MULTİ KONU

https://www.youtube.com/watch?v=VMztKKj1D9c&feature=emb_title

[CENTER]

BilalBayar adlı üyeden alıntı

İyi satışlar dilerim, güzel kalemi vardır.

dzzalfa adlı üyeden alıntı

Daha önce çalışma fırsatım olmuştu, tavsiye ederim. Hayırlı işler :)

GoogleDevMaster adlı üyeden alıntı

5 ayri siteme yazdirdim @Arinars; gibi yazanı görmedim...acikcasi okadar kisiye makale yazdirdim hepsi spinci ve ceviri yaparak sattilar bana... kesinlikle yüzde yüz arastirarak yapiyor ...isini severek, verdiginiz paranin karsiligini veriyor, kesinlikle taviye ederim..

Producerr adlı üyeden alıntı

Daha önce çalışmıştık memnun kaldım, arkadaşı tavsiye ederim. ^_^

SerhatFamilyy adlı üyeden alıntı

Kendisi bu sporu cidden yapıyor ve bence bu işin vakkosu :) Başarılar dilerim @Arinars;

Risque adlı üyeden alıntı

Bir süre önce kendisiyle içerik üretimi konusunda çalışmıştık. Forumdaki redaksiyonundan ve akıcı üslubundan da anlaşılabileceği üzere son derece kaliteli, titiz metinler hazırlıyor. Yakın zamanda planladığım bir projem için de içerik sunumunun yanı sıra editörlük hizmeti de satın almak için kendisiyle iletişime geçmeyi düşünüyorum, ayrı bir konu açmış olmasından mutluluk duydum. En kısa süre içerisinde iletişime geçeceğim. Bol kazançlar dilerim.

Judith adlı üyeden alıntı

Siparişini vermiş olduğum tanıtım yazılarından gayet memnun kaldım. İyi çalışmalar.

KriyusMB adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı yazdırıldı. Hızlı ve özgün 2. sipariş verildi.

FeyyazAdatepe adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı yazdırıldı hızlı ve özgün.

Pold adlı üyeden alıntı

Geçmişte çalışma fırsatımız oldu,araştırarak yazan birisi gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz :)

Dr.SEO adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı hizmeti alındı. Hızlı ve akıcı bir hizmet sunuyor. Tavsiye edeceğim bir makale yazarıdır.

UKHosting adlı üyeden alıntı

Merhaba.

Arkadaşla daha önceden çalışmıştık, işinde gayet başarılı. Herkese tavsiye ederim.

Bubi adlı üyeden alıntı

Bu şekilde kaliteli yazım bilgisi ve konuya yaklaşımı başka bi yerde bu fiyata sağlayamazlar. Kendisine ilgisi ve bilgisi için teşekkür ederim. Kesinlikle tüm yazım işlerim için sizinle çalışacağım.

depresionist adlı üyeden alıntı

Bir adet 1000+ kelime içerik yazdı. Yazım dili ile gerçekten kaydadeğer içerikler üretebileceğini gösteriyor. Tavsiye ederim.

alicanbaskirkan adlı üyeden alıntı

Kendisinden makale aldım, an itibariyle okuyup buraya referansı olarak yazıyorum. Devamlı çalışmak isterim kendisiyle, kendisine motivasyon olması amacıyla da ilettiğim gibi muazzam bir kaleme sahip. Tebrikler

yusufkaraoglan adlı üyeden alıntı

11 adet makele yazdirildi. Gercekten anlasilabilir bir kardesimiz.Memnun kaldim tavsiye ederim

beyazkuzgun adlı üyeden alıntı

wikipedia için yazı yazdırdım gayet iyi

BUKAN adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile ikinci kez çalıştık ve gayet memnunum. Çalışmaya devam edeceğim. Tavsiye ediyorum.

Haberportalim adlı üyeden alıntı

Düzenli olarak kendisi ile çalışmaktayız. Gözünüz kapalı yazılarınızı teslim edip kahvenizi rahatça yudumlarken kendisi Profesyonel bir şekil de yazılarınızı yazıp size teslim eder.

bebekforum adlı üyeden alıntı

@Arinars; helal olsun. Çok güzel bir iş çıkartmışsın. Tebrik ediyorum seni ben normalde değişik makale yazarları ile çalışırım. Bundan sonra seninle çalışacağım devamlı... Tebrikler

denden adlı üyeden alıntı

Hızlı ve güvenilir biçimde makale hizmeti veriyor. İşleri ve yolu açık olsun :)
makaleler alındı.

ikincieldeguven adlı üyeden alıntı

iki makale yazdırıldı. kalemi güzel biz memnun kaldık. çalışmaya devam edeceğiz.

imajcozum adlı üyeden alıntı

1 adet makale alındı. Gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.

mertcanberge adlı üyeden alıntı

Online manav projemiz için tanıtım yazısı yazdırıldı. Oldukça başarılı ve hızlı teslimat. İşini severek yapan insanlar her zaman desteklenmeli. Teşekkür ederiz.

