wmaraci reklam

Adsense 2 Tıka 0,01 $

27 Mesajlar 3.215 Okunma
smmexpress

Bayraktar Bayraktar <?php> Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Ayrıca Yandex de Türk pazarına girmeye hazırlanıyor. Bu durum bizim işimize yarayacaktır.
cagri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Rekabet ortamı oluşuyor yavaş yavaş desenize :)

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)
Yabancı blogumdan 1 tıka 1.80 2.00$ alırken 0.40 lara düştü

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

Bayraktar adlı üyeden alıntı

Yanılmıyorsam Adwords, 30 Eylül'de bütün dünyadaki kupon işini sonlandırılıyor. Bildiğiniz üzere genellikle Türk webmasterlar olarak Adwords'de reklam verebilmek için kuponları kullandık ve bu kuponları da kullanırken oldukça cimri davrandık. Şimdi bütün herkes 30 Eylül'e kadar kuponları en cimri şekilde eritmeye çalışıyor. Bu yüzden reklam gelirlerimiz yerlere indi.

30 Eylül'den sonra ne olacak? 30 Eylül'den sonra gerçekten reklam verebilecek siteler, firmalar reklam verecek ki bunlar kaliteli reklam olacak ve tık getirisi de bol olacak. Google artık bedavadan reklam almayacak anlayacağınız. Sonuç olarak da reklam gelirlerimiz artacak.

bence yaklaşım tam tersi. Elindeki kuponları daha bonkör olarak kullanabiliyor insanlar. Çünkü adwords işi yapanlar var ve 150 liralık kuponları 40-60 lira arasına açtırabiliyorsun. Böylece daha fazla eli boş davranabiliyorsun

Ek Olarak: Bende de tık başı ücretler 0.07 ile 0.35 $ arası değişiyor.

wmaraci
wmaraci

Bayraktar Bayraktar <?php> Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Tabi bu da bir yorum. =)

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Maxigeliri deneyin geçici olarak isterseniz arkadaşlar bir bannere kayıtı 3 TL olan kampanyaları bile var :D

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Maxigeliri deneyin geçici olarak isterseniz arkadaşlar bir bannere kayıtı 3 TL olan kampanyaları bile var :D

Adult değil di mi :D

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

Cry adlı üyeden alıntı

Adult değil di mi :D

Banner mi reklam firması mı.

Reklam firmasında sadece bir tane arkadaşlık sitesi gibi bir şey vardı onuda koymasanda köşeyi dönersin zaten.Mesela danino kayıt kampanyası,makrofoni kayıt kampanyası,trend yol kayıt kampanyası bunlar 1.5 veya 2 tL idi tam hatırlamıyorum.Biraz daha düşük ücretli kayıt kampanyaları olduğu gibi biraz daha düşük(0.70 TL gibi) kayıt kampanyaları da var.Tabi bu kayıt kampanyalarının belirli bir süresi oluyor onla bitince yeni kampanyalar çıkıyor.
Kayıt olanların alım/satış işlerinden de komisyon alıyorsun bazılarında.

Min Ödeme:100TL (Bildiğim kadari ile nakit :))

Ben kullandım;ama hilelere başvurdum ve yakalandım şimdi başvursam ama yakalanmam şimdide üyeliğim silinmiş durumda ve yeni kayıtlı olarak alamıyorlar beni bir kere silinen alınmıyor ama yeni domainimle oraya başvururum adsense böyşe devam ederse.

AMMA EN İYİSİ sabit reklam arkadaşlar 3 aylık 300x250 banner yayınlıyorum 75 TL geldi peşin...

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Banner mi reklam firması mı.

Reklam firmasında sadece bir tane arkadaşlık sitesi gibi bir şey vardı onuda koymasanda köşeyi dönersin zaten.Mesela danino kayıt kampanyası,makrofoni kayıt kampanyası,trend yol kayıt kampanyası bunlar 1.5 veya 2 tL idi tam hatırlamıyorum.Biraz daha düşük ücretli kayıt kampanyaları olduğu gibi biraz daha düşük(0.70 TL gibi) kayıt kampanyaları da var.Tabi bu kayıt kampanyalarının belirli bir süresi oluyor onla bitince yeni kampanyalar çıkıyor.
Kayıt olanların alım/satış işlerinden de komisyon alıyorsun bazılarında.

Min Ödeme:100TL (Bildiğim kadari ile nakit :))

Ben kullandım;ama hilelere başvurdum ve yakalandım şimdi başvursam ama yakalanmam şimdide üyeliğim silinmiş durumda ve yeni kayıtlı olarak alamıyorlar beni bir kere silinen alınmıyor ama yeni domainimle oraya başvururum adsense böyşe devam ederse.

AMMA EN İYİSİ sabit reklam arkadaşlar 3 aylık 300x250 banner yayınlıyorum 75 TL geldi peşin...

Banneri kastediyordum. Eğer dediğiniz kadar iyiyse firma Adsense böyle devam ederse ona başvururum :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Bayraktar adlı üyeden alıntı

Yanılmıyorsam Adwords, 30 Eylül'de bütün dünyadaki kupon işini sonlandırılıyor. Bildiğiniz üzere genellikle Türk webmasterlar olarak Adwords'de reklam verebilmek için kuponları kullandık ve bu kuponları da kullanırken oldukça cimri davrandık. Şimdi bütün herkes 30 Eylül'e kadar kuponları en cimri şekilde eritmeye çalışıyor. Bu yüzden reklam gelirlerimiz yerlere indi.

30 Eylül'den sonra ne olacak? 30 Eylül'den sonra gerçekten reklam verebilecek siteler, firmalar reklam verecek ki bunlar kaliteli reklam olacak ve tık getirisi de bol olacak. Google artık bedavadan reklam almayacak anlayacağınız. Sonuç olarak da reklam gelirlerimiz artacak.

Evet.Kupon sonlandırma olayı belki gelirleri %40-50 artırabilir hocam.Katılıyorum bu sözlerinize.Bence böyle olacaktır.
Bayraktar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al