wmaraci reklam
lidertakipci

💻Sitenizin Anahtar Kelime, Backlink ve Rakip Analizini Yaptırın🔎 Oyunu Kuralına Göre Oynayın!⛳️

3 Mesajlar 703 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muhendisbey muhendisbey Carpe Diem! Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 28 / 28
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba arkadaşlar

Websitelerin SEO performansları için adeta bir kahin olan Ahrefs ile size son derece faydalı raporlar sunmaktayım.

• Tek kullanım için araçlara yüksek fiyatlar vermek istemiyorsanız,

• Ya da ben anlamam o işlerden, hazır ve anlaşılır excel tablosu önüme gelsin diyorsanız,

bu konu tam da size göre.

• Sitesinin durumundan habersiz olan

• Rakiplerinin durumundan habersiz olan

• Google'da hayal kurmanın ötesine gidemez!

[COLOR=#E25041]HİZMET İÇERİĞİ[/COLOR]

1. Sitenizin hangi kelimelerden hit aldığını, hangi sitelerden backlink aldığını bilmek ister misiniz ? | Sitenizin Google'daki mevcut varlığını gösterir, hangi içeriklerinize yoğunlaşmanız gerektiğini bilirsiniz. - 20 TL

2. Anahtar kelime rekabetine göre en kritik rakiplerinizin listesini almak ister misiniz ? | Rakibinizi bilmeden nasıl rekabet edebilirsiniz ki ? :) - 10 TL

3. 3 tane büyük rakibinizin ilk sayfada olduğu, hit aldığı ancak sizin alamadığınız anahtar kelimeleri bilmek ister misiniz ? | Size eksik içeriklerinizi gösterir, sağlıklı bir içerik planlaması yapmanızda yol haritanız olur - 30 TL

4. 3 tane büyük rakibinizin backlink aldığı ancak sizin almadığınız siteleri bilmek ister misiniz ? | Ne tür backlink çalışmaları yapmanız gerektiğini gösterir - 30 TL

5. [COLOR=#41A85F]TAMAMINI isterim derseniz : Sadece 75 TL[/COLOR]

6. [COLOR=#41A85F]Yukarıda yer alan 4 raporun tamamı + İç SEO ve kullanıcı deneyiminizin manuel incelenerek eksik ve hataların raporlanması : Sadece 125 TL[/COLOR]

[COLOR=#41A85F]

Ayzeta adlı üyeden alıntı

[FONT=Ubuntu][SIZE=2]Elinize sağlık çok detaylı olmasına rağmen bir o kadarda anlaşılır olmuş tüm raporlar, tebrik ederim. [/SIZE][/FONT]
[/COLOR]

Önemli Notlar:

• Çıktıyı indirdiğim gibi karman çorman İngilizce değil, düzenli, anlaşılabilir, filtresi kurulmuş Türkçe excel tablo formatında iletmekteyim

Tam paket örnek teslim dosyası : https://ibb.co/dJcHR3J
Örnek Rapor İçeriği : https://ibb.co/9hPrg0d

• Her rapor 1000 satıra kadar veri içerebilir, sitenize bağlıdır, 100-200 değil tam 1000 satıra kadar rapor verebiliyorum.

• Fiyatlar sabittir, herkese adil satış politikası vardır.

• İş teslimi ödeme + 2 iş günüdür.

Ayrıca, sitenize gelen ve size zarar veren zararlı backlinklerinizi de disavow yapılabilecek şekilde .txt formatında size teslim edebilirim ve Google reddetme sürecinde destek olabilirim. Bunun fiyatı backlink sayınıza göre değişeceğinden ayrıca fiyat almanız gerekmektedir.

[CENTER]Ne tür bir rapor almanız gerektiğini bilmiyor musunuz?
Ya da bu raporların tam olarak ne işe yarayacağından emin değil misiniz?
İstediğiniz soruları pm veya whatsapp üzerinden iletebilirsiniz. Sitenizin ön incelemesini yaparak size bilgi verebilriim

[/CENTER]

wmaraci
reklam

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Hayırlı işler dilerim. Yakında hizmet ihtiyacım olmayacak. Ancak ileride ihtiyacım olduğunda hatırlamak için not bırakmak istiyorum.

n11 com, agaclar net. öncelikli forum siteleri. hobi eğitim haber.
muhendisbey

kişi bu mesajı beğendi.

muhendisbey muhendisbey Carpe Diem! Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 28 / 28
  • Ticaret 13, (%100)

looktr adlı üyeden alıntı

Hayırlı işler dilerim. Yakında hizmet ihtiyacım olmayacak. Ancak ileride ihtiyacım olduğunda hatırlamak için not bırakmak istiyorum.

n11 com, agaclar net. öncelikli forum siteleri. hobi eğitim haber.

her zaman beklerim hocam :) görüşmek üzere
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al