wmaraci reklam
lidertakipci

İki Site ve Adsense Hesabım Ne Kadar Eder?

4 Mesajlar 527 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oasis oasis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar iki sitem var. Biri ekonomi ve finans üzerine diğeri de film listeleri üzerine. Ekonomi ve finans sitesi Adsense onaylı. Bu siteleri ve Adsense hesabımı satmak istiyorum ancak kendim tam olarak değer biçemedim. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Genel bilgiler ise şu şekilde:

Ekonomi ve Finans Sitesi: Buraya Tıklayın
Sitede toplamda yayınlanmış 80 makale var. Sitedeki görsellerin hepsi de Pixabay'dan indirildi. Yani görsellerde de telif yok. Sadece birkaç yazı da varsa telifli görsel vardır. Onları da Google'dan bulup atmıştım. Bir süredir paylaşım yapmıyordum. Geçtiğimiz haftalarda biraz içerik ekleyip Adsense başvurusu yaptım ve kabul edildi. Adsense hesabına başta Youtube Adsense bağlıydı. O yüzden zamanında 300 lira ödeme aldım. Yani hesap pinli. Şu anda da Adsense hesabımda 178 lira para var. Herhangi bir ban falan da yok. Çok fazla hit de gelmiyor çünkü uzun bir süre içerik girişi yapmamıştım. Sitenin durumu genel olarak bu şekilde. Site 2020 yılının Nisan ayından beri aktif.

Film Listeleri Sitesi: Buraya Tıklayın

Sitede toplamda yayınlanmış 53 makale var ve bu makalelerin çoğu 1000 kelime üstü ve hepsi özgün. Adsense başvurusunu daha birkaç gün önce yaptım. Ancak daha sonuç gelmedi. Yani bu sitenin şu an için adsense'i yok. Site 19 Aralık 2020'den beri aktif.

wmaraci
reklam

Clay Clay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 153 / 94
  • Ticaret 9, (%100)
aylık kazançları nasıl sitelerin

• Üyelik 28.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Ekonomi sitesi henüz yakın zamanda adsense'e kayıt edildi. Çok yüksek değil yani. Ama siteye düzenli içerik girilir ve reklam düzenlemesi yapılırsa zamanla iyi gelirler elde edilebilir.

• Üyelik 28.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al