wmaraci reklam

Yeni site için öneriler?

8 Mesajlar 1.041 Okunma
wmaraci reklam

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba.
Bir icra makaleleri sitesi açtım. Tamamen özgün olan bu sitede her gün yeni bir makale paylaşıyorum. Seo ya uygun şekilde anahtar kelime yoğunluğu ile hazırladığım bu sitede yoast seo dan faydalanıyorum ve her makalede yoast tan iyi cevabını alıyorum.
Şuan için backlink çalışmasına girmedim. Site düzenlemeleri bitti ve 2 hafta kadar önce google a sitemap göndererek index almaya başladım. Magazine tema kullanıyorum. Bir siteden günlük organik arama ile 200 civarı ziyaretçi girişi alıyorum. Ayrıca insta face ve pin ile günlük ortalama 200 kişi çekiyorum.

Bunun dışında sitenin hızlı ilerlemesi ve hukuk alanında dikkat çekmesi için bana ne gibi önerileriniz olur acaba?

Kodlamadan ve seo dan pek anlamam. Araştırmalara göre ilerlemeye çalışıyorum. Bana verebileceğiniz tavsiyelerin ilerleyişime ışık tutacağına inanıyorum.

Şimdiden çok tşk ederim.

İcra Takip Uzmanı
wmaraci
reklam

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Ziyaretçilere soru-cevap imkanı tanırsanız makale altında sitenize ilgi daha da artacaktır diye düşünüyorum. (Bir bilene hep bişey sormak isteriz malum, bunun da ücretsiz olmasını severiz)
murattanbay bhdstandart

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Storyman üstadım tşkler. Yoruma teşfik ediyodum ama soruya teşfik edeyim madem.
Storyman

kişi bu mesajı beğendi.

İcra Takip Uzmanı

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Bu gibi hukuki durumlara insanlar çok fazla hakim değiller. Bunun için bilgilendirici bir site olmuş olması güzel. Zaten biliyorsunuz hukuknet var. Güzel bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Yazılardan ziyade ya forum yada soru cevap şeklinde ilerlemeniz iyi olur. Elbette soru geldikçe anlık cevap verebilecek, anlık olmasa da çok fazla uzun vadede olmayacak şekilde cevap verecek bilgili bir ekip oluşturmanız gerekli. Bu yönünü düşünürseniz elbette birileri entegre olacaktır.

Yazmaya devam edin, alanınız okyanus gibi. Konu bol. Seo yönünden değerlendirme yapalım bir yazı linki gönderirseniz. ya da buradaki makaleyi okuyup kendinizde yapabilirsiniz.

Backlink olayına gireceğinize daha dinamik bir yöntem var. Sitenin Sidebar ya da footer a ekleyeceğiniz bir widget ile RSS Feed alabilir ve sizde verebilirsiniz. Böylece yeni her iki tarafta da yeni konular girildikçe dinamik backlink sahibi olmuş olacaksınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
enerjiveguc değerli yorumun için tşk ederim. Tek amacım var o da forum karmaşası yerıne bir düzen içerisinde haber portalı tadında bilgi aktarımı sağlamak. Hal böyle olunca kişiler siteye bağlılığını illa ki gösterecektir.
İnanırmısınız düzen konusunda o kadar hassasım ki az kullanılan etiketlerin bile google da düzenli görünmesi için başlıklar giriyorum.

Evet soru cevap konusuna ağırlık vericem ve bu derya deniz sektörde iddialı olmalıyım.

İcra Takip Uzmanı

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

bhdstandart adlı üyeden alıntı

enerjiveguc değerli yorumun için tşk ederim. Tek amacım var o da forum karmaşası yerıne bir düzen içerisinde haber portalı tadında bilgi aktarımı sağlamak. Hal böyle olunca kişiler siteye bağlılığını illa ki gösterecektir.
İnanırmısınız düzen konusunda o kadar hassasım ki az kullanılan etiketlerin bile google da düzenli görünmesi için başlıklar giriyorum.

Evet soru cevap konusuna ağırlık vericem ve bu derya deniz sektörde iddialı olmalıyım.

Etiket kullanmaktan kaçınmayın... Ama konuları birbirine bağlayıcı etiketler olmasına çok özen gösterin. Örneğin, bir konut uyuşmazlığı hakkındaki konuya gidip çayır çimen tarla etiketleri girmeyin. konuttaki sorun ne ise, çözüm aşamasında hangi aşamalardan geçilmiş ise o aşamaları kullanmaya dikkat edin. mesela aynı konut sorunu için temel sorunlar ne olabilir, tapu kaydı, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi düşünün. Bunları diğer bir dükkan sorunu içinde kullandığınızda makale zincirini oluşturmaya başlamış olursunuz. makaleyi etiket çöplüğüne çevirmeyin yeter.

MakaleAkademisi MakaleAkademisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 171 / 72
  • Ticaret 8, (%100)
kaliteli içerik için öncelikle keyword kelimeler ve aranma hacimleri önemli ve makale içinde de bunlara yer vermeniz gerekiyor, size ahrefs raporu ve nasıl yazılması gerektiği ile ilgili çalışma hazırlayabilirim belli ücret karşılığında( seo ya uygun olarak)

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
1- Soru cevap yapmanız faydalı olur.
2- Sizinle alakalı forumlara üye olup sorunların altına cevap olarak 3-5 cümle yazarak ilgili içeriğinize yönlendirme yapabilirsiniz.
murattanbay

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al