wmaraci reklam

Taban Fiyatlar Hakkında

61 Mesajlar 10.287 Okunma
wmaraci reklam

sinsadze sinsadze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Oyuncu, makale yazarı, barista
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Makale fiyatlarında taban fiyatın 2 TL olması gerektiğini düşünüyorum. Tabii herkes aynı kalitede yazmıyor. Fakat taban fiyat uygun baraja çekilirse en azıdan kalitenin de biraz artaağını düşünüyorum. Herkesin nasıl bir berberi var ise, makale ihtiyacı olan alıcıların da bir makale yazarı oluyor zamanla... Düzenli çalışıldığı sürece bence kalite problemi de ortadan kalkacaktır.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

UzmanEditor UzmanEditor SEO & E-Ticaret & WEB Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uzman Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Makale fiyatını istedikleri kadar revize etsinler. Ayrıca taban fiyat uygulaması saçma. taban fiyat arttığında makale kaliteli mi olacak :)

SEO & E-ticaret & WEB

ademaydogan ademaydogan www.seoajani.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo-Tanıtım Yazısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 110 / 109
  • Ticaret 37, (%97)

kadirtpt adlı üyeden alıntı

Şaka yapıyorsunuz herhalde siz? :) Zaten biz makale fiyatlarında ortalama 100 kelimelik bir makale için taban fiyat olarak 7,5 TL veriyoruz. Bu 1 liralar 2 liralara yapanların da amacını zaten hiç anlamış değiliz. Enteresan enteresan şeyler yapıyorlar. Zaten normal bir firma veya emek verdiğini ve sonradan çöp olmamasını isteyen biri makale satın alırken, bu fiyatlara yaptırıyorsa onda da bir ilginçlik vardır.

Nerede veriyorsunuz bu ücreti. Ben size istediğiniz kadar yazarım 😂

kingdisco360 kingdisco360 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Şair
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 18 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
İnsan emeği hiçe sayılarak sömürülmemelidir.Destekliyorum
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)

Yakut adlı üyeden alıntı

Herkesin fikrine saygım var, ancak her sene taban fiyatı zam konusunu açmanızdan usandım. En son taban fiyatlarını 1.5 yaptınız, fakat yazar arkadaşların çoğunluğu 1,5 TL dahi hak etmiyor! Diğer arkadaşın söylediği gibi her iş de yok kaza yaptım yok bilmem ne! Bu sebeple Tanıtım yazılarını artık *** üzerinden alıyorum. Bu soruya yanıtım olarak "Kesinlikle taban fiyatı yükselmesin hatta taban fiyatını siliniz. Her işin ehlisi kendi emeğinin karışlığını kendisi belirlesin.

Her sene zam konusunun açılma sebebi her sene %20 enflasyon olması ve her şeye zam gelmesi olabilir mi? Yazarlar taş yemiyor onların da giderlerinin fiyatı arttı 1 senede. Zam istemek onların da hakkı.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

Fuhrer Fuhrer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

kadirtpt adlı üyeden alıntı

Şaka yapıyorsunuz herhalde siz? :) Zaten biz makale fiyatlarında ortalama 100 kelimelik bir makale için taban fiyat olarak 7,5 TL veriyoruz. Bu 1 liralar 2 liralara yapanların da amacını zaten hiç anlamış değiliz. Enteresan enteresan şeyler yapıyorlar. Zaten normal bir firma veya emek verdiğini ve sonradan çöp olmamasını isteyen biri makale satın alırken, bu fiyatlara yaptırıyorsa onda da bir ilginçlik vardır.

7,5 TL den vazgeçtim 5 TL ye çalışabilirim madem öyle. 3 yıl da zam istemem :D Türkçe dilinde yazıyorum. İçeriklerim son derece profesyoneldir. Herhangi bir örnek içeriği ücretsiz yazdırarak görebilirsiniz.
Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

Boraty Boraty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** R**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
piyasada 100 kelime 1 lira ücretlendirme ile yazdığım zamanları hatırlıyorum. her şeye zam gelir, her işin değeri artar biz içerik üreticileri yerimizde sayarız. hala 1.50 civarını arayanlar var. taban 1.75 dememize rağmen :) kaldı ki inanın 1.75 bile seo uyumlu, profesyonel ve akıcı dil ile yazılan makale için az.

LordSalindor LordSalindor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
3 TL Olsun kardeşim kalite tesadüf değildir. Emek verende para verende mutlu olur bu ücretle

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
makale işi biraz göreceli bir iş. iyi makale çıkarana iyi fiyat verilmesi de normal. zaten toplasan 2000 kelimelik literatür ile de yazılan makalenin ne kadar verimli olacağı da muamma. makaleyi yazan kişilerin bilgi seviyesi çok önemli. en azından dilbilgisine ne kadar hakim oldukları.
makale fiyatlarında taban fiyat belirlenmesinin aslında bir mantığı yok. en mantıklısı popüler yazarlardan nitelikli makalelerin alınması o zaman ucuz makale yazanlar otomatikmen silinecektir. kalite kazansın...

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl

nehuber nehuber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç 2 liraya makale yazmadım. Harcayacağım internete, emeğe değmez. Sahiden her kelimesine değdi diyecek, yazdığım konunun kısa sürede hakimi olarak yazılarımı teslim ediyorum. Bu makale taban fiyatlarını belirleyen kişilerin kimi, nasıl baz aldığı çok gülünç. İşin işsizlik boyutu bile düşünülse limon satarak para kazanmak daha kolay ve daha kestirmedir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al