wmaraci reklam
lidertakipci

Ne sıklıkla içerik paylaşmalıyım?

11 Mesajlar 1.315 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar,
Hukuk sitesi açtım ve her gün yoast destekli olarak yeni bir içerik yayınlıyorum. Sizce çok mu acele ediyorum? Yani her gün makale paylaşmam normal mi? Evet belki şuan elimde stok yazı olabilir ama tükenince yavaşlamam icap edebilir.

İçerik paylaşmanın standartları var mı?

İcra Takip Uzmanı
wmaraci
reklam

AlperenAvsar AlperenAvsar Kaliteli İçerik Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 35 / 17
  • Ticaret 9, (%100)
Sitenizdeki içeriklerle ilgili en başta dikkat etmeniz gereken husus kaliteli bir içerik ortaya koymak olmalıdır. Her gün 500 kelime içeren fakat kendini tekrarlayan, özgünlük barındırmayan hiçbir içerik size fayda sağlamayacaktır. Tavsiyem sitenizin özellikle ilk zamanlarında gerçekten ziyaretçilerinize faydalı olacak şekilde uzun makaleler girmeniz. Kritik nokta makalelerinizin uzun olması için gereksiz eklemeler yapmamanız. Gerçek manada içi dolu her satırı okura bir şey katan yazılar ekleyiniz. Her gün minimal sıradan içerikler eklemenizdense haftada en az bir adet 2000+ kelimelik detaylı içerik eklemenizin özellikle sitenizin ilk zamanlarında daha verimli olacağını düşünüyorum.
MasterKazanc

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Kesinlikle kaliteli içerikler üretmek her gün sırf içerik yayınlamak için yayınlamaktan çok daha iyidir. Özelikle de SEO açısından. Önceliğiniz her zaman kaliteli içerikler üretmek olsun.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin işlenecek konu yelpazesi çok geniş, bunun için öncelikle iyi bildiğiniz sağlam içerikleri girmeye özen gösterin. Standart bir içerik girme girmeme diye bir kavram yok. O sizin içerik zenginliğiniz ile orantılı. Elbet bir gün bitecek türde içerikler vardır. Bunları geniş zaman yaymak lazım. Yani kısaca izlenecek yolu da kendi yoğunluğunuza göre belirlemelisiniz. Sürekli içerik yazarak, ileri tarihli yayınlama ayarlarını da yapabilirsiniz. Bu size tekrar inceleme avantajı da sağlar.

wmaraci
wmaraci

MakaleAkademisi MakaleAkademisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 171 / 72
  • Ticaret 8, (%100)
kesinlikle kaliteli içerik eklenemeniz gerekir, bununda belli kuralları var içeriğinizin keyword kelimeler de içerimesi gerekir isterseniz ahrefs raporu ile beraber belli ücret karşılığında yardımcı olabilirim

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Standart gitmeniz gerekmiyor. Ne kadar çok kaliteli içerik üretirseniz o kadar iyi sizin için. Bir avukat sitesine çalışıyorum şuanda günde en az 7 içerik girişi yapılıyor.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

wordpress4love wordpress4love Anahtar Teslim Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci, Wordpress
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 20 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Bir yerde okumuştum. Makale giriş sayınız Google'ın pek de umrunda değil. Önemli olan sıklığı. Yani düzensiz onlarca içerik girmektense her ay aynı gün aynı saatte 1 tane makale girmeniz, Google'ın gözünde daha değerlidir. Bu Youtube algoritmasında da böyle yanlış hatırlamıyorsam. Düzenli ve planlı şekilde içerik girerseniz, daha fazla etkileşim alırsınız. Ve tabi ki diğer hocalarımın dediği gibi, kalite çok önemli. Kalitesiz içeriği istiyorsanız saniyesine kadar aynı sıklıkta girin, bir önemi olmayacaktır.

Anahtar teslim Wordpress site kurulumu.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Ben yeni sitelerde 2 güne 1 içerik girerek başlıyorum. Ilk 10 içerikten sonra günde 1 içeriğe geçiyorum. Eğer konu uygunsa editör fazlaysa günde 2, 3, 4 gibi arttırarak kademeli gidilebilir. Kademeli içerik girişi daha sağlıklı ilerliyor diye düşünüyorum. Günde 2 içerikle ya da günde 5 içerikle olmaz mı? Olur tabi ki günde 5 içerik girerek başladığım projelerde oldu. Bir zararını görmedim.

Diğer arkadaşlarında dediği gibi fazla içerik önemli değil. Önemli olan disiplin. Her gün 15.00 da yazı paylaşıyorsanız her gün 15.00 da paylaşmaya devam etmelisiniz.

Bir aşamadan sonra bunların hiç bir anlamı olmayacak zaten. Google'un indeksleri iyice azalttığı şu günlerde yeni siteler için kademeli içerik girişinin faydalı olduğunu düşünüyorum.

MakaleAkademisi MakaleAkademisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 171 / 72
  • Ticaret 8, (%100)
1 de olabilir 2 de 3 te ama kesinlikle aranan kelimelerde yani keyword kelimelerde ekleyin ahrefs ten yardımcı olabilirim cüzi miktara

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
İlk hafta günde bir.
Sonraki iki hafta iki günde bir.
Daha sonra üç günde bir paylaşabilirsiniz.

İçerikleriniz kaliteli olsun yeter.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al