wmaraci reklam
lidertakipci

Eth madenciliği nasıl yapılır ? Yardım

3 Mesajlar 674 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba ;

Eth için minig yapmak istiyorum. Araştırdığım da herkes farklı bir program ve havuz sistemi kullanıyor. Sizlerin kullandığı yazılım hangisi ve havuz sistemi mi kullanıyorsunuz yoksa farklı bir yolu var mı bireysel kazım daha mı mantıklı bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olur ise sevinirim.

Minig için hangi yazılımı kullanıyorsunuz link verir misiniz ?

Bireysel mi yoksa havuz sistemini mi kullanıyorsunuz ? Hangisini tavsiye edersiniz ve nasıl bir işlem yapmamız gerekiyor kazancı görmek ve cüzdana çekmek için ?

wmaraci
reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
En kolayı nicehash hocam. Biz 6 adet rx580 8gb ile yaklaşık günlük 20-22$ dolar alıyoruz. Tabi havuz ile bu miktarı %3-%5 artırabilirsiniz.
erdoganurcu

kişi bu mesajı beğendi.

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
basich ben bir video da ethermine.org diye bir siteye denk geldim burası nasıl burada başlattım dün açıkçası önce 1 cihaz başlattım daha sonradan 2. cihazı başlattım ama 2. cihazı nedense görmedi bir türlü ama hız olarak yükselmiş görmüş gibi duruyor. Bir de yazılım olarak hangisini tavsiye ediyorsun hocam T-Rex - Ethminer - Phoenix Miner ? Ben vide oda lolMiner adlı yazılımı söyleyince onu indirdim ama senin tavsiyen nedir ? Ekran kartı Nvida Tesla T4

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al