wmaraci reklam

100.000.000TL ikramiye size çıksa napardınız ?

18 Mesajlar 1.798 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Hayallerimi gerçekleştirirdim.

wmaraci
reklam

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Şututgart a basardım. Etti mi sana 300.000.000 bu paranın bir miktarıyla da sosyal medya sitesi kurardım, feysbğuka diz çöktürürdük hep beraber. Diğer kalanıyla kripto para alırdım. Gel görelim ki ikincisini bir miktar yapsamda ilki zor
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Hahaha aklıma ne geldi. Saçma ne kadar youtuber ya da yayıncı varsa piyasadan silerdim. Ee nasıl olsa milyarder olmaya yaklaşmışız biraz nazımız ricamız geçer herhalde

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Bir ev araba gerisi faize 😀😀

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sewkii sewkii God is love. Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
1'er milyondan belli semtlerden 30 daire satın alırdım, daire başı en düşük 1.500 tl kira getirsin. Ay'da 45 bin tl yattığın yerden gelir. (Bütün paranın bitme ihtimaline karşılık ek bir gelir yolu bırakılmadır.)

Geriye Kalan 54.745.762,71 TL 'nin 24.745.762.71 TL'si ile lüks restorant açardim 2 veya 3 tane, ay'da 3 restorant'tan toplam 1 milyon tl gelir gelse en kötüsü 500 bin tl diyelim buda en kötüsü yalnız :) ev+restorant gelirleri ay'da 545 bin tl en kötü ihtimalli

Geri kalan 30 milyon'un 10 milyonunu devlet bankasında faize koyardım. Paranın devlet tarafından güvence altında olması daha mantıklı, bu da ay'da 20 bin tl getirir.
Aylık toplam kazanç ev+restorant+banka faizi toplam en kötü ihtimalli 565 bin tl

Evet burası kendimi en düşük ihtimalli aylık getiri fiyatla garanti altına alma projem.. ve işler iyi giderse vs vs en kötü 6 sene sonra'da 100 milyon tl'yi aborti etmiş olurum.. Sadece buradaki işlerle.. Ev, restorant ve faiz

Geri kalan 20 milyon TL'nin 5 milyon'u lüks 1 daire alırım.

Geri kalan 15 milyon TL'nin 2-3 milyon tl si ile 1 veya 2 adet araba alırdım.
Geri kalan 12 milyon TL'nin 5 milyon'u ile burs verir, yetimhaneye bağışlardım.
Geri kalan 7 milyon TL'yi de nakit olarak bekletirim, harcamalar vs vs..

Evet bu şekilde bir ilerleme yapardım. Yani kısacası 100 milyon tl'nin vergisi düşüldüğünde elime geçen parayı değerlendirme projem böyle olurdu ve emin olun bunlar sizi, o 100 milyon tl'den daha zengin yapardın, yani kendinizi parayla değil de elinizdeki değerlerle zengin hissedersiniz veya ben böyle hissederim :)

GADS GADS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ....
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
çıkmaz

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Şöyle bi yorumlara baktım da çıkmasa daha iyi. 100.000.000 kazanmış adam daire alıyor 1500 kira derdinde hala 😀😀
SenolK

kişi bu mesajı beğendi.

theberat theberat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
100M cepte diyelim. Öncelikle Türkiye'den Amerika'ya göç ederek ülkede 1-2 yıl boyunca İngilizcemi bir açılış konuşması yapacak kadar geliştiririm. Gelişme tamamlandıktan sonra silikon vadisine giderim. Yatırım isteyen, geleceği olan projelere göz atarım. Baktım 1 yıl yatırım yaptım fakat hiçbiri tutmadı. Bir şirkete ortaklığa girerim. O şirkete ortaklığa girmeden önce, akrabalarıma belirli bir miktarda hisse aldırırım. Ben hisseye ortak olunca uçacak hisse çünkü.. Sonra varı yoğu değil de şöyle 20M basarım şirkete. Ondan sonrası sabit gelir olacağı için hayalimde ne varsa onu yapmaya çalışırım. Aynı litosferde bulunup göremediğim şeyleri görmek isterim. Düşünsenize o televizyonda falan resimlerini gördüğünüz yerler eğer paranız olursa size en fazla 6 saat uzaklıkta. Benim çok içim acıyor bu konuda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al