wmaraci reklam
lidertakipci

Para kazanma kitlerim

7 Mesajlar 1.139 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

benalanx benalanx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar herkes umutlu umutsuz bir kazancın bir nasibin peşindedir günümüzde,
Herkes zengin olmak ister tabi ki ama zenginlik internetten masa başında pek de dönmeyen bir sistem döndürebilenler ise şuan marka olmuş şirketlerdir bunlarda yoğun çaba ve uzun yıllar elde ederek bu sektörde yer edindiler

Uzatmiyim daha çok burası blog değil sonuçta :) .
Elimde yaklaşıp 6 adet para kazanma metodum var lakin bunlardan bir tanesi legal değil ve bu kitimim satışını gerçekleştirmiyorum.

1- PUAN toplayarak ( video izleme, oyun indirme, anket cevaplama, siteye trafik saglama vb ) görevleri yaparak ister paypal hesabınıza ya da isterseniz amazon medimark vb minimum 30 şirketde kullanmak üzere hediye para kupon nakit ödeme fb- instagram-google reklamlarinda kullanmak dahil bircok sektörde bakiye veren bu sitenin. Elimde bulunan özel 20 adet kuponu siteye gönderip tek seferde +500 puan hediye alacaksanız ( normalde bir görevi yapmak 3-5 puan kazandırıyor. ) ayrıyetten ref sistemi ile bir hesap daha oluşturup toplamda 2 hesap ile 20 dakika da ortalama 20-30 Tl civarı bir kazanç sağlayacaksınız. Ödeme garanti ve ilk ödemenizi alana kadar destek sağlıyorum.
Şirket marka olmuş bir şirket.

2- yatırım olmadan kimlik doğrulaması yaparak çeşitli kripto para şirketlerinden $ cinsinden hediye almayı öğreteceğim ( min 20 $ max ne kadar olur belirsiz. )
İlk ödemenizi alıncaya kadar destek oluyorum.
Tamamen legal ve ödeme garanti.

3- LİNK Kısaltma sitesinden günde garanti ve max 10 bin tıklama alabilmenizi öğretiyorum. ( 10 bin tıklamayı maximum 50 bin tıklamaya genişletebilmeyi de + ücret karşılığında öğretirim)
İlk ödemeyi alana dek destek oluyorum.
Kullanacağım kısaltma sitesi türk site değildir kazanç oranları daha iyi.

NOT 3. KİTİM İÇİN BİLGİSAYARINIZIN OLMASI ZORUNLUDUR AKSİ HALDE OLMAZ.

KİTLERİM TEKLİF USULÜ DEĞERLENDİRECEĞİM NAKİT TEKLİFLERİNİZ VE TAKASLIK ÜRÜN/PROJE/SİSTEM/WEB SİTE/UZUN VADELİ REKLAM TANITIMI ( GÜNLÜK 1K HİTİ OLAN SİTELERLE UMARIM TEKLİF ETMEZSİNİZ :) ) VB. TAKASLIK TEKLİFLERİNE AÇIĞIM.

PM BAKMIYORUM UFAK SERMAYE VEYA UFAK TAKASLIK TEKLİFLERİ İLE YAZMAYIN KESİNLİKLE. CİDDİ KİŞİLER İLE WP DA GÖRÜŞME SAĞLIYORUM WP : +905363467011

3 ADET KİTİMİ SATIŞA SUNUYORUM DİĞER KİTLERİM SATILIK DEĞİLDİR LÜTFEN SORMAYINIZ.

KİTLERİMİ İLK KEZ SATIŞA SUNUYORUM HENÜZ BUNLARIN SATIŞINA DENK GELMEDİM KULLANANLARI DA GÖRMEDİM. BAHSETTİĞİM KİTLERİMİ YURT DIŞINDA BULUNAN YAZILIMCI BİR ARKADAŞIM SAYESİNDE ÖĞRENDİM.

KİTLERİ TEKLİ TOPLU SATABİLİRİM TOPLUDA BİRAZCIK İNDİRİM YAPABİLİRİM.
ÖDEME YARISINI ALIYORUM İŞTEN ÖNCE VE İLK ÖDEMEYİ KAZANANA DEK DESTEK SAĞLIYOR İLK ÖDEMEDEN MAX 24 SAAT İÇİNDE KALAN ÖDEMEYİ TALEP EDİYORUM.

PİYASADA Kİ DANDİK KİTLER VE GARANTİSİZ KİTLERLE/D*LANDİRİCİLAR İLE KARIŞTIRMAYIN.

2- KİT SAYESİNDE 1-2 SAAT İÇİNDE MİN 20$ KAZANÇ SAĞLAYABİLİR VE TEKRARINI HAFTADA MİNİMUM 3 KERE YAPIP TEKRSR KAZANABİLİRSİNİZ MAXİMUM KAÇ TEKRAR OLUR BİLMİYORUM BELKİ SADECE 3 TEKRAR BİLE OLABİLİR. ( TEKRAR GARANTİSİ 3 DEN FAZLA VERMİYORUM.)

1- KİT SAYESİNDE GÜNLÜK AYIRACAGİNİZ ZAMANA BAĞLİ OLARAK TEK SEFERLİK 20 DAKİKALİK İŞLEM SAYESİNDE 15-20 TL ARALIĞINDA KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
TEKRAR GARANTİSİ ŞU ŞEKİLDE VERİYORUM SAĞLAM ÜCRETLİ BİR VDS VEYA VPN ALMANIZ DURUMUNDA 24 SAAT BOYUNCA KESİNTİSİZ TEKRARLAYABİLİRSİNİZ. İP DEĞİŞİMİNİ SAĞLAM BİR ŞEKİLDE ÜCRETSİZ YAPARSANIZ GENE 24 SAAT TEKRAR YAPABİLİRSİNİZ.

3- KİT SAYESİNDE 1K TIKLAMAYA 3-4 DOLAR ARALIĞINDA KAZANÇ VERİYOR LAKİN 2 DOLAR VERDİĞİ DE OLUYOR. O YÜZDEN MİN 2 DOLAR MAX 4 DOLAR VERİYOR DİYEBİLİRİM.

wmaraci
reklam

Soulbrad Soulbrad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
En son yazdıgın 3. Madde link kısaltma sitesimi hocam normal siteysede ip degistirip tiklama mi yapiyoruz
benalanx

kişi bu mesajı beğendi.

benalanx benalanx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam, evet link kısaltma sitesi.
Kullanılan porogram ve site türkiye bazlı değil ve ve sitenin kazanç oranlari daha yüksek ayrıca programdan gelen trafiği bot olarak algılayamıyor.

• Üyelik 23.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam satis ücretin nedir almak istiyorum ancak ulasamadim wp dan yazdim sana

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuyu inceleyen ve incelemekte veya arkadasla ticaret yapmak isteyen kisilerin dikkatine bu arkadaslabir kiti icin 300 tl karsiliginda anlasmaya vardik ben arkadasa 200 tl gönderdim ancak arkadastan daha dönüs alamadim yöneticilerin veya diger arkadaslarin kanitlari pm olarak alabilirler bu arkadas dolandiricidir ve bu arkadasin hesabinin kapatilmasini istiyorum yöneticilerden....

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
hocam kit falan mı kalmış ya youtube da aradığınız herşeyin videosu mevcut lütfen araştırın böyle saçmalıklara para kaptırmayın

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
yöneticilerden ricamda örnek 50 tl üstü satış ilanı açabilmek için tel kimlik vs tam onaylı üyelere sadece izin verilsin
EnsonMert

kişi bu mesajı beğendi.

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al