci reklam

ercorc ercorc Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 145 / 145
  • Ticaret 20, (%95)
LazCoder53 StreetStiLLs athirsizi hepiniz haklısınız hocam. Yersiz bir konu ve sitem olmuş! Konuyu raporlayın isterseniz moderatörler kilitlesin yada kapatsın.
cinarweb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

erdincceper erdincceper Oynamazsan Kazanamazsın. Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
ama şöyle bir durum var piyasaya yeni girmiş biri olarak alıcı referans yaptığın işleri görmek istiyor seni tanımadığı için 5-10 tasarım ücretsiz olarak yapıp çevre edindikten sonra ücretli yapılabilir

Bugün yap ya da yarın pişman ol!

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Birçok arkadaş konuyu farklı yerlere çekmiş. Konu sahibinin sitemi başka. Bazı arkadaşlara bir grafiker olarak objektif yanıt vermek isterim;

Megali adlı üyeden alıntı

Haklisinda logo için artık grafik tasarımcılara gerek kalmadı ki . Google yaz free logo diye yüzlerce ücretsiz logo yapan site var

- Mesele şu ki bahsettiğiniz sitelerde aynı ikon, vektör, font, karakter, nesne, obje vs. sizinle birlikte yüz binlerce kişiye aynı şekilde birebir teslim ediliyor. Onun logosunda Ender yazıyor, sizin logonuzda Ersan. Bunu tercih ediyorsanız o sizin bileceğiniz iş tabi ki.

21. yy konusuna gelecek olursak forumda aktif bir hizmet/ürün satışı yapmadığınız için işvereninizin sizi 1 günlüğüne ücretsiz izine çıkarıp yerinize başka personel alımı yaparak çalıştırdığını hayal ederseniz sanırım benzer bir kıyas olabilir. (memursanız uygun şekilde uyarlayın.)
DenizOZTURK ercorc

kişi bu mesajı beğendi.

Megali Megali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Bakın ben haklı oldugunuzu belirttim ama bunda abartılacak birşey yok. Zaten ücretsiz yardım eden biri yeterince profesyonel işler yaomiyor demektir. Sizi etkileyecegini sanmam. Şahsen ben profesyonel bir iş yaptiriyorsam ücret ödemeyi göze alıp en iyi yapanı tercih ederim
EnderGrafik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kolophon Kolophon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Rehber
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam serbest piyasa, istediği istediği fiyattan satar da, yapar da. Bedava logo yaptırtan adamın vizyon ve misyonu bellidir zaten. Siz kendi klasınızı belirleyin.

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

Kolophon adlı üyeden alıntı

Hocam serbest piyasa, istediği istediği fiyattan satar da, yapar da. Bedava logo yaptırtan adamın vizyon ve misyonu bellidir zaten. Siz kendi klasınızı belirleyin.

Doğru bakış açısı, böyle insanlarla muhattap olmamak daha hayırlı oluyor

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Günaydın. Taksici örneği vermişsiniz ve bakış açısı kavramından bahsedilmiş sıklıkla. Biraz olayın tamamına bakmamış gibisiniz sanki. Taksiye binen müşteri taksici adamın sürüşünü, daha önceki müşterilerini hedefe nasıl götürdüğünü falan merak etmiyor. Misal yoldan taksiyi durduruyor, adresi söylüyor o kadar. Ama grafik veya benzer işlerde öyle değil. Müşteri merak ediyor grafikerin yaptığı işleri, referansları vs. Ee grafiker veya o işi yapan adam hızlı referans için ücretsiz veya ucuz işler yapıyor. Umarım anlaşılmıştır konu aslında bu kadar basit. Siz de siteminizde haklı olabilirsiniz ama kısmen. Ve sizi haksızlığa veya siteme uğratan şey o ücretsiz iş yapanlar değil. Çözüm olarak alternatif fikrinizi sunmuşsunuz, o şekil yapanlar da var fakat onlar daha prof çalışanlar bence bir de işin amatör ek gelir çalışanı var, hocam konu üzerine o kadar çok uzun konuşulacak şeyler var ki yazmakla uzun sürer ama benim fikirlerim bu yönde umarım kaba konuşmamışımdır, kendinize iyi bakın, sağlıcakla...

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1001
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)
Sanane ?
İster bedava ister paralı yapar..
Herkes rızgını yer.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Ücretsiz Logo Seçeneği: Kalitesiz Basit ve Etrafta Dolaşan Öngürüdür
Profesyonel Logo Seçeneği: Kaliteli Özgün ve Şahsi Ücretli Seçenektir

Bu işler Böyledir Herkes Grafikerci Olabilir Ama İşin Kısmına Tek logo bakmayın Kimse Kalkıp 3 4 saatini Bir logoya veya banner vb kısımlarına vererek Ücretsiz Yapmaz Hocam Bunu Alan kişide biliyor yaptırtan kişide biliyor yapan kişide biliyor

ücretli işler özenle bezenle yapılır
ücretsiz işler öyle kafadan atarak hemen dkk da ol bit olur :) yani piyasa düşer merak etme tekrar eski halini alır hatta çoğu firma kapatmak üzere ben sadece oturup izliyorum tek tek gider herkes baba parasıyla olmaz internet site vb işler :)

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Ücretsiz Logo Seçeneği: Kalitesiz Basit ve Etrafta Dolaşan Öngürüdür
Profesyonel Logo Seçeneği: Kaliteli Özgün ve Şahsi Ücretli Seçenektir

Bu işler Böyledir Herkes Grafikerci Olabilir Ama İşin Kısmına Tek logo bakmayın Kimse Kalkıp 3 4 saatini Bir logoya veya banner vb kısımlarına vererek Ücretsiz Yapmaz Hocam Bunu Alan kişide biliyor yaptırtan kişide biliyor yapan kişide biliyor

ücretli işler özenle bezenle yapılır
ücretsiz işler öyle kafadan atarak hemen dkk da ol bit olur :) yani piyasa düşer merak etme tekrar eski halini alır hatta çoğu firma kapatmak üzere ben sadece oturup izliyorum tek tek gider herkes baba parasıyla olmaz internet site vb işler :)

https://www.youtube.com/watch?v=wLHGETTF1QQ

şu linki bırakayımda sözleriniz havada kalsın :)
birde sorması ayıp üstadım Grafikerci nedir? ne iş yapar yani?
grafikerlik duydum, grafiker duydum. grafikerciliği hiç duymadım. grafikerlerin toplandığı, onların satışının yapıldığı bir yer yada birimi?
ercorc

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al