wmaraci reklam

Siz Olsanız Hangi Yazılım Türünü Önerirdiniz ?

4 Mesajlar 705 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ucikibir Ucikibir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Yazılıma başlamakta kararlıyım fakat hangi alandan başlayabileceğimi hiç bilmiyorum bu konuda da çok tecrübesizim. Forumdaki arkadaşlarımızın engin tecrübelerinden yararlanmak isterim. Web yazılımı mı önerirsiniz yoksa mobil yazılımı mı ? Beni bu konuda aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Ne yapmak istediğine göre istediğin alanı seçebilirsin. Burada "ne yapmak istiyorsun" önerimim sebebi başlangıçta karşılaşacağın zorluklardan dolayı hemen pes etmeni zorlaştırsın diye öneriyorum.

Not: ortalama denecek düzeyde ingilizcen yok ise, öncelikle ingilizce öğren.

Decatos Decatos Software Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, öncelikle web yazılımı ve mobil yazılım seçme hakkı tamamen sana kalmış bir durumda çünkü her iki alanda oldukça aktif iş alanı. Dil konusuna gelecek olursak hemen hemen her dil ile her türlü programlamayı yapabilirsin. Fakat şunu söylemeden de geçemeyeceğim hangi dil ile çalışırsan çalış ne tür yazılım yaparsan yap hayatında mutlaka JavaScript ile karşılaşacaksın. Bu mobil yazılım olsun, web yazılım olsun, front-end ve ya back-end olsun hatta ve hatta IOT olsun hepsinde JavaScript ile karşılaşacaksın. Benim sana tavsiyem öncelikli olarak JavaScript öğrenmen bazı yanılgılar var JavaScript nedir ki 2 saatte öğrenilir gibi bu yanılgılara asla kapılma JavaScript derya deniz bir dildir. Şimdiden sana başarılar diliyorum.

Defacer Defacer 🚀Wordpress Hizmetleri🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 105 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba hocam oncellikle hangi alanda daha iyi hissediyorsanız kendinizi oyun yapmak mı veya bi masaüstü programı yapmak veya site yapmak tasarlamak giibi

🚀Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀 Kurulum - Türkçeleştirme A'dan Z'ye 7/24 Hizmet ve Destek! ✅
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al