wmaraci reklam

Taban Fiyatlar Hakkında

61 Mesajlar 10.334 Okunma
wmaraci reklam

Typhonus Typhonus 7/24 Hizmet Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 47 / 48
  • Ticaret 14, (%100)
EkipNetwork yorumumu yanlış anlamışsınız 😊.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
"Ölücüler ne zaman gelecek diyordum" lafınız ile konudaki tüm fikrimi değiştirdiniz gerçekten. Değişmemesinin daha uygun olacağı kanaatindeyim. Arz-talep dengesi ile göz önüne alacak olursak sosyal medya kategorisindeki olaya dönecek taban fiyat 5'lerde iken talep yoktu forum pasifti. Şuan deli gibi ticaret akıyor. Ve taban fiyat düşük.
Mertcan AYJANS Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Millet pm ile 1 liraya yazdiriyor basedemezsiniz bunla

Deneme

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Sozluk sitem icin ozgun bir makale yazmistim.Baska bi sozluk sitesi sahibi de makale siparisi vermis sozde makale yazan kisiye 100.kelimesi 1 Tlden benim makaleyi almis motto falan eklemis bir kac kelime degistirmis bu kisiye vermis.Sonucta herkes degil ama bazilari makalelerin kelimelerini degistirip 100 kelimesi 1 tlden satıyor.Makele yazmak o kadar kolay degil hakki da fazlasiyla olmalidir

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
wmaraci

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Dün freelance platformlarında 100 kelimesi 0.50 kuruş'dan tanıtım yazısı yazdırmak isteyen birini görmüştüm. Ücreti de yarısı iş başında yarısı iş sonunda şeklinde.
Genellikle ajans'lar bu tür rekabetleri sevmekte ve bu tür ücretlendirmeler hoşlarına gidiyor işin doğası gereği.

Ben derimki wmaracı adminlerimiz bir karar alıp minimum 2.5 veya 3 lira bandı üzerinden 100 kelimelik bölümü ilanlarda sabit tutsunlar. Gerisi makale yazarlarının müşterilerle birebir anlaşmasına bağlı kalsın.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
Ozi Bir cümleyle fikriniz tümüyle değişmez, zaten fikriniz veya isteğiniz bu yöndeydi. Gocunmadım ama cevap veriyim demek derdinde olduğunuz için bu şekilde yazıyorsunuz. Sizin dediğiniz gibi pasiflik-aktiflik durumu olsaydı geçen sene fiyatlar arttığında da bu durum yaşanırdı ki burası bahsettiğiniz kategori değil.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
EkipNetwork Konuda bahsedilen sektör ile alakalı bir ticaretim olmaz, ne makale yazarım, ne yazdırırım. Sorun şu ki tarafsız birinin yorumuna saygı duymak yerine direk eleştirme çabasındasınız. Sizden ricam önce bu fikrinizden kurtulun sonra sektör sorunlarını ele alın. Zaten kaliteli makale yazdıracak olsam kesinlikle 100 kelimesi 1tl'den çalışmam. Ama peyder pey düşünmek gerekirse herkesin bütçesi kadar makul ticaret diyorum. Yine bir örnekte şu şekilde vereyim. Bionluk sitesinden 10tl'ye de logo yapan var 2500tl'ye bunu yaptıran insanlar az çok ne elde edeceğini bilir. Sığ fikirli düşünmek yerine global düşünmek gerekirse kısıtlama ticareti olumsuz etkiler. Önceden damlayan işiniz komple durma seviyesine gelmemesi için bunları söylüyorum yoksa istediğiniz olsun benim açımdan sorun değil.
Mertcan Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

blackcode016 blackcode016 Wm ARACI Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Üretici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 36, (%100)
Kesinlikle katılıyorum. Bu konunun burada duyarlılıkla dile getirilmesi çok mutlu etti. Ben de şahsen satışlarımı 2 TL'ye çekmek durumunda kaldım. Fakat ne yazık ki, sanki yazıyı oluşturan kişinin yaşam şartlarının, yazıyı talep eden kişiyle aynı olmadığı düşünülüyor olsa gerek ki, 2 TL fiyatımı görenlerin (bu işi nacizane 6 senedir yapıyorum ve kesinlikle çıkardığım işlerin arkasındayım) ''Biz daha uygun fiyat arıyoruz'' şeklinde dönüşleri oluyor.
Bir de günün popüler deyimi var, birkaç kişiden son dönemlerde duydum: ''Pandemi şartlarında bu iş bulunmaz nimet'' minvali, sözüm ona sanki büyük bir fırsat kapısı açıyor havalarında, fiyat tekliflerine vermiş olduğum yanıtı beğenmeyip beni dip fiyattan yazmaya zorlamaları oldu.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

iverson2 iverson2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Müzisyen,Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Söylediğimi kimse yanlış anlamasın ama 100 kelimelik bir yaratıcılığın bedelinin 1.5 TL olması köleliktir. En az 3 TL olmalıdır. 1.5 TL fiyat çekenlere cevap bile vermiyorum. Zira köle değilim

Musa Musa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 58 / 36
  • Ticaret 7, (%100)
benim görüşüm arkadaşlar tban benim için uygun alan için taban uygun iken yazan için uygun olmayabilir ama adı üstüne bu taban fiyat bunun altına inemezsin ama üstüne yazan arkadaşlara kimsenin lafı yok.Verilen hizmetler ortada 5tlye yazıp yanlışlarla dolu makalelerde var 1.5tlye çok iyi makalelerde var.Bu piyasada taban fiyatı uygun görüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al