wmaraci reklam
lidertakipci

askerlik tecil işlemi

3 Mesajlar 560 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

stdbrk stdbrk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Yaşım 24, 2 yıl önce ön lisans'tan mezun oldum. Hemen ardından lisansa başladım fakat pandemi nedeniyle bu yıl bırakmak zorunda kaldım. Şöyle bir şey varmış, mezun olduktan sonra 2 sene tecil edebiliyormuşsun. Benim 2. senem şu an. Süresiyi uzatmak istiyorum. Açık öğretimden lisans yaparsam uzar mı?

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Açık öğretime kayıt olduğunuzda teciliniz otomatik olarak yapılır.

oguzhaner oguzhaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web/Desktop Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Eskiden bunun bir sınırı yoktu okula kaydın olduğu sürece tecil edebiliyordun 60 yaşına kadar bile :) Sonradan bunun önüne geçtiler açık öğretimde de bir sınır getirdiler diye biliyorum tam süreyi hatırlamıyorum ama. Ben de askerliği yeni bitirdim. Eğer bedelli yapmak istemiyorsan beklemeni önermem. Ben 94'lüyüm askere gittiğimde yaşıtım çok az kişi vardı. Hepsi 2000'liydi dolayısıyla anlaşamadık pek. Bu tarz sorunlarla karşılaşıyorsun senden 20 gün önce gelen (kep üstün) senden ayrıcalıklı olduğunu falan düşünüyor emir verebileceğini düşünüyor. Kısacası vakit çok geçmeden git :D Sinirli de bir yapın varsa kardeşim senin askerlik bitmez. Kavga falan da edersin :D Nasıl içime attıysam demek ki anlatacak yer arıyormuşum :D
Teyyare stdbrk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al