wmaraci reklam
lidertakipci

bir proje fikrim var ( mobil uygulama )

4 Mesajlar 837 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dogandogan16 Dogandogan16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
herkese merhaba, bir zamanlar e-ticarete girişip büyük bir hüsran yaşamış biriyim site yazılım tasarım işlemlerinde mağduriyet yaşadığım için internet ticaretini tamamen bırakmıştım mağlumumuz pandemi sebebi ile internette video izle para kazAN tarzında keşiflere girdim bir yurtdışı menşeili siteden bolca video izleyip 200 dolar yaptıktan sonra çekim denedim parama çöktüler tabi :) fakat bu benim aklıma bir iş fikri getirdi ,

video izle gelir elde et tarzında bir uygulamam olsa örnekleri var fakat biraz profesyonel olmalıyım örneğin her video izlemede kullanıcı 100 puan kazansa 20 bin puanda 10 tl bakiyesi olsa gibi... tabiki her video izlemelerinde pastanın %70-80 i bana kalacak şekilde bir proje fikrim var fakat hiç bir uygulama geliştirtip kullanmadım reklam vs işlerine kafam basmıyor açıkçası elimde şuan 700-800 kişilik bir kitle var su uygulamayı indirin görev yapın video izleyin ödeme yapıyor gibi bir slogan yazdığımda aynı gün indirip çatır çatır video izleyecek 800 e yakın vatandaş var hazırda bunu fırsata kazança çevirmek isterim fakat bu konularda hiç bilgim yok uzman arkadaşlar fikir verebilirse çok memnun olurum..:eek:

wmaraci
reklam

kvsk1 kvsk1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
İnşallah başarırsın

mehmetycl mehmetycl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek hukukcu
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 20 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
https://gorevvar.com bu siteyi *** da satıyorlar,almak isterseni bakın hocam

--------------

Jnao Jnao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 11 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
benim de aklımda böyle bir proje vardı açıkçası. Görmek hoşuma gitti. Youtube ve google play gibi platformlara hit sağlamak için güzel bir servis olabilir. Tabi sahte trafik olayını çözmek şart

www.weblemece.blogspot.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al