wmaraci reklam
lidertakipci

Kadınlarımıza uzanan eller kırılsın destek lütfen!!!

6 Mesajlar 667 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

rebelboy1978 rebelboy1978 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar merhaba.Konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum ve sizden destek bekliyorum.Belki aranızda yardımsever birileri olayı ulusal düzeye taşıyabilir. ( ekşi vs )

Antalya Konyaaltında bir kadın ve 12 yaşındaki kızını tecavüzle tehdit eden 6 mafya bozuntusu üçkağıtçı,**************lar ( 2 kişiyi şifahen tanıyorum çok kişinin canını yaktılar ) yanlarına devletimizin Jandarmasını da alıp bu anne kızı evlerinden ediyorlar ( uzaklaştırma kararı olduğu halde )

T24 haber yapmış,facebookta paylaşmış kadıncağız. Benimde bir annem ve 5,5 yaşında bir kızım var. Lütfen duyarlı olalım ve heryerde paylaşalım ricam. Facede jandarmanın yanına kadına saldırma videoları vs var,ben acemi olduğum için kopyalayamadım. Yardımlarınız için teşekkürler dostlar

Haber Linki : https://t24.com.tr/video/antalya-cakirlar-da-suc-cetesi-iddiasi-bir-kadin-kiziyla-birlikte-tecavuz-ve-olum-tehditleri-aliyor,34175

Facebook uzun videoların olduğu hesap : Anne Kızın Mutfağından

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Samimi olarak duyarlılığınız için sağolun. Polis ve Jandarma tutukluyor alıyor savcılık tutuklama talebiyle gönderiyor ama adliyenin kapısından sırıtarak geri çıkıyorlar bilmem anladınız mı...

aspetbiebs aspetbiebs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 210 / 77
  • Ticaret 13, (%100)
Şikayetçi olup adaletin tecelli etmesini beklemeliler

fthdgrmnci fthdgrmnci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 10 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kadınlara şiddete hayır fakat erkeklere hayır değilmi? Anlattığınız konu için demiyorum fakat onca boynuzlanan asamlar? Çocuğunun kendinden olmadığını ögrenenler? Bence bu kadına siddet olayını iyice saçma yerlere çektiniz. Kadına değil, insana şiddete hayır!

wmaraci
wmaraci

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

fthdgrmnci adlı üyeden alıntı

Hocam kadınlara şiddete hayır fakat erkeklere hayır değilmi? Anlattığınız konu için demiyorum fakat onca boynuzlanan asamlar? Çocuğunun kendinden olmadığını ögrenenler? Bence bu kadına siddet olayını iyice saçma yerlere çektiniz. Kadına değil, insana şiddete hayır!

Son yazılan cümleye katılıyorum ama boynuzlanma, çocuğun başkasından olma meselesiyle cinayetlerin ne alakası var ? Kendi kendine mi yapıyor kadın onu ? Başka bir erkek tarafından. Erkek aldatır da kadın aldatamaz ne demek oluyor ? Konuyu farklı yerlere çeken kim tekrar düşünmek lazım.

fthdgrmnci fthdgrmnci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 10 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
dikkat ettiğisen ben kadın aldatamaz, erkek aldatır gibi bir cümle kullanmadım. demek istediğim madem birşey savunuluyor, sadece kadın hakkı değil erkeklerin hakkıda savunulsun. ben kadın hakkı diye ortalıkta dolaşan erkeklere pek iyi niyetli bakmıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al