SaDoSa adlı üyeden alıntı

10 adet 200 kelime makale siparişi verildi.

Cankat adlı üyeden alıntı

Arkadaşa toplu makale siparişi verildi, bundan sonra kendisiyle düzenli olarak çalışmayı düşünüyorum.

Simulakra adlı üyeden alıntı

5 adet makale sipariş verdim, kısa sürede elime ulaştı ve çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. Düzgün, kibar, anlayışlı ve sabırlı bir arkadaş.

SaDoSa adlı üyeden alıntı

10 Adet makale siparişi verdim 24 saatte teslim edildi yazım dili ve kalitesi süper güvenle sipariş verebilirsiniz.

ACS adlı üyeden alıntı

Toplu makale siparişi verdim,çok başarılı.Çalışmaya da devam ediyoruz.Eline sağlık...

Tsubaki adlı üyeden alıntı

toplu makale yazdırıldı, gayet başarılı, tesekkurler.

nokie adlı üyeden alıntı

Teslim aldım, çok teşekkür ederim :)

Uzun zamandır yazdırdığım en kaliteli makalelerden olmaya aday gerçekten. Çok memnun kaldım.

Kaleminize, elinize sağlık. Tekrar çalışmak dileğiyle.

TahaSelim adlı üyeden alıntı

Kendisi ile yaklaşık 4 aydır çalışıyoruz. Çok kıymetli işler çıkarıyor, çalışmaya devam ediyoruz.

nokie adlı üyeden alıntı

Makale yazımı için ikinci kez çalıştık kendisiyle, çok memnun kaldık.

Makale yazımında profesyonel anlamda bu forumda karşılaşabileceğiniz nadir kişilerden biridir.

Kaleminize, elinize sağlık. Tekrar çalışmak dileğiyle.

By_vezir adlı üyeden alıntı

Finans sitem için sipariş geçmiştim, makalelerimi teslim aldım. Hit alabilecek başlıklar belirleyip bu başlıklar üzerine iyi içerikler ortaya çıkardı arkadaş. İşini hakkıyla yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim. Tekrar çalışacağız.

Byismail adlı üyeden alıntı

Kendisi ile ilk etap için 10 adet makale anlaşması yaptık, işi gayet temiz bir şekilde zamanında yaptığı için teşekkür ederim.

VektorMedya adlı üyeden alıntı

Kendileri ile uzun süredir çalışıyorum, hatta farkında olmadan çok daha öncesinde de kaleminden faydalanmışım, çok iyi niyetli ve işine çok bağlı, müşterilerini memnun etmek için çok uğraş ve araştırmaları için çok emek verdiğini empati yaparak ve günün sonunda ortaya çıkan işten anlayabiliyorsunuz, kendileri ile kesinlikle çalışmanızı öneririm, sizi yarı yolda bırakmayacak tam tersi o yolun bir parçası olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Teşekkür ederim verdiği emeklerden dolayı :folded:

canberkyetkin adlı üyeden alıntı

Çalışmaktan çok memnun kaldım. Çok keyifli bir içerikti. Sık sık çalışmaya devam edicem. Teşekkür ederim ����

fatihsanliturk adlı üyeden alıntı

Bir aydır kendisi ile çalışıyoruz. Kalemi mükemmel Türkiye'nin en iyi estetisyenleri ve Türkiye'nin en büyük klinikleri için makaleler üretiyor. Teşekkür ederim

emrears adlı üyeden alıntı

100 adet içerik, sitemizin kurumsal hakkımızda sayfaları, blog sayfamız da dahil olmak üzere bütün içerik üretimi kısmını kendisine devrettiğimiz için çok mutluyuz :)

Her zaman ulaşılabilir, kalemi akıcı, işi zamanında teslim eden birisi. İçerik üretimimiz emin ellerde :)

ukakac adlı üyeden alıntı

Kendisiyle hem Türkçe hem de İngilizce araştırma gerektiren teknik içerikler için çalışıyoruz.
Uzun soluklu çalışmayı planladığım kaliteli ve güvenilir bir arkadaş.

