wmaraci reklam

Taban Fiyatlar Hakkında

61 Mesajlar 10.263 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
Merhaba, herkesin yeni yılı kutlu ve mutlu olsun.

Yeni yıl yeni umutlarla umarım herkese iyi gelir. Olağanüstü bir sene atlattık. Haliyle maliyetler de katlandıkça katlandı. Bu yüzden asgari ücrette enflasyonun üzerinde %21 üzerinde zam oldu ki zaten bildiğimiz gerçek enflasyon bunun çok daha üstünde. Üstelik doların çok fazla yükselmesi forumun ticaretinde önemli rol oynayan bizleri de haliyle zorlamıştır. Kendi sektörüm adına makale taban fiyatlarının 2 tl olmasını önermekteyim. Zira geçtiğimiz yıl taban fiyatlar güncellendiğinde sevgili adminimizin Pasa yorumundan da anlaşılacağı üzere
"Bu sektörde çalışan çoğu üyemiz zaten 1.5TL hatta 2TL'nin altında hizmet vermiyordu. Bu güncellemenin, sektörün biraz daha canlanmasına olanak sağlayacağını umuyorum." Link: https://wmaraci.com/forum/3459732-mesaj1.html

2 tl'yi telaffuz ettiğini görüyoruz. Aslında taban fiyatlar 2.5-3 tl bandında olmalı ki bu sektörde çalışan herkes mutlu olabilsin ama şartlar bunu gerektiriyor maalesef...

O yüzden makale kategorisinde taban fiyatların 2 tl olması halinde sektör rahat bir nefes alacaktır. 2 Tl olamasa da en kötü 1.75 tl olması gerekiyor. Ancak şahsi fikrim 2 tl, 2.25 tl gibi fiyat olması yönünde. Bu şekilde fiyatlandırma olursa eminim sektörün kalitesi de artacaktır.

Makale kategorisi dışında diğer kategoriler için taban fiyat güncellemesi hakkında siz de taleplerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

İyi forumlar...
rimde06 cmcfilm mrdry

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AhmeTahAydin AhmeTahAydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ATAK MEDYA Gen.Müd.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 43, (%100)
Evet arkadaşa katılıyorum. Aslında şu baz alınabilir. Makale taban fiyatlarının son güncelleme tarihini baz alırsak, o günden bugüne kadar fiyatlar ne kadar değişti diye bakacak olursak her şey daha net anlaşılır diye düşünüyorum. Her şeyin fiyatı yükselirken bizim sektörün fiyatları hep sabit kalıyor maalesef genelde, bu durum da bu sektörde profesyonel hizmet verenleri sıkıntıya sokuyor. Konu bizim kazandığımız para da değil. Yazarlarımıza yüksek ücret veremezsek kalifiye elemanları elimizde tutamaz oluyoruz. Sonra da bu durum tabii ki makale kalitesine dolayısıyla müşterilerimize de yansıyor.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
AhmeTahAydin Kalifiye eleman konusunda %100 katılıyorum, serbest piyasayı art niyetli kullananlar yüzünden piyasada dip fiyat fiyatlar üzerinden çalışmak zorunda kalıyoruz ve biz de bu yüzden yazarlara iyi ücret ödeyemiyoruz, taban fiyat ne kadar iyileşirse bizim de ödediğimiz ücretler de iyileşir ve kalite sorunu kendiliğinden çözülmüş olur. Biz gelen makaleleri düzeltip müşteriye yollayana kadar inanılmaz efor sarf ediyoruz. Umarım bu sorun bir an önce çözülür ve sektör hak ettiği yere ulaşır artık...
AhmeTahAydin

kişi bu mesajı beğendi.

gerilink gerilink SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 39 / 1
  • Meslek 1
  • Konum 1
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 155 / 155
  • Ticaret 8, (%100)
Devamlı makale alımı yapan biri olarak söyleyebilirim ki; 1,5tl'ye aldığım yazıları genelde kontrolden geçirip düzeltmem gerekiyor maalesef.

Ülkede her şeyin de fiyatı arttı. Doğal olarak makale fiyatlarının da artması lazım, destekliyorum.
EkipNetwork cagatayguney turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Hizmetleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

khzphotographer khzphotographer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek fotoğrafçı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
kaliteli ve güzel işlerin sürmesi için destekliyorum.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

dlr dlr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek insan kaynakları
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
çok doğru bir tespit, destekliyorum.
omrumdely EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

iosayin iosayin Webn Digital Agency Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Solutions
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 37 / 86
  • Ticaret 12, (%100)
fiyatı artınca kendi belirlediğiniz teslim tarihinde, sorunsuz teslim edecekseniz olsun. başka türlü fark etmiyor ne yazık ki.

EvilBozkurt EvilBozkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Artmalı lakin eminim ki çok ucuzunu arayanlar olacaktır bu da forum dışı anlaşmalara vs sebebiyet verecektir. Halen 1 TL'ye yazı satanları görüyorum çünkü ve daha da ilginci bunları satın alanlar var

enrythink enrythink Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 32 / 56
  • Ticaret 39, (%92)
Wmaracında aktif olarak bende makale yazarlığı yapıyorum ancak asgari ücretin artışı ile beraber taban fiyat 100 kelimesi 1,50 TL yetersiz kalmaktadır. Taban fiyat üzerinden günlük 5K kelime makale içeriği yazacak olsam 75 TL ediyor ve bunuda hafta sonlarıda dahil tam 1 ay 30 güne vuracak olursak 2250 TL ediyor.

Sonuç olarak makale yazarlığında hem klavye kullanarak el yoruluyor, hem bilgisayar ekranına bakarak göz yoruluyor, hem de kafa yoruluyor ve aldığımız ücrete değmiyor. Bu sebepten ötürü de alt, yani taban fiyatın bence 2 - 2,50 TL dolaylarında olması gerekiyor.
EkipNetwork GrafikYazilim06

kişi bu mesajı beğendi.

kadirtpt kadirtpt https://tapreklam.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 17 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Şaka yapıyorsunuz herhalde siz? :) Zaten biz makale fiyatlarında ortalama 100 kelimelik bir makale için taban fiyat olarak 7,5 TL veriyoruz. Bu 1 liralar 2 liralara yapanların da amacını zaten hiç anlamış değiliz. Enteresan enteresan şeyler yapıyorlar. Zaten normal bir firma veya emek verdiğini ve sonradan çöp olmamasını isteyen biri makale satın alırken, bu fiyatlara yaptırıyorsa onda da bir ilginçlik vardır.

TAP Reklam Ajansı ve Dijital Baskı Merkezi https://tapreklam.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al