wmaraci reklam
lidertakipci

Pes etmek üzereyiz. E-ticaret sitemiz bir türlü trafik almıyor

14 Mesajlar 1.852 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zamang69 zamang69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek web girişimcisi
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Zaman ayırıp yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Genel eksiklik olarak tekerlekli sandalye fiyatlarının yazılmaması söylenmiş. Bu konuda şu bilgiyi vereyim.
SUT (sağlık uygulama tebliği) kanunu gereği medikal ürünlerin (akülü tekerlekli sandalye) internet ortamında onlayn satışına yasak getiirlmişti. Bu yasak 6-7 yıldır devam ediyor. Çok yakın bir zaman önce bu yasak kalktı. Çoğu medikal firmada henüz fiyat yazılmadı. bakınız https://goldmedikal.com/tekerlekli-sandalye
Biz yakın bir zamanda fiyatları yazacağız. inşallah o zaman düzelir. Tekrardan teşekkür ederiz.

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam herkes site hızı, tema karmaşık falan demiş de asıl sorun tanınmayan siteden kimse alışveriş yapmak istemiyor. Büyük pazaryerlerini kullanın, tüketiciler daha güvenilir ve kullanıllı buluyor. Artık google yerine trendyol’da arama yapıyorum.
Amazon
Hepsiburada
Trendyol
N11
Gg
Hepsine üye olun.
recepozturk

kişi bu mesajı beğendi.

mediamarketim1 mediamarketim1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek smm - sosyal medya içerik sağl
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba hocam öncelikle genel sorununuz domainde başlıyor. uzun bir alan adı ve insanlar daha resmi alan adlarına yönelir. sitenize bakıp geçtim script bay kötü bu alanda iş varsa işini bilen insanlarla çalışma yapmaya yönelin sektör berbat ise farklı iş tavsiyelerinde bulunabilir ve kurulumlarınıda yapabilirim. ilgili olduğum konular. smm panel yönetimi - seo uzmanlık - web sitesi kurulumu pm yada wp : https://wa.me/905537130680

ofizu ofizu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** N**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Önce pazaryeri ile başlamak gerekir. Daha sonra tanınır olduktan sonra sitenizde trafik oluşur. Yoksa sıfırdan bir site ile çok zor.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al