SocialPack adlı üyeden alıntı

Makale hizmeti aldık çok naif ve işinin ehli birisi. Ayrıca yazı girişini de yaptı kendisine teşekkürler
İyi çalışmalar

aselsoft adlı üyeden alıntı

Makale alımı yapıldı, arkadaşın kalemi gerçekten çok iyi. Devamlı çalışma yapacağız.

MitiSen adlı üyeden alıntı

Bugün anlaştık ve bugün teslim aldık yazımızı.Çok hızlıydı ve tam ihtiyacımıza yönelikti.Çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim O:)

logopedist adlı üyeden alıntı

Makale çalışması yaptık. Gayet iyi niyetli bir arkadaş. Sentaktik yapıları gayet güzel ve yerinde kullanmakta. İnşallah devamı gelecek bizim çalışmalarımızın.

wampH adlı üyeden alıntı

Kaliteli ve özgün içerikleri belirtmiş olduğu tarihte teslim etti. Hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

kadirkilic adlı üyeden alıntı

yazarlık konusunda kendisine güvenmenizi tavsiye ederim arkadaş işinde çok başarılı teşekkür ederim

bitGAMER adlı üyeden alıntı

Makale yazdırıldı, iyi iş çıkardı kalemi kuvvetli birisi. Tekrar çalışacağımızı düşünüyorum

tekdogan adlı üyeden alıntı

Makale hizmeti alındı gayet kaliteli düzenli çalışacağız

Umbsk adlı üyeden alıntı

Kendisiyle çoook geç tanışmış olsakta bundan sonra peşini bırakmayacağım bir yazar kendisi. Hızlı ve güvenilir içerik konusunda bu işin uzmanı diyebilirim :)
Teşekkürler

djakdeniz adlı üyeden alıntı

A+++ Kalite gerçekten ellerine saglık. 50 blog makalesi 10 web sitesi içerigi alındı çok ilgili ve hızlı..

SeaMs adlı üyeden alıntı

Önemli bir kaç siparişimi çok kısa sürede teslim etti. Hızlı ve güzel bir çalışma çıkardı. Ayrıca fatura kesebilmesi çok büyük bir artı benim için. Teşekkürler. :folded:

VektorMedya adlı üyeden alıntı

İçerik üretim çalışması için anlaştık (x.xxx) belirttiği tarih içerisinde büyük özenle hazırladığı ve araştırmaktan çekinmeden ürettiği içerikleri teslim etti, çok teşekkür ediyorum kendisine. Kendisine her sektör ve kategori için içerik üretimi konusunda güvenebilirsiniz. Sonra ki çalışmalarımızda görüşmek üzere, kolay gelsin.

dgngns adlı üyeden alıntı

Kaliteli yazar. Kendini tekrarlayan gereksiz cümleler kurmuyor. Sade ve güzel anlatıma sahip.

ErtanTaskin adlı üyeden alıntı

Başlık, birkaç anahtar kelime ve içerik hakkında bilgilendirdim ortaya çıkan içerikler gerçekten harika :folded:Araştırılıp bilgi edinilmiş bir şekilde yazılmış olması beni ayrıca mutlu etti, beklediğimden daha fazlasını aldım. *** üzerinde güvenerek çalışabileceğim 2. bir yazar buldum. (y)

Stores adlı üyeden alıntı

geçtiğimiz gün sipariş verdim ve söz verdiği tarihte mükemmel bir makale hazırlamış. İletişim eksikliğimizden dolayı ufak bir revize ihtiyacım vardı onu da kırmadı hemen yaptı. Kendisi ile uzun zamandır tanışır ve sık sık farklı konularda da iş yaparız tekrar teşekkür ederim ellerine sağlık.

dgngns adlı üyeden alıntı

Çok başarılı bir yazar olarak görüyorum. Düzenli sipariş veriyorum kendisine. Bir çok makalesi girişi yaptıktan sonra 24 saat geçmeden ilk sayfada çıkmaya başladı. Teşekkürler.

J0kerr adlı üyeden alıntı

100 adet makale alındı

Vfreaks adlı üyeden alıntı

Kendisiyle 2. kez çalışıyorum. Çok zor bir sektör için 35 adet makale siparişi verdim. 2 günde teslim etti. Araştırmasını o kadar iyi yapmış ki; makalelerin içerisinde teknik ayrıntılara bile yer vermiş. Çok memnun kaldım, teşekkürler.

dnzfeneri adlı üyeden alıntı

Sürekli çalışıyorum . İçeriklerinden hit aldığım ender yazarlardan. Zamanında ve sorunsuz iş teslimi ve ilgisiyle benim favorilerimden.
Hayırlı satışlar dilerim.
[/CENTER]