wmaraci reklam

1 Ton Tarhana Ürettim

25 Mesajlar 2.902 Okunma
wmaraci reklam

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Merhaba arkadaşlar sizlerden fikir almak için bu konuyu açtım. Annemin köyde yaptığı tarhanayı sahibinden.com'a ilan olarak koymuştum. Annem köyde tereyağ gibi organik ürünler üretir ihtiyaç fazlasını satardı. Bende denemek için ilan girmiştim. Bir firma aradı 2 ton tarhana lazım diye o kadarı çok fazla diye telefonu kapatmıştım sonradan nasılsa işim yok ben yapayım diye karar verdim ve tekrar aradım 1 ay sonra teslim etsem olur mu diye sordum, onlarda numune göndermemi istedi. İnceledik onaylandı dediler. Tabi daha anlaşma sağlanmadan köye geldim çünkü zaten Ankara'da işim yoktu. 1 ton için hazırlıklara başladım sonrada firma ile konuştuk onlarda biz malı sizin bulunduğunuz yerden alırız dediler, sözleşmede ödemenin mal tesliminden 21 gün sonra yapılması yazıyordu. Bu maddeyi kabul etmedim bende çünkü pek anlamadığım için peşin olursa verebileceğimi söyledim ama yine de ürettim 1 ayda ailemle birlikte 4 kişi ürettik. Siz olsanız bu ürünü nasıl satardınız ? 10 kg falan sattım 1 ton civarında mevcut nasıl satsam acaba ?

wmaraci
reklam

Gunesibrahim Gunesibrahim kampaletleri.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı oyunu Ege tarafında zeytin için çok yaptılar alıp ortadan kayboluyorlardı. İyi siz kaptırmamışsınız inşallah sorunsuz şekilde satarsınız
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Gunesibrahim http://btuholding.com.tr bu firmadan aramışlardı. Ancak peşin satabileceğimi söyledim. İnşallah aslında trendyol.com gibi sitelerde satarım ama paketlemek için bir sürü izin gerekiyormuş.

persius35 persius35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
Nasıl Holding bu sitede adresleri yok adamların :)
Shakedown theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

Php Kodlama - Wordpress - Nft Tasarım

wmaraci
wmaraci

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Paranızı böyle çakallara kaptırmayın. Koskoca holding 2 ton tarhana parasını veremeyecek mi yani? Footerda yazan ibareye bir bakın. "© Copyright 2015 by Cnp Web Studio All rights reserved"

Arkadaşın dediği gibi adresi de belli değil. Holding sitesine hiç benzemiyor. Hakkımızda sayfasında da düzgün pek bir şey yok. Organik ürün satan alışveriş sitelerine kilo bazında teklif iletin. Girişimciliği destekliyorum. Hayırlı işler dilerim.

Ek olarak numuneyi gönderdiğiniz adresi Google haritadan kontrol edin. O civarda o holding varsa ne ala.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
Toptancılara, pazarcılara, internet üzerinden, facebook sayfası vs. açarak, eş dost akrabaya, kendiniz seyyar satarak gibi bir çok yöntem var.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)

Kanuni adlı üyeden alıntı

Paranızı böyle çakallara kaptırmayın. Koskoca holding 2 ton tarhana parasını veremeyecek mi yani? Footerda yazan ibareye bir bakın. "© Copyright 2015 by Cnp Web Studio All rights reserved"

Arkadaşın dediği gibi adresi de belli değil. Holding sitesine hiç benzemiyor. Hakkımızda sayfasında da düzgün pek bir şey yok. Organik ürün satan alışveriş sitelerine kilo bazında teklif iletin. Girişimciliği destekliyorum. Hayırlı işler dilerim.

Ek olarak numuneyi gönderdiğiniz adresi Google haritadan kontrol edin. O civarda o holding varsa ne ala.

Numuneyi gönderdiğim adresi kontrol ettim, holding derken ismimi holding koymuşlar yani küçük bir dükkanın ismi de holding konuluyor. Eş dost akraba 10 kg civarında aldılar. Araç alabilirsem seyyar satacağım, Çarşamba günü pazara götüreceğim bakalım talep olacak mı ?

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Aktarlara pazarlayabilirsiniz , piyasanın altından satarsınız.

• Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
ASY117 önce seyyar ve sosyal medyadan satmayı deneyeceğim eğer olmazsa aktarlara ve organik ürün satan yerlerle görüşeceğim Ankara'ya gittiğimde normalde Ankara'da oturuyorum ama memleketim İskilip.

persius35 persius35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
küçük firmanın adı holding konurmu arkadaşım :) holding ticari bir ünvandır rasgele koyamazsın holding olman için bir sürü ticari süreci geçmen gerek

Php Kodlama - Wordpress - Nft Tasarım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al