wmaraci reklam
lidertakipci

Ödeme Sistemi Yazdırılacak

10 Mesajlar 1.287 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kvnc86 kvnc86 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Lisanslı olarak sanal pos hizmeti veren şirketlerle iş ortaklığı yaparak, bireysel ve kurumsal müşterilerime sanal pos hizmeti vermek istiyorum. Shopinext, Weepay ve Shopier bahsettiğim iş için en uygun örneklerdir.

Özetle sanal pos hizmeti veren bir kuruluş olacağız.

Yapılan başvuruları değerlendirebileceğimiz, entegrasyon için müşterilere otomatik api bilgileri oluşturan, dökümantasyon sağlayan, panel üzerinden müşterilerin destek talebi açabilecekleri, woocommerce, opencart, presta gibi hazır e-ticaret sistemlerinde kullanılabilecek hazır modülleri olan, müşterilerin aldığı ödemeleri görebilecekleri, tahsilatlarını takip edebileceği kapsamlı ve müşteri dostu, ayrıca iş ortağı ile birebir entegre bir web yazılıma,

Kurumsal yapıyı gösteren, tasarım anlamında rakiplerine fark yaratan bir web tasarıma öncelikli olarak ihtiyacımız bulunmaktadır.

Yardımcı olabilecek, yazılım konusunda başarılı ve ödeme sistemleri konusunda bilgili arkadaşların özelden fiyat tekliflerini rica ediyorum.

Eksik yazdığım ya da dikkatimden kaçmış detay bilgiler olabilir. Aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

wmaraci
reklam

fanatikhamsi fanatikhamsi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 2, (%50)
Mesajınızdan anladığım kadarıyla işi biliyorsunuz ve ciddi ciddi üzerine kafa yormuşsunuz, bu güzel birşey. BBDK onaylı bir ödeme sistemi ile aynı özellikleri istiyorsunuz. Tek fark onlar banka api leri ile entegre siz ise onların api leri ile.
Bakışınız yazılım ve entegrasyon odaklı. Bunun haricinde iş raporlama kısmında finans & muhasebe konularında çok daha fazla detaylandırılabilir.
Zaman alıcı ve maliyetli proje. Yap bitir teslim et işin bitti olmayacak çünkü hazır e-ticaret sistemlerine yazdırdığınız pluginler versiyonlara göre revize edilmesi gerekecektir

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam 3 sene bankaların denetim biriminde, 4 sene de uyum biriminde çalıştım. Uzun zamandır bu işe kafa yoruyorum ve yapmak istiyorum.

Stripe Stripe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Sanal Pos
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hayırlı işler. belli ki sermayeniz var. bu hizmet için milyon liralar bazında sermaye isteniyordu. bunu da biliyorsunuz değil mi?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler Mustafa54 hocam. Hepimize hayırlı işler olsun. Yatırım yapmadan para kazanmak neredeyse imkansız hocam. Bilgi = Para oluyor bazen. Bilmeyen 1 milyona kurar, bilen 4te 1ine :)
Stripe

kişi bu mesajı beğendi.

SizofrenikDev SizofrenikDev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 8 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Bildiğini zannedenler ne yapıyor ?

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

ŞizofrenikDev adlı üyeden alıntı

Bildiğini zannedenler ne yapıyor ?

Yani şimdi hocam ne gerek var Allah aşkına ? Solundan mı kalktın ? Canın mı sıkkın ? Çık bir hava al, camı aç, kahveni iç, güzel şeyler düşün... Yani canın sıkıldı da, uyuyamadın mı sabahın 5'inde de bana laf sokmaya geldin ?

Bildiğimi zannediyor olabilirim. Bundan sana ne ? Havaya atacak binlerce liram olabilir sana ne ? Sen niye insanın isteğini, hayalini, azmini bölmeye çalışıyorsun ki ? Yazılımcıymışsın bak ne güzel, yapabileceksen özelden fiyat verirsin anlaşırsak yaparsın, yapamayacaksan okur geçersin. Ne anlamı var şimdi böyle küçük gören bir yorumun ?

Benle ne zaman nerede görüştün, bilgi birikimim nedir nereden biliyorsun, ne kadar zamandır bu işle ilgilendiğimi nereden biliyorsun da küçük görüyorsun ?

Bildiğimi zannediyor olabilirim ama üslup yanlış. Özelden, bildiğini sanan bizler konuşuyoruz neyin nasıl olacağını. Varsa ödeme sistemleri hakkında bilgi birikimin ve tecrüben seni de bekleriz.
mimarcan fanatikhamsi Mamilost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Pendemi sebebiyle konu askıda kalmıştı. Eskiden görüştüğüm arkadaşlarla olan görüşmelerim de silinmiş. Teklif alımları açıktır. Geçmişte teklif veren arkadaşların tekrar teklif vermesini rica ediyorum.

fanatikhamsi fanatikhamsi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 2, (%50)
Daha önce uzun uzun yazıp teklif vermiştim şimdi vermem mesela :)
Böyle bir proje için zaman gerekli. İyi bir proje planı gerekli. Eticaret scriptleri için plugin yazılması bile başlı başına bir iş.
Güzel ama zor uzun soluklu proje başarılar

• Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

fanatikhamsi adlı üyeden alıntı

Daha önce uzun uzun yazıp teklif vermiştim şimdi vermem mesela :)
Böyle bir proje için zaman gerekli. İyi bir proje planı gerekli. Eticaret scriptleri için plugin yazılması bile başlı başına bir iş.
Güzel ama zor uzun soluklu proje başarılar

Teşekkürler hocam :) belki sizle de yolumuz kesişir projenin bir yerinde :